V lednu 2013 vyšly tyto články:

Další stránky
1234>>
31.1.Mladší dorost podlehl TygrůmKRK - LBB 4:11, 23.kolo | Tomáš PavlíkTýmu mladšího dorostu se úplně nepovedl domácí zápas proti Tygrům z Liberce, liberečtí hráči přehráli domácí vysoko 4:11.
31.1.Víkend Krkonoším nepřálKRK - HKR 0:9, 28.kolo | Tomáš PavlíkVíkendové zápasy nedopadly pro mladší kategorie HC Krkonoše dobře. Tým 6. třídy propadl v zápase proti Hradci Králové.
31.1.Poděbrady poraženyKRK - POD 10:3, 23.kolo | Tomáš PavlíkPáťáci si hravě poradili se soupeřem z Poděbrad.
31.1.Úspěšný víkend páté třídyKRK - NMM 12:1, 24.kolo | Tomáš PavlíkPo výhře nad týmem z Poděbrad si pátá třída poradila také s Novým Městem.
31.1.Marodka se podepsala na výsledkuKRK - POD 0:6, 23.kolo | Tomáš PavlíkHC Krkonoše válcuje marodka a tak se zápas proti Poděbradům úplně nevydařil.
31.1.Krkonoše podlehly Novému MěstuKRK - NMM 4:6, 24.kolo | Tomáš PavlíkSedmáky čekal náročný víkend, v sobotu nastoupili proti hráčům z Poděbrad, v neděli hostili tým z Nového Města.
30.1.Debakl SpartakuNMM - VRC 5:11, 0.kolo | Jana PoskerováVrchlabí rozsekalo Spartak na domácím ledě vysoko 5:11 a Martin Svoboda zaznamenal hattrick. Dvě branky si připsal také Patrik Urban. Stadion ve středečním zápase potvrdil roli favorita a posunul se zase o krůček blíže k bojům o titul mistra.
30.1.Strakonice poraženyKRK - STR 4:1, 27.kolo | Tomáš PavlíkNa ledě Trutnova posbírali junioři body za výhru nad soupeřem ze Strakonic.
30.1.Junioři opět vítězníMEL - KRK 3:9, 21.kolo | Tomáš PavlíkJuniorka posbírala body také v nedělním zápase v Mělníku. Pokud potvrdí svou formu, obhájí si své místo v soutěži.
29.1.Do Nového Města s plným fanbusem!NMM - VRC 5:11, 0.kolo | Raina JarošováVe středu naši hokejisté vyrážejí na led semifinálového rivala – Nového Města nad Metují – kde se odehraje druhý zápas druhého kola play-off. V nedělním utkání HC Stadion porazil hostující hráče těsným poměrem 3:2.
29.1.Dorost - tentokrát přišla vysoká prohra OpočnaOPO - KRK 1:12, 20.kolo | Tomáš PavlíkKrkonošští dorostenci touží po postupu. A jejich plán jim zatím nad míru vychází, neboť i tento zápas byl vítězný.
29.1.Čtyřka těsně prohrála s OpočnemKRK - OPO 6:7, 3.kolo | Tomáš PavlíkHosté utkání rozhodli ve třetí třetině a čtyřka si tak nepřipsala ani bod.
27.1.Třetí třetina byla rozhodujícíVRC - NMM 3:2, 0.kolo | Jana PoskerováK další sérii semifinálového zápasu nastoupil HC Stadion proti svému rivalovi z Nového Města. Domácí byli ve výborné formě a hned ve třetí minutě se jim podařilo otevřít skore zápasu. Druhá třetina se odehrála bez golu, zato třetí se pro domácí zdramatizovala. Vítězství ale nakonec uhájili.
26.1.Pátá třída prohrála s Mladou BoleslavíMBL - KRK 5:3, 20.kolo | Tomáš PavlíkK dalšímu zápasu vyjeli kluci do Mladé Boleslavi. Domácí však zvládli utkání lépe a zvítězili 5:3.
26.1.Dvojnásobným počtem branek porazily Krkonoše JaroměřKRK - JAR 14:7, 21.kolo | Tomáš PavlíkKluci páté třídy zvládli skvěle první třetinu, ve které zvítězili 8:0 a Jaroměř už poté nedokázala obrátit skóre na svou stranu.
26.1.Krkonoše ve 22. kole porazily LvyHK2 - KRK 4:6, 22.kolo | Tomáš PavlíkPátá třída - kluci zajížděli do Hradce Králové, aby se zde utkali s místním celkem. Nakonec si odvezli plný počet bodů za výhru 6:4.
26.1.Sedmička prohospodařila dvougólový náskok a prohrála doma s JaroměříKRK - JAR 4:6, 21.kolo | Tomáš PavlíkChlapci sice vedli, nakonec se ale z vítězství mohli radovat hosté, kteří zvítězili v Krkonoších 6:4.
26.1.Sedmáci si odvezli výprask z Mladé BoleslavyMBL - KRK 11:0, 20.kolo | Tomáš PavlíkPrvní třetina sice skončila bez gólů, ovšem ta druhá a třetí patřila jasně domácím, kteří vyhráli celkově 11:0.
26.1.V souboji sedmých tříd Hradec těsně porazil KrkonošeHK2 - KRK 4:3, 22.kolo | Tomáš PavlíkHosté hráli s domácími ještě tři minuty před koncem vyrovnaně 3:3. Ovšem 180 sekund před Koncem Hradec rozhodl a zvítězil 4:3.
26.1.Šestka má z duelu s Mladou Boleslaví bodKRK - MBL 4:4, 27.kolo | Tomáš PavlíkPřed třetí částí ještě vedli domácí 4:3, ovšem v posledním dějství vstřelili hosté vyrovnávací branku a vyrovnané utkání vynesl oběma týmům po bodu.