HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůPosledních 30 aktualít

21.10.Ohlasy 20.10.2021

HC Baník Sokolov x HC Stadion Vrchlabí

Trenér Petr Hlaváč:
Na dnešní zápas rychle zapomenout. Od začátku utkání jsme byli všude o krok později, tím pádem jsme situace řešili špatně a dopouštěli se faulů. Paradoxně jediné, co nám v zápase fungovalo, bylo oslabení, kdy jsme, až na jednu smolnou situaci, odvedli dobrou práci a dostávali se i do šancí. Bylo tam několik situací, kdy jsme mohli do utkání naskočit, ale bohužel jsme neproměnili. Gratulace soupeři, vyhrál zcela zaslouženě a my už se chystáme na sobotu. Přijďte nás prosím povzbudit, potřebujeme vás!

Gólman Jakub Soukup:
Zápas se nám vůbec nepovedl. Soupeř nás celý zápas přebrusloval a přehrával. Navíc jsme byli hodně vylučovaní a to nás potom stojí hodně sil. Musíme se určitě zlepšit do dalších zápasů a získat další body. Zároveň bych chtěl pozvat fanoušky na domácí zápas, ať konečně dorazí v hojném počtu. Budeme opět potřebovat jejich podporu, které si velice vážíme.

20.10.Nábor dárcůUž dnes proběhne ve Vrchlabí nábor dárců kostní dřeně pro veřejnost.
Akce proběhne v budově České spořitelny v čase 13:30 – 17:00 a je věnovaná Miriam, sestřičce ARO jilemnické nemocnice, která onemocněla leukémií a potřebuje transplantaci kostní dřeně. Nenašel se pro ni bohužel vhodný dárce v rodině ani v českém registru, proto se snažíme najít nové potenciální dárce.
17.10.Ohlasy 16.10.2021

HC Stadion Vrchlabí x SK Horácká Slavia Třebíč

Trenér Martin Koudelka:
Dnešní zápas naprosto povedený po všech stránkách, co se týče taktických i herních dovedností. Hráči dneska splňovali ty věci, na kterých jsme se domluvili. Silní na kotouči, takticky střední pásmo krásně pokryté, beci rozdávali puky rychle, takže vlastně veškeré splněné věci, co jsme se domluvili. Jenom ten konec, to jsme zase začali trošku panikařit, ale myslím si, že jsme měli ten zápas relativně pod kontrolou a odehráli ho úplně skvěle. Musím říct, že jsme nevěděli, s čím ten první tým na nás vleze a myslím si, že dvě třetiny jsme je vůbec k ničemu nepustili a třetí už to bylo samozřejmě hektičtější, už jsme to chtěli dohrát tak, abychom v klidu získali tři body a mohli se zase odpíchnout. Krásné body, super.

Obránce Marek Voženílek:
Na Třebíč jsme se připravovali v tréninku, protože jsme věděli, že ještě neprohrála, a že nás nečeká nic lehkého. Chtěli jsme navázat na utkání se Slavií a do zápasu s Třebíči jsme vstoupili zodpovědně. Začátek utkání se nám vydařil a důležité bylo, že jsme odskočili o dvě branky. Utkání to bylo velmi náročné a jsem rád, že jsme ho zvládli.

16.10.Losování tipovačky
15.10.Pozvánka na utkání
14.10.Ohlasy 13.10.2021

HC Slavia Praha x HC Stadion Vrchlabí
Trenér Martin Koudelka:
Zápas se mi hodnotí dobře, protože se nám poslední dobou moc nedařilo a sáhli jsme i k pohovorům s hráči o tom, jakým způsobem se má hokej dělat. Ti dneska ukázali, že to srdíčko mají, semkli se, skákali do střel a ač ten hokej z naší strany nemusel vypadat tak dobře, tak si myslím, že to nebylo tak zlé, hlavně se v tomto případě počítá vítězství. Na soupeře jsme se velmi dobře připravili, dali jsme více než jeden gól a potvrdilo se i to, o čem jsme se sami bavili – že na tři góly už jsme s naší obranou a dobrým gólmanem schopní vyhrát. Bylo to těžké, bylo to vydřené, ale hlavní je výhra.

Obránce Karel Nedbal:
Na Slavii jsme jeli s jasným cílem, vyhrát za každou cenu. V předchozích zápasech jsme zbytečně ztráceli body, i když jsme byli lepším týmem, trápila nás koncovka. V kabině jsme si jasně řekli, že musíme více střílet, tlačit se do brány a být tam důrazní. Včerejší zápas byl pro obě strany hodně náročný a oba týmy jsme podali bojovný výkon. Myslím, že jsme si za tím včera šli o něco více než Slávie. Podali jsme týmový výkon, drželi se taktiky od začátku do konce zápasu, hráli obětavě a zaslouženě jsme si odvezli 3 body.

11.10.Aktuality z A-týmuJak jsme již avizovali, tak jsme byli nuceni reagovat na aktuální situaci v obranných řadách, ze kterých nám vinou zranění vypadl náš kapitán Tomáš Linhart.
Shodou okolností hledali České Budějovice větší herní vytížení pro Martina Bučka, který je v Motoru na hostování z Pardubického Dynama. Díky velké pomoci Pardubic proběhla jednání rychle a Martin je připravený formou střídavým startů nastupovat za Vrchlabí.
Martin je sice věkem ještě mladý (21let), ale má již celkem bohaté zkušenosti. Má odehráno 30 zápasu v extralize a úspěšně absolvoval i letošní MS v Rize. Navíc Martin již v loňské sezóně působil i v našem týmu, takže ho známe a víme, že nám i charakterově zapadne do mužstva.
11.10.A-tým Do dnešního utkání nenastoupí útočník Martin Heřman. Důvodem je radostná rodinná událost - včera se mu narodila dcera Anička.
Tímto mu za celý klub gratulujeme a přejeme všem hodně zdraví!🍀
Martin by měl být opět k dispozici ve středu.
8.10.Aktuality z A-týmu

Zranění kapitána Tomáše Linharta
Při zápase v Přerově v čistém souboji s Matoušem Kratochvilem, který vloni působil ve vrchlabském týmu, spadl v plné rychlosti a narazil na mantinel náš kapitán Tomáš Linhart. Utkání nedohrál a přivodil si poměrně závažné zranění v horní polovině těla.
Základní vyšetření absolvoval přímo v přerovské nemocnici a poté odcestoval s týmem domů. Po konzultacích s lékaři, a především díky Honzovi Starému, se podařilo zařídit, že Tomáš podstoupí v co nebližším termínu operační zákrok u jednoho z nejlepších odborníků na tento typ zranění, u MUDr. Holibky ve FN Olomouc. Operační zákrok by měl proběhnout v příštím týdnu a předpokládaná doba lečení bude určitě v řádu týdnů.
S Tomášem jsme v kontaktu a má obrovskou chuť se co nejdříve vrátit a připojit se opět k našemu týmu. Je to skvělý bojovník a lídr týmu, kterého ještě budeme hodně potřebovat. Tímto mu přejeme co nejrychlejší uzdravení.

Momentálně je to pro ná obrovská ztráta, kterou budeme těžko nahrazovat, ale větší prostor tak dostanou jiní hráči, které máme pro takovéto situace připravené.
Navíc ještě hledáme nějaké smysluplné řešení, které by nám pomohlo tuto situaci zvládnout. Pokud se povede vše vyřídit, tak bychom již v pondělí mohli mít k dispozici jednoho kvalitního obránce na střídavé starty z extraligy. Jeho jméno vám prozradíme až v předzápasovém preview a pouze naznačíme, že má zkušenosti i z mistrovství světa.

6.10.Úklid přírody KRNAPV pondělí odpoledne jsme napříč kategoriemi absolvovali úklid přírody🌿
Tuto brigádu každoročně pořádáme ve spolupráci s našimi partnery KRNAP a KAD Krkonošská Autobusová Doprava.
Letošní trasa byla z Křížovek do Herlíkovic, kde jsme si všichni na závěr opekli buřty.
Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se této příjemné procházky zúčastnili a posbírali rekordní množství odpadků👏🏻👍🏻
6.10.A-týmDnes za náš tým nově nastoupí trojice juniorů z partnerského pardubického Dynama. Jedná se o útočníky Robina Kaplana (2002), Kale Costu (2002) a Daniela Herčíka (2003).
Všichni tři postupně začínají koketovat se seniorským hokejem a mají potenciál úspěšně zvládnout přechod z juniorské kategorie.
Tak ať se jim u nás daří.
29.9.Dnešní sestava Jiří Jakubec k dnešní sestavě:
„Naší kabinou se trochu prohnala viróza, která si vyžádala několik změn v sestavě. Kromě svalového zranění Filipa Moníka se nejedná o nic závažného a v řádu jednoho týdne by měli být všichni nemocní k dispozici.”
24.9.Školička bruslení 26.9.V neděli 26.9. místo tradiční školičky bruslení pořádáme akci pojď hrát hokej.
Akce je rovněž určena pro všechny děti do 8 let věku, kteří se chtějí naučit bruslit.
Přijďte si s námi zabruslit!
A pozor začínáme až v 10.00!!
Více o akci klikněte zde.
21.9.Posila do útoku Reagujeme na aktuální situaci, kdy u nás v týmu i v partnerském Dynamu máme pár zraněných útočníků, které nemůžeme použit do hry. Aktuálně tedy nemůžeme tým doplňovat dle našich představ, tak jsme se dohodli na spolupráci do konce této sezóny s mladým jednadvacetiletým útočníkem Lukášem Kučerou.
Lukáš je odchovancem Letňan a většinu dorosteneckých a juniorských kategorií působil v zámoří. Loňskou sezónu i začátek té letošní odehrál v Šumperku, ale z důvodu menšího vytížení dal přednost našemu klubu. Pokud se stihne vyřídit vše potřebné, měl by Lukáš naskočit již do zítřejšího utkání v Kadani.
20.9.Fanshop 20. - 26.9.2021Tento týden bude Fanshop otevřen pouze v sobotu 25.9.2021 během domácího utkání s Jihlavou (16:00 - 19:30).
13.9.NarozeninyDnes slaví 28. narozeniny útočník Patrik Urban. Přejeme mu všechno nejlepší!
11.9.Doplnění A-týmu Dle naší dohody s partnerským Dynamem Pardubice budeme ve formě střídavých startů využívat hráče z jejich základní sestavy, kteří jsou aktuálně na hraně jejich širokého kádru. V dnešním zápase se v naší sestavě objeví Jan Zdráhal - velezkušený obránce s mnoha extraligovými a prvoligovými zkušenostmi. Je to výborně připravený komplexní hráč, který se prezentuje velice tvrdou a nekompromisní defenzivní hrou a který zároveň umí výborně podpořit i ofenzivní činnost. Honza je rodák ze Dvora Králové nad Labem a je pro nás velikou posilou do našich obranných řad.
10.9.Nová sezóna je tu!ZÍTRA NÁM ZAČÍNÁ NOVÁ SEZÓNA!!!

Novým kapitánem je Tomáš Linhart a jeho asistenti jsou Tomáš Kaut a Martin Heřman.

Na fotce vám tímto představují i nové hráčské dresy pro sezónu 2021/22.

7.9.Školička bruslení

• První lekce neděle 12.9.2021 od 9:00
• Výuka probíhá každou neděli od 9:00
• Cena školičky je 60 Kč za lekci nebo 500 Kč za permanentní vstupenku s 10 vstupy
• Jednorázové půjčení dětských bruslí je v rámci školičky ZDARMA, sezónní zapůjčení bruslí je 500 Kč
• V případě zájmu mohou děti v průběhu školy bruslení přejít do přípravky HC Stadion Vrchlabí
• Základní vybavení - brusle, helma, rukavice, doporučujeme chrániče kolen a loktů (postačují in-line)
• Opatření: při vstupu je nutné se prokázat potvrzením o testování, certifikátem o očkování nebo si před ZS udělat vlastní samotest, mít zakryté dýchací cesty

Kontaktní osoba:
Šéftrenér mládeže Mgr. Tomáš Jirků
(731 255 925, tomas.jirku@hcvrchlabi.cz)

4.9.Dnešní sestava Dnes nastoupíme proti HC RODOS Dvůr Králové nad Labem v tomto složení:
Štěpánek (Nečas) - Nedbal, Voženílek, Jelínek, Kynčl T., Oliva, Kynčl J. - Pochobradský, Matýs, Machač - Chalupa, Chrtek, Zeman - Šlaicher, Duchan, Cerman - Urban
3.9.Dnešní sestavaDnes nastoupíme proti HC Dynamo Pardubice v tomto složení:
Soukup (Štěpánek) - Linhart, Jelínek, Kajínek, Oliva, Voženílek, Nedbal, Kynčl T., Kynčl J. - Heřman, Urban, Pochobradský - Matýs, Kaut, Mrňa - Chalupa, Chrtek, Zeman - Machač, Duchan, Kloz
3.9.NarozeninyDnes slaví 27. narozeniny gólman Jakub Soukup. Přejeme mu všechno nejlepší!
30.8.Dnešní sestavaDnes nastoupíme proti HC Hronov v tomto složení:
Nečas (Holubec) - Kaštánek, Oliva, Kynčl T. (A), Jelínek, Chabada, Kynčl J. (A) - Machač, Duchan, Cerman - Kaplan, Herčík, Costa - Chalupa (C), Štetka, Formánek
26.8.Dnešní složení týmuDnes nastoupíme proti SC Kolín v tomto složení:
Štěpánek (Holubec) - Linhart, Jelínek, Kajínek, Kynčl J. (A), Voženílek, Kynčl T. - Matýs, Kaut, Mrňa - Zeman (A), Chrtek, Moník - Machač (C), Herčík, Kloz - Paleček
25.8.POZVÁNKATJ Stadion Vrchlabí, z.s.

svolává řádnou valnou hromadu, která se bude konat ve čtvrtek 02.09.2021
od 18:00 hodin v restauraci Gól na zimním stadionu.

Program valné hromady:
1. Zahájení
2. Schválení Jednacího řádu, ustanovení předsedy valné hromady a zapisovatelů
3. Zpráva o hospodaření TJ Stadion Vrchlabí, z.s. za rok 2020
4. Informace o činnosti HC Stadion Vrchlabí s.r.o.
5. Diskuze
6. Výběr členských příspěvků a prodej permanentek
7. Závěr

24.8.Aktuality z A-týmuPardubické Dynamo dnes odjelo na týdenní trip do Švýcarska, kde v rámci mezinárodního turnaje sehrají tři zápasy. Pro tento turnaj byli z našeho týmu uvolněni tři hráči - Jakub Soukup, Karel Nedbal a Michal Pochobradský. Po absolvování turnaje by se v příštím týdnu měli všichni připojit opět k našemu týmu.
Přejeme jim, ať se jim daří a posbírají pár zkušeností, které zúročí v letošní sezóně ve vrchlabském týmu.
24.8.Dnešní složení týmu Dnes nastoupíme proti HC Benátky nad Jizerou v tomto složení:
Štěpánek (Nečas) - Linhart, Oliva, Kajínek, Kynčl T. (A), Voženílek (C), Kynčl J., Jelínek - Machač, Urban, Mrňa - Moník (A), Matýs, Chalupa - Heřman, Chrtek, Zeman - Kloz, Herčík, Paleček
19.8.Dnešní složení týmu Dnes nastoupíme proti HC Slavia Praha v tomto složení:
Nečas (Soukup) - Linhart (A), Oliva (A), Kajínek, Kynčl T., Voženílek, Nedbal, Kaštánek - Pochobradský, Urban, Mrňa (C) - Chalupa, Kaut, Matýs - Moník, Chrtek, Zeman - Machač, Kynčl J., Pavlata
17.8.VR x SLOVAN Ústí n. L.Dnes nastoupíme proti HC Slovan Ústí nad Labem v tomto složení:
Soukup (Štěpánek) - Kaštánek, Nedbal, Voženílek (A), Kynčl J., Oliva, Kynčl T. - Pavlata, Kaut, Chalupa - Pochobradský (A), Urban, Machač - Moník, Chrtek (C), Zeman
12.8.VR x HC Slavia PrahaDo dnešního utkání nastoupí další nová letošní posila - obránce Marek Voženílek a v bráně uvidíme letos poprvé Jakuba Soukupa.
×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Stadion Vrchlabí
HK Jestřábi Prostějov