HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků

Posledních 30 aktualít

5.12.Komentář V. BaďoučkaV prvních dvou částech utkání se hrál vyrovnaný duel, domácí tým hrál dostatečně důrazně a chvíli nám trvalo než jsme se s tímto stylem hry srovnali. V závěru první třetiny jsme bohužel dvakrát inkasovali po hrubých chybách obránců při založení protiútoku a tento stav, i přes naše gólové příležitosti a nastřelené tyčky, vydržel do konce druhé části hry. Do poslední třetiny jsme pozměnili složení útoků a myslím,že po zásluze jsme dokázali vyrovnat a utkání dospělo do prodloužení. V něm jsme nedokázali využít 55-ti vteřinovou přesilovku 4 na 3 a následně jsme museli ubránit 2 minuty té samé situace ve prospěch soupeře. V samém závěru prodloužení se nám podařilo získat zasloužený druhý bod.
2.12.Komentář
1.12.Mikulášská na leděV sobotu 7.12.2019 proběhne v rámci veřejného bruslení akce "Mikulášská na ledě" v čase 10:30 - 12:30.
Mikuláš rád předá Vašim dětem balíčky, které je nutné přinést řádně označené - předávání balíčků začne v 11:00.
Doufáme, že si bruslení s Mikulášem, čerty a andělem nenecháte ujít a užijete si ho s námi!
29.11.Komentář V. BaďoučkaJsem rád, že hráči ve včerejším utkání dali našim příznivcům zapomenout na nepovedenou poslední třetinu utkání s Bílinou. Nástup do zápasu jsme měli dobrý, jednoduše jsme přecházeli do útočného pásma a dokázali jsme dostávat soupeře pod tlak. Paradoxně jsme se poprvé prosadili až při našem oslabení a poté jsme během dvou minut naše vedení navýšili na 3:0. Závěr první části hry byl z naší strany, po nepovedené přesilové hře, ne úplně ideální. V úvodu druhé třetiny domácí snížili na 3:1. Důležitá byla naše rychlá odpověď v podobě branky na 4:1. následně jsme mohli naše vedení navýšit po vyložených brankových příležitostech, ale byl to opět soupeř, který v přesilové hře snížil na 4:2 ale třemi brankami v druhé desetiminutovce prostřední části hry jsme zápas definitivně rozhodli v náš prospěch. Třetí perioda se pouze dohrávala a domácí z ojedinělé akce skórovali na konečných 7:3 v náš prospěch.
29.11.Vyhlášení výherce
24.11.Středeční utkání

Ve středu zajíždí náš tým na led soupeřů do Dvora Králové.

Vzhledem k velkému zájmu o středeční utkání, nabídl prezident klubu HC Rodos Dvůr Králové nad Labem, pan Vasilis Teodoridis, možnost zakoupit si lístky na středeční utkání před samotným utkáním i pro vrchlabské fanoušky, tak aby nemuseli čekat dlouhou frontu u pokladny.

Předprodej bude možný do úterý 26.11.2019.

Pokud budete mít zájem, volejte prosím číslo 602 448 956 pan Vasilis Teodoridis.

14.11.A-tým opouští J. DvořákV tomto týdnu jsme po vzájemné dohodě ukončili angažmá talentovaného útočníka Jaroslava Dvořáka.
Jarda má určitě veliký hokejový potenciál, ale očekával větší vytížení v zápasech, které jsme mu, bohužel, vzhledem k našemu nabitému kádru nemohli nabídnout. Jardovi děkuji za odvedenou práci, ukázal tady, že hokej hrát umí a přeji mu do dalšího průběhu sezóny hodně zdaru a úspěchů. Dle mých posledních informací by měl zakotvit u našeho blízkého rivala z Nové Paky.
JJ
12.11.Komentář V. BaďoučkaUtkání rozhodly dvě branky vstřelené v 17. minutě a následně gól v první minutě druhé třetiny. Jsem rád, že hráči nepřipustili podobné drama jako v zápase na domácím stadionu, kdy se rozhodlo až v samotném závěru utkání. Domácím od vyšší porážky pomohl opět dobře chytající Jiroušek a v některých okamžicích i štěstí v podobě několika nastřelených tyček. Škoda je, že Martin Abrahám neudržel čisté konto, protože by si ho za své výkony a celkový přístup určitě zasloužil.
12.11.Novinka z A-týmuOd dnešního dne s námi trénuje Tomáš Rolinek. Hledá svoji chuť do hokeje, takže jsme dohodnuti, že se v nejbližších dnech dohodneme, zda vůbec bude pokračovat v hokejové kariéře.
7.11.Komentář
31.10.Komentář
29.10.Komentář V. BaďoučkaVstup do utkání jsme si zkomplikovali třemi vyloučeními během úvodních deseti minut a umožnili jsme soupeři jít do vedení. Rychle jsme dokázali stav srovnat, ale i nadále jsme měli problém se vyrovnat s agresivní hrou soupeře, který hrál na a často i za hranou pravidel. Ve třetí části hry jsme si vypracovali několik příležitostí na vstřelení ranky ale zrealizovat jsme dokázali pouze jednu a tak byl zápas dramatický až do samého závěru. Paka hrála velice dobře a jen bych si přál víc takových utkání abychom se dobře připravili na závěr sezóny.
24.10.Komentář
23.10.Nalezen mobilní telefonBěhem dnešního utkání byl nalezen mobilní telefon. Majitel telefonu si ho může vyzvednout na ZS u rolbařů.
21.10.Komentář V. BaďoučkaPodařilo se nám skórovat již v první minutě utkání a to jsou začátky, které nemám příliš v oblibě, protože to většinou vede k sebeuspokojení. A přesně tak proběhla první třetina. Domácí vyrovnali a k tomu dvakrát nastřelili tyčku. Po lehčí domluvě o přestávce, jsme od druhé třetiny na ledě dominovali a naši převahu jsme konečně dokázali i gólově vyjádřit.
6.10.Komentář
3.10.Komentář V BaďoučkaMrzí mne, že prestižní utkání opět dopadlo lépe pro Trutnov. Připravovali jsme se na defenzivní styl hry soupeře a přesto, že se naše předpoklady naplnili, dokázali jsme si vytvořit dostatek dobrých příležitostí k tomu abychom skórovali a v utkání byli úspěšní. Bohužel v koncovce nám scházel klid a v některých situací více jednoduchosti. Dokázali jsme vstřelit gól pouze při hře 5 na 3 a pokud nejste schopni za 60 minut skórovat ve hře 5 na 5, těžko se na jeden vstřelený gól vyhrává. Soupeř potrestal naše dvě špatně sehraná vhazování v obranném pásmu a to mu bohužel stačilo na zisk tří bodů. Není na škodu, když dostaneme přes prsty ale znovu opakuji, že se to nesmí stávat s tímto soupeřem.
29.9.Komentář
23.9.Komentář
23.9.POZVÁNKA

TJ Stadion Vrchlabí, z.s. svolává řádnou valnou hromadu, která se bude konat ve čtvrtek 26.9.2019 od 18:00 hodin v restauraci Gól na zimním stadionu.

Program valné hromady TJ Stadion Vrchlabí, z.s. dne 26.9.2019:
1. Zahájení
2. Schválení Jednacího řádu VH. Ustanovení předsedy valné hromady a zapisovatelů.
3. Zpráva o hospodaření TJ Stadion Vrchlabí, z.s. za rok 2018
4. Informace o HC Stadion Vrchlabí s.r.o.
5. Diskuze
6. Závěr

18.9.Komentář J. Jakubce

Výkon našeho týmu v prvním domácím zápase byl pro mě zklamáním. Myslím, že jsme v hlavách nedokázali přeřadit na soutěžní mód a díky tomu jsme se velice trápili v obranné činnosti. Soupeři jsme nabídli velmi lacino dost příležitostí a on je využil. Pozitivem zápasu byla koncovka zápasu, kdy celý tým nic nevzdal a vybojoval vítězství. Doufám, že už ke dnešnímu zápasu se nám podaří nastoupit 100% koncentrovaní a podáme zodpovědný výkon.

K dnešnímu zápasu nenastoupí Jaroslav Bednář (lehčí zranění), ale do hry jsou již připraveni Filip Jirásek a Jaroslav Dvořák. Jsou to mladíci z MTF HK s prvoligovými zkušenostmi, kteří s námi strávili konec přípravy a s Hradcem Králové jsme se dohodli na jejich hostování v našem týmu.

11.9.Tisková konference

Ve čtvrtek 12.9.2019 od 17 hodin v prostoru restaurace Gól na ZS ve Vrchlabí se bude konat konference s hráči a vedením A-týmu před začátkem nové sezóny.

Za vedení by měl být přítomen Jiří Jakubec - sport. manažer a jednatel klubu, Václav Baďouček - hlavní trenér a za hráče Petr Sýkora, Jakub Soukup, Ján Bendík, Patrik Urban a Martin Vágner.
Kapacita bude omezena počtem míst v restauraci na cca 40 - 50 účastníků (20 míst je blokováno pro fanclub). Pokud Vás cokoliv zajímá, přijďte se zeptat.

5.9.HCV x NOVÁ PAKAUtkání dne 9.9.2019 HCV x Nová Paka je na základě požadavku soupeře zrušeno.
2.9.

Informace pro členy TJ Stadion Vrchlabí, z.s.

Permanentní vstupenky pro členy TJ budou vydávány ve středu 4.9.2019 před přátelským utkáním s Jablonce nad Nisou od 17 hodin v restauraci Gól na zimním stadionu. Cena je 500 Kč (100 Kč členský příspěvek a 400 Kč cena permanentky).

12.8.Děkujeme všem fanouškům za trpělivost při vstupu na stadion. Z důvodu zavádění nového prodeje a kontroly vstupenek vznikaly fronty. Věříme však, že "porodní bolesti" nového systému máme za sebou a vše bude nadále fungovat k všestranné spokojenosti.
7.8.CENÍK -přátelská utkání

Dospělí.......................60 Kč

Důchodci, ZTP, studenti.......40 Kč
(po předložení průkazu)

Děti do 130 cm.................ZDARMA

!!!NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ NEPLATÍ PERMANENTNÍ VSTUPENKY!!!

25.7.Přát. fotbalové utkáníA tým HCSV s B týmem FC Vrchlabí se uskuteční v pátek 2.8. od 18:00 na fotbalovém stadionu Vejsplachy. Předběžně svojí účast přislíbili Jaroslav Bednář, Petr Sýkora a Jiří Vašíček. Přijďte hokejový tým povzbudit.
25.7.Přátelské utkáníV pondělí 12.8. od 20:00 sehraje HCSV přátelské utkání proti loňskému vítězi asijské ligy, s ruským týmem PSK Sakhalin. Jedná se o exotického soupeře, ale velice kvalitního, protože v loňském roce porazili Trhače Kadaň 8:1. Tým tvoří i ruští hokejisté se zkušenostmi z KHL.