HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků

Posledních 30 aktualít

31.3.Postup do Chance ligy?Předčasný konec hokejové sezóny s sebou nese kromě finančních komplikací i sportovní problémy. Je potřeba vyřešit otázku, kdo ze druhé hokejové ligy postoupí do CHANCE LIGY. Přečtěte si rozhovor s šéfy vítězů všech skupin základní části, mezi kterými se nyní musí rozhodnout.ROZHOVOR S ŠÉFY
30.3.Domácí tréninkJak zvládáte karanténu? Děláte něco?! ;) Pojďte si s námi procvičit tělo! Hokejová mládež povinně 3x týdně! Trénink najdete na našem YOUTUBE.
18.3.ÚSMĚV LÉČÍ
17.3.Dění na haleZimní hala je sice zavřená a vypadá to, že se u nás nic neděje, ale opak je pravdou! Právě teď po sezóně máme skoro nejvíc práce...mrkněte na přenos z haly, který stále běží online. WEBKAMERA
17.3.PLAY OFF Vašíček & Niko
16.3.Havránek & Mrňa
15.3.Jirásek & Dvořák
13.3.Konec aukce dresůPOSLEDNÍ MOŽNOST získat unikátní dres Legenda legendám! Dnes ve 20:00 končí aukce! AUKCE
13.3.Matějíček & Kastner
12.3.Uzavření stadionuNa základně vyhlášení nouzového stavu bude od 13.3.2020 zimní stadion uzavřen.
12.3.Jiří Hozák
11.3.Škola bruslení se rušíZ důvodu omezení konání akcí ze strany ministerstva zdravotnictví, jsme nuceni zrušit sobotní Školu bruslení. S největší pravděpodobnosti již pro letošní sezónu další nebude.
11.3.Martin Abrahám
10.3.Dnešní zápas online!!!!Klikněte zde!!!
10.3.Moník&Chalupa vzkazují:
9.3.PULS"DEJ BLÁHA GÓÓÓL!" už nezní jen na tribunách, ale i v aktuálním čísle časopisu PULS ! Přečtěte si rozhovor s Tomáš Bláha, třeba o tom, s kým by si chtěl zahrát v play off.
9.3.Play off: Na značky!
8.3.VrchlabinkyUž jste četli březnové Vrchlabinky ? Najdete tam nejenom rozhovor s Jaroslavem Bednářem, ale i zhodnocení 1. části sezóny hokejové mládeže od Tomáše Jirků.
8.3.Play off se blíží!
7.3.Ján Bendik a Play Off
6.3.Zdraví Bláha&Šlaicher
5.3.Vzkaz od kapitána!
2.3.Komentář
27.2.Komentář V. BaďoučkaV první třetině jsme nehráli dostatečně důrazně a v tom nás soupeř předčil. Druhá a třetí část hry byla z tohoto pohledu lepší, ale nedokázali jsme, zejména ve druhé třetině, proměnit naše příležitosti a naopak jsme dvakrát snadno inkasovali po nedůrazu v obranném pásmu a fatální chybě v pásmu útočném. Vázla nám hra od obránců, kteří často předržovali kotouče a volili špatná řešení situací při přechodu do protiútoku.
25.2.Hostování

Před koncem základní části nás oslovilo Ústí nad Labem, že kromě hráčské výpomoci by uvítalo i výpomoc do branky v podobě Jakuba Soukupa.
Rozhodli jsme se, že této nabídky využijeme a budeme tak mít před play-off oba brankáře v akci. Základní část u nás tak dochytá Martin Abrahám, pro kterého to bude ideální příležitost dostat větší zápasovou zátěž.

Příležitost nakouknout do A-týmu tak bude mít i vrchlabský odchovanec, Ondřej Holubec.
Ondra je sedmnáctiletý brankář naší juniorky, který s A-týmem pravidelně trénuje.

Naopak z Ústí se nám v pátek 28.2. vrátí oba hráči - Martin Vágner i Pavel Mrňa.

24.2.Komentář V. Baďoučka

HC Mostečtí lvi x HC Stadion Vrchlabí

Utkání v Mostě jsme zahájili a posléze i téměř celé odehráli velmi vlažně a nedůrazně. Soupeř nás v úvodu zatlačil a prvních deset minut bylo jednoznačně v jeho režii. Mostečtí dvakrát potrestali naše hrubé chyby ke vstřelení branek a poté, co jsme nedokázali využít dlouhé dvojnásobné přesilové hry, se potvrdilo, že pokud v takto vyrovnaném utkání, co se výsledku týče, nedokážete v PH 5 na 3 skórovat, pak těžko můžete pomýšlet na úspěch. Soupeř si za nasazení, chuť do hry a touhu zvítězit, tedy atributy, které jsem v našem výkonu postrádal, tři body plně zasloužil.

23.2.Spuštěna aukce dresůPrávě probíhá aukce o dresy našich hráčů, které byly vytvořeny v rámci projektu Legenda legendou. Chcete mít tento dres ve své sbírce? Neváhejte přihodit v aukci! AUKCE
20.2.Karneval na leděUž tuto sobotu 22.2. od 9:00 se bude v rámci Školy bruslení konat Karneval na ledě. Přijďte si k nám s dětmi zabruslit.
17.2.Komentář
13.2.Komentář V. Baďoučka V úvodu první třetiny hráli domácí podle očekávání hodně aktivně ale do větších příležitostí se nedostali. Poté jsme iniciativu převzali my ale podařilo se nám pouze jednou skórovat. Ve druhé části hry jsme začali hrát zbytečně komplikovaně, ztratili jsme přímočarost a bohužel jsme dvakrát inkasovali i když druhý gól byl velice sporný. Ve třetí třetině jsme, až do série našich vyloučení, měli jasnou převahu ale vyhořeli jsme v koncovce a tak vítězství slavil nadšeně bojující domácí celek.