HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článků

Posledních 30 aktualít

17.2.Komentář
13.2.Komentář V. Baďoučka V úvodu první třetiny hráli domácí podle očekávání hodně aktivně ale do větších příležitostí se nedostali. Poté jsme iniciativu převzali my ale podařilo se nám pouze jednou skórovat. Ve druhé části hry jsme začali hrát zbytečně komplikovaně, ztratili jsme přímočarost a bohužel jsme dvakrát inkasovali i když druhý gól byl velice sporný. Ve třetí třetině jsme, až do série našich vyloučení, měli jasnou převahu ale vyhořeli jsme v koncovce a tak vítězství slavil nadšeně bojující domácí celek.
10.2.Komentář
10.2.Legenda legendám
6.2.Utkání s HC Dynamo Na přátelské utkání bude jednotné vstupné 50 Kč a neplatí permanentní vstupné. Kupte si vstupenky předem ať nemusíte stát ve frontě. Dle předběžných informací se ze zdravotních důvodů nezúčastní Tomáš Rolinek (nachlazení), Michal Vondrka a Petr Sýkora, který je srdcař a nerad by hrál proti mateřskému klubu. Jaroslav Bednář se nezúčastní z rodinných důvodů.
6.2.Komentář
4.2.Informace od J. Jakubce

Jan Hlaváč se při zápase s Děčínem zranil v dolní polovině těla. Jedná se o svalové zranění, které si vyžádá i operační zákrok. Dobu léčení u takovéhoto zranění lze jen těžko předpovídat. Honza je ale velmi optimistický a věří, že do bojů v play-off určitě zasáhne. Všichni si to přejeme a věříme, že rekonvalescence bude probíhat co nejrychleji.

Také Marek Voženílek se zranil při zápase, který odehrál za Litoměřice v Přerově. Inkasoval tvrdou ránu pukem do obličeje, ale je to správný tvrďák a tak to spravilo pár stehů. Marek by nám měl být plně k dispozici již v tomto týdnu.

31.1.Střídavé startyJakub Soukup zítra nastoupí za Ústecké Lvi.
30.1.Komentář
28.1.Komentář V. BaďoučkaPo našem rychle vstřeleném gólu jsme ztratili koncentraci ve hře dozadu a umožnili tím soupeři několik přečíslení a dovolili mu stav otočit v jeho prospěch. V závěru druhé třetiny jsme stav utkání srovnali ale v úvodu druhé části hry jsme opět po naší chybě v založení pustili soupeře do vedení. O osudu utkání rozhodly tři naše branky v rozmezí 6-ti minut v prostřední části hry. Spokojenost panuje pouze se ziskem tří bodů, protože náš výkon nebyl proti nadšeně bojujícím domácím hráčům ideální.
28.1.Přesun termínu zápasuDomácí zápas proti Jablonci se odehraje dne 5.2.2020!
25.1.Střídavé starty-Vágner

V tomto týdnu jsme byli osloveni klubem HC Slovan Ústí nad Labem, účastníkem Chance ligy, zda bychom jim krátkodobě pomohli vystužit jejich zadní řady, kde mají velkou marodku. Měli velký zájem o střídavé starty pro jejich bývalého a dlouholetého kapitána Martina Vágnera.

Vzhledem k našemu momentálnímu postavení v tabulce jsme se po dohodě s Martinem rozhodli Ústí vyhovět. Koukáme se na to z té pozitivní stránky - přestupní řád toto umožňuje bez jakéhokoliv omezení pro Martinův start v našem play-of i v případné kvalifikaci. Martin si zahraje velice kvalitní zápasy, což bude výborná průprava pro nejdůležitější část naší sezóny a my tu ve zbytku základní části budeme mít větší prostor pro naše mladé kluky. Martin by měl za Ústí naskočit již tento víkend a zpět k našemu týmu se připojí v průběhu února.

24.1.Komentář
22.1.ŘisutyZápas s Řisuty se hraje od 18:00!!
22.1.Akce týden hokejeUž nyní v sobotu 25.1. nebude klasická Škola bruslení, ale náborová akce Pojď hrát hokej, která začíná od 9:00 registraci při vstupu na ZS. Všechny děti ve věku 4-8 let si můžou zdarma přijít vyzkoušet jaké to je být hokejistou! Těšíme se na vás!
21.1.Komentář V. BaďoučkaPřestože jsme díky nemocem a zraněním neodcestovali do Jablonce v optimální sestavě, podali jsme dobrý a až na poslední čtyři minuty koncentrovaný výkon. První třetina se hrála v dobrém tempu, skončila 1:1, ale více vyložených šancí jsme si vypracovali my. V druhé části hry jsme naši převahu vyjádřili dvěma góly a když jsme v úvodu třetí třetiny rychle vstřelili čtvrtou branku bylo o zápase rozhodnuto a nebýt naší lehkovážnosti v samotném závěru, mohl být konečné skóre výraznější.
16.1.Komentář
15.1.Tomáš RolinekTomáš Rolinek končí v našem klubu HC Stadion Vrchlabí a vrací se do HC Dynamo Pardubice. Více informací přineseme v blízké době.
14.1.Komentář V. BaďoučkaV první třetině jsme dokázali dvakrát rychle využít přesilovou hru a následně navýšit naše vedení na 3:0, měli jsme i další brankové příležitosti, byl to ale soupeř, který díky naší vlastní brance snížil. Od druhé třetiny naše hra upadla do podprůměru a soupeř průběh zápasu po brejku zdramatizoval. Naší hře scházel důraz a snaha po zakončení. Byli jsme nedisciplinovaní a naši hru komplikovala častá vyloučení, která sobotní soupeř nebyl schopen potrestat, pokud bychom tímto stylem hráli proti týmům s lepší přesilovou hrou utkání bychom ztráceli. Vyvarovat se zbytečných faulů, zejména v útočném pásmu, je první úkol do dalších utkání.
13.1.Olympiáda pro děti!Přihlaste vaše děti na Olympiádu pro děti, kde si budou moci všichni vyzkoušet řadu bruslařských a hokejových disciplín a navíc budou všechny děti odměněny! V sobotu 18.1 od 9:00 v rámci Školy bruslení proběhne Olympiáda pro děti bez rozdílu věku.
9.1.Komentář
7.1.Komentář V. BaďoučkaPo vánoční pauze bylo vidět, že hráči měli chuť opět si zahrát mistrovské utkání. Od úvodu zápasu jsme na ledě jasně dominovali, lépe jsme bruslili, dobře kombinovali, ale hlavně jsme se snažili o častou střelbu. Pokud bychom nezvolnili v druhé třetině mohlo utkání skončit daleko větším rozdílem.
6.1.Změna začátku utkání!Začátek sobotního utkání BK Nová Paka:HC Stadion Vrchlabí, který se koná v Nové pace, se posouvá na 18:00 hod., místo plánovaných 17:00 hod.
30.12.Starší žáci vyhráli!Naši starší žáci se 28.12. zúčastnili vánočního vícesportovního turnaje v Jablonci nad Nisou. Odehráli zde 2 hokejová a 2 basketbalová utkání. Za soupeře jim byli stejně staří kluci a děvčata z Jablonce a Neratovic. Kluci turnaj odmakali a odnesli si 2 vitězství v hokeji 9:2 s Jabloncem a 7:4 s Neratovicemi a vyhráli i oba basketbalové zápasy. Zcela zaslouženě tak obsadili celkové 1.místo. Bára, kluci, trenéři i rodiče si turnaj užili a prožili super den plný sportu.
23.12.PřáníVážení hokejoví přátelé,
naše sezóna je už za polovinou, blíží se konec letošního roku a s ním spojené vánoční svátky.
Myslíme si, že se nám letos znovu povedlo udělat kus dobré práce a to jak s mládeží, tak v A-týmu. Za to bychom chtěli poděkovat Vám všem, kteří nám s tím pomáháte - partnerům, hráčům, trenérům, rodičům, zaměstnancům a také Vám, fanouškům.
Nicméně život není jenom o hokeji a tak Vám přejeme hezké Vánoce, hodně zdraví a šťastných dnů v Novém roce. Zároveň věříme, že se s Vámi budeme znovu setkávat i v roce 2020 a společně si užijeme zbytek té výjimečné sezóny.
Za vedení HCSV Aleš Cerman a Jiří Jakubec
23.12.Fotoreport U17 p. Novák

ČR x RUSKO 20.12.2019

ČR x RUSKO 22.12.2019

20.12.Autogramiáda A-týmu! Už dnes 20.12. se na vás těšíme před utkáním U17 Česko - Rusko, kde proběhne i autogramiáda a focení s našim A-týmem. Autogramiády se nakonec bohužel kvůli nemoci nezůčastní Tomáš Rolinek.
19.12.SOUTĚŽ! V rámci předvánočního setkání s hráči A-týmu dne 20.12. v 17:30 jsme si pro vás připravili soutěž – Chyťte si svého hokejistu! Po hale budou v rámci utkání U17 Česko-Rusko rozmístěni naši hráči A-týmu a vy si je budete moci ulovit a vyfotit se s nimi. Navíc nejvtipnější fotka vyhraje hodnotnou cenu! Pravidla soutěže: Odchyťte svého hokejového idola ( hráče A-týmu HC Vrchlabí ) na hale, vtipně se s ním vyfoťte a sdílejte fotku na sociálních sítích, ale nezapomeňte označit náš profil HC Vrchlabí a přidat hashtag #hokejHCVrchlabi. A když to vše stihnete do konce 2/3 utkání, tak máte šanci na výhru! Z vybraných fotek následně ještě v rámci utkání vybereme vítěze, který vyhraje krásný balíček HC Vrchlabí!
13.12.Komentář V. Baďoučka - Do utkání jsme vstoupili dobře a již v druhé minutě jsme šli do vedení o které jsme záhy přišli při přesilové hře soupeře. Poté bohužel díky častým zbytečným vylučováním hra ztratila na plynulosti a do šaten jsme odcházeli s jednobrankovým náskokem. Od druhé třetiny jsme na ledě ve všech směrech dominovali, měli jsme dobrý pohyb, soupeře jsme téměř k ničemu nepustili a dokázali jsme proměňovat brankové příležitosti jak při hře 5 na 5 tak i v přesilových hrách. Jsem rád, že se mužstvu konečně podařilo prolomit neúspěšnou sérii utkání na trutnovském ledě a že toto prestižní utkání skončilo k naším jednoznačným vítězstvím.
10.12.Změny v kádru A-týmuMílovými kroky se nám blíží uzávěrka přestupů (15.12.2019) s ohledem na možnost hráčů naskočit v případné kvalifikaci, do které bychom se v letošní sezóně určitě rádi dostali. Všechny možné varianty jsme pečlivě zvažovali ze všech možných úhlů pohledu a konzultovali jsme to i s Jardou Bednářem jako sportovním manažerem MTF HK.

Náš tým zatím šlape, takže jak jsem již avizoval, nebudeme dělat žádné zásadní změny ve složení týmu. Všichni jsme se shodli, že bychom přivítali ještě nějakou zkušenou posilu do zadních řad. Dá se říci, že jsme v průběhu sezóny byli v kontaktu s Jánem Nikem a nakonec jsme se s ním dohodli na vzájemné spolupráci do konci sezóny. Hodně nám vyšel vstříc Liberec, který ho bez problémů uvolnil a Jáno by měl naskočit již zítra v Trutnově.
Ján byl pro nás celkem jasná volba, protože splňuje veškeré předpoklady, které jsme od takového hráče očekávali. Je zkušený (přes 340 zápasů v Chance lize), je to dobrý bruslař, je tvořivý a je silný ve hře na modré čáře. Co je snad ještě důležitější, že má k našemu klubu, kde již působil v sezóně 2017-2018, výborný vztah a hodně stál o to, aby hrál v ambiciózním klubu s cílem postoupit. Pokud by se postup povedl, rád by tu zůstal.

Náš tým dočasně opouští Filip Jirásek, který zamířil do sousedního Trutnova. Filip u nás určitě nezklamal, je to mladý hokejista s velkým potenciálem a výborným charakterem. Chtěl větší zápasové vytížení a to v našem nabitém kádru není jednoduché realizovat. Takže po dohodě s MTF HK, kde je domovským hráčem, jsme Filipa uvolnili na hostování do 31.1.2020 do HC Trutnov. To znamená, že zítra naskočí proti nám, ale pro play-off s ním počítáme zpět do našeho týmu.

Vzhledem k menšímu hernímu vytížení v našem týmu jsme zařídili s Pavlem Bieglem střídavé starty pro bratry Moníky do krajské ligy, kde nastupují za HC Nové Město.

Při veškeré úctě a pokoře k našim soupeřům, považuji naši skupinu za lehčí a uvidíme až při zápasech play off a doufám, že i v kvalifikaci, jak na tom jsme v porovnání s ostatními ambiciozními celky II.ligy. Za ty já považuji zejména Šumperk, H.Brod, Kobru, Příbram a Tábor. Takže všechny naše kroky směřují k tomu, aby náš tým měl nejlepší formu a nejsilnější složení v závěru letošní sezóny. Doufáme, že se nám to vše povede a že zvítězí ten, kdo opravdu věří. My tomu věříme.