HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůPosledních 30 aktualít

3.12.Nový hráč a další info

V dnešním zápase se v naší sestavě objeví další hráč pardubického Dynama Ondřej Machala, který by se u nás měl po zranění dostat do většího zápasového tempa. Tento mladý útočník (21 let) má za sebou již více než 60 startů v extralize a měl by být posilou našich útočných řad.

Jiří Jakubec: Zaznamenal jsem ze strany fanoušků již více reakcí, že momentálně jsou upřednostňováni spíše hráči Pardubic před našimi kmenovými hráči. S tímto faktem musím částečně souhlasit a chci Vám objasnit, proč k tomu dochází. Nejprve je třeba si uvědomit, že bez silného extraligového partnera, který by netáhl kus našeho rozpočtu, by nebylo vůbec možné uvažovat o Chance lize ve Vrchlabí. Již dopředu nám bylo jasné, že při takovéto spolupráci se vždy najdou třecí plochy a nebude jich málo. I proto se snažíme maximálně s hráči komunikovat a vzniklé situace řešit tak, abychom pokud možno maximálně eliminovali tyto "třecí místa". Zatím je z našich výsledků patrné, že máme skvělou a silnou kabinu, která to skvěle zvládá a za to chci všem klukům i realizačnímu týmu poděkovat.
Dalším zcela zásadním faktorem je tato mimořádná sezóna, která je plná omezení. Jak všichni víte, tak jsme si ponechali širší kádr, kde bylo více místních odchovanců. U všech hráčů, kteří byli výkonnostně na hraně 1.ligy, jsme počítali s velkým herním vytížením v Nové Pace. Tím, že se II.liga ani extraliga juniorů nehraje, tak máme momentálně v týmu přetlak. Ale věřím, že si s tím dokážeme poradit a že tým bude pokračovat ve výborných výkonech, které doposud předvádí. Prostě jsme v situaci, kdy nemůžeme mít všechno - Chance ligu, kvalitní výkony, spousty vlastních odchovanců a extraligového partnera.
Nicméně nejvíce za všeho nám momentálně chybíte vy, fanoušci. Např. zápas s Jihlavou, a nejenom ten, si vaši kulisu opravdu zasloužil. Věřím a doufám, že nám svoji přízeň zachováte a že jakmile to situace dovolí, tak se opět spolu setkáme v naší aréně.

2.12.NarozeninyDnes slaví 26. narozeniny útočník Matouš Kratochvil. Přejeme mu všechno nejlepší!
1.12.Noví hráči

V dnešním zápase by se měli představit 2 noví hráči. Jedná se o talentované pardubické juniory, kteří by, díky spolupráci našich klubů, měli tímto způsobem nastartovat svoje působení v seniorském hokeji. Prvním z uvedených hráčů je Kale Costa. Kale je mladý, rychlý a dravý útočník s trochu, pro hokej, exotickým původem. Kale se narodil v Austrálii a kvůli hokeji se před 5 lety přistěhoval do Čech.

Druhým juniorem je útočník František Formánek. Tento šestnáctiletý juniorský reprezentant je rodákem z Chrudimi a do budoucnosti je velkým příslibem pro pardubické Dynamo.

Přejeme oběma chlapcům, ať se jim v našem týmu daří.

30.11.NarozeninyDnes slaví 18. narozeniny gólman Ondřej Holubec. Přejeme mu všechno nejlepší!
27.11.Změny začátků utkáníNa základě informací po středečním utkání, bychom chtěli naše fanoušky upozornit, že začátky, téměř všech, utkání jsou odlišné od standardních časů. Doporučujeme sledovat náš web, kde jsou změny průběžně aktualizovány.
24.11.Nové posily

Jak jste si asi všimli, tak proti Benátkám se v našem dresu objevil pardubický odchovanec Jaroslav Moučka, který letos zatím působil ve
II. lize ve Dvoře Králové nad Labem.
Podařilo se nám dohodnout s Jaroslavem, který má v této lize odehraných 8 sezón a je tedy i dostatečně zkušeným hráčem. Vstříc nám vyšel i majitel klubu ze Dvora Králové, pan Vasil Teodoridis, který nám Jaroslava uvolnil do doby než bude moci začít II. liga. Pro Jaroslava Moučku není vrchlabský tým něčím novým, protože zde působil již v sezóně 2013-14, kdy začínal se seniorským hokejem.

Pokud stihneme vyřešit všechny náležitosti, měl by se v zítřejším utkání v našem týmu objevit i pardubický junior Petr Antoníček.
Jedná se o talentovaného forwarda, který má již za sebou také pár startů v Chance lize.

Dalším novým jménem v naší sestavě, které jsme vám zatím nestihli představit je Ondřej Vála.
Tento mladý, urostlý obránce, který strávil posledních 5 sezón v zámoří a dokonce podepsal nováčkovskou smlouvu s Dallasem, je momentálně v přípravě s naším týmem. Může tak střídavě naskakovat za nás i za Dynamo.

23.11.Online Týden hokeje

Již dnes startuje akce Online Týden hokeje! Na co se můžete těšit?
Pondělí: Vývoj psychiky mladého sportovce (Václav Petráš)
Úterý: Stravování mladých sportovců (Marie Skalská)
Středa: Hokej a škola (Andrej Šustr)
Čtvrtek: Hokejový trénink doma (Oldřich Kališ)
Pátek: Systém výchovy v Českém hokeji (Filip Pešán)
Sobota: Trénink a ochrana zdraví v době koronaviru (Miroslav Budoš)
Neděle: Webinář Pojď hrát hokej (všichni výše uvedení)

Více na pojdhrathokej.cz

20.11.Hokejka.czPro všechny naše permanentkáře je hokejka.cz stále k dispozici zdarma!
Těm, kteří si o svůj kód již v říjnu napsali, !!!PLATÍ KÓD STÁLE STEJNÝ!!!
Jak postupovat pro přihlášení najdete zde
20.11.Od zítra hrajeme!https://hokej.cz/hraje-se-chance-liga-dostala-vyjimku-od-ministerstva-zdravotnictvi

Podmínky pro restart Chance ligy
https://hokej.cz/testovani-rousky-jake-jsou-podminky-pro-restart-chance-ligy/5052769

16.11.Je to oficiální!Máme potvrzené, že v sobotu 21.11.2020 začneme opět hrát!
K prvnímu utkání zavítáme v sobotu 21.11. na led soupeře do Benátek nad Jizerou a poté nás čekají dvě utkání doma - ve středu a v sobotu.
9.11.Představení našeho dne na Hokej.cz
https://hokej.cz/tohle-je-vas-den-hc-stadion-vrchlabi/5052463
9.11.

Rozhovor s Tomášem Linhartem

https://hokej.cz/parta-na-ktere-se-da-stavet-rika-linhart-o-vrchlabi-moje-role-bavi-me

9.11.

TOP fotky Vrchlabí: Být, či nebýt? Super fanoušci a fontána di Soukup

https://hokej.cz/top-fotky-vrchlabi-byt-ci-nebyt-super-fanousci-a-fontana-di-soukup/
9.11.TOP 10 zajímavostíhttps://hokej.cz/hokej-v-cislech-top-10-zajimavosti-o-vrchlabi/
9.11.

Rozhovor s Václavem Baďoučkem

https://www.hokej.cz/zacatek-sezony-nad-ocekavani-tesi-badoucka-cilem-zustava-play-off/
9.11.

Legenda legendám - Jaroslav Nič

https://hokej.cz/sverenci-mu-rikali-tato-nic-se-zaslouzil-o-vrchlabsky-hokej/
9.11.LivestreamLivestream s Jakubem Soukupem startuje na Instagramu @chanceligacz již ve 20:00!
9.11.

Zpět na ledě v plné sestavě!
Od dnešního dne trénuje náš A-tým opět na 100% a my pevně věříme, že se brzy rozjedou i zápasy. Stále probíhají dlouhá jednání, která se týkají především pravidelného testování na Covid-19 a dle aktuálních informací by se Chance liga mohla rozběhnout nejdříve 21. listopadu, ale možná i později. Nezbývá nám nic jiného než čekat a věřit, že budeme moct opět začít co nejdřív!

9.11.Náš den na hokej.cz

https://hokej.cz/tohle-byl-vas-den-hc-stadion-vrchlabi/

Stream s Kubou Soukupem
https://hokej.cz/hvezdy-ve-vrchlabi-najednou-prijela-televize-vypravi-soukup-cislo-46-ma-kvuli-rossimu/

Souhra Nouzy s Heřmanem
https://hokej.cz/klika-z-motoru-radi-i-ve-vrchlabi/

8.11.Náš den na hokej.cz Ten, kdo nyní pravidelně sleduje Hokej, si mohl všimnout, že během této covidové doby je vymezen určitý den pouze jednomu hokejovému klubu, během kterého najdete na stránkách aktuální články pouze o něm... Tento den máme i my... A to rovnou zítra
9. listopadu!
Těšit se můžete např. na rozhovor s trenérem Václavem Baďoučkem nebo live stream s Jakubem Soukupem!
Nenechte si náš zítřejší den ujít a sledujte již od rána hokej.cz
3.11.Další informaceDnes proběhla tisková konference ohledně spuštění soutěží. V tuto chvíli víme pouze to, že od zítra můžeme zahájit tréninkové procesy. Během dnešního a zítřejšího dne budou probíhat další jednání, o jejíž výsledcích vás budeme co nejdříve informovat.
2.11.Pomáháme i v této době

Již během loňské sezóny se náš klub zapojil do projektu trenéra školičky bruslení Jana Müllera, který zorganizoval sběr plastových víček na pomoc handicapovaným dětem - dětem, kteří nemají možnost se jakýmkoliv způsobem zapojit do sportovního života. Za pomoci mateřské a základní školy v Lánově se podařilo vybrat velké množství víček, která byla následně odvezena starostovi Čisté u Horek, panu Jiřičkovi. Ten všechna nasbíraná víčka převeze Ondrovi Duškovi do Ostrova u Hořic, pro kterého tato sbírka byla.

„Naše sbírka trvá už přibližně 3 roky a za tu dobu jsem stihl odevzdat velké množství víček již 2x. Uspořádat sbírku napadlo mě a mou ženu, když se nám v práci, v hospůdce ve Špindlerově Mlýně, hromadila spousta víček. Napadlo mě zapojit do toho i klub, kde jsem měl velmi kladné ohlasy od rodičů i dětí. Tím jsem získal i kontakty na děti, kterým by se tato pomoc hodila. Doufám, že tato naše sbírka dětem pomůže a usnadní se jim díky tomu to život. Jsem moc rád, že jsme mohli, ještě navíc, udělat radost i sluchově postiženému chlapečkovi Matějovi Jelínkovi, který je velkým fanouškem HC Stadionu. Poprosil jsem o spolupráci hráče A-týmu a trenéra mládeže Davida Chalupu, se kterým jsme se za Matějem vydali a udělali mu radost dresem a batůžkem HC Stadion Vrchlabí.“ Jan Müller

2.11.Tip na trénink na suchuPro naše mladé hokejisty tady máme tip na trénink na suchu. Video zde
2.11.Obnovení soutěžíDle nejnovějších informací, kdy vláda schválila obnovení profesionálních sportovních soutěží, to vypadá, že budeme moci obnovit činnost A-týmu.
Celou situaci momentálně monitorujeme a o všem vás budeme včas informovat.
30.10.NarozeninyDnes slaví 22. narozeniny Jakub a Filip Moníkovi. Přejeme jim vše nejlepší!
30.10.Je třeba si pomáhatPojďme společně pomoct našemu hráči Jirkovi Hozákovi s jeho seminární prací, pro kterou si vybral náš stadion!
Stačí vyplnit krátký dotazník, který najdete zde.
19.10.NarozeninyDnes slaví 20. narozeniny obránce Daniel Blažej. Přejeme mu vše nejlepší!
15.10.

!Akce Winter Classic se přesouvá na rok 2021!

Hokejová akce D+D Real Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se uskuteční až v roce 2021. S ohledem na aktuální situaci a vládní nařízení směrem k pandemii koronaviru se organizátoři – agentura Eniva, spoluorganizátoři Rytíři Kladno a SkiareálŠpindlerův Mlýn i titulární partner akce D+D Real – rozhodli atraktivní hokejovou akci posunout o rok – na termín 9.-11. prosince 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají automaticky v platnosti na nový termín a není zapotřebí je vyměňovat.
Pro více informací ke vstupenkám, klikněte zde.

14.10.
9.10.Junioři - zápasy Páteční a nedělní utkání Juniorů je z důvodu podezření na nákazu COVID-19, mezi hráči v Trutnově, zrušeno.