HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůPosledních 30 aktualít

19.10.NarozeninyDnes slaví 20. narozeniny obránce Daniel Blažej. Přejeme mu vše nejlepší!
15.10.

!Akce Winter Classic se přesouvá na rok 2021!

Hokejová akce D+D Real Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se uskuteční až v roce 2021. S ohledem na aktuální situaci a vládní nařízení směrem k pandemii koronaviru se organizátoři – agentura Eniva, spoluorganizátoři Rytíři Kladno a SkiareálŠpindlerův Mlýn i titulární partner akce D+D Real – rozhodli atraktivní hokejovou akci posunout o rok – na termín 9.-11. prosince 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají automaticky v platnosti na nový termín a není zapotřebí je vyměňovat.
Pro více informací ke vstupenkám, klikněte zde.

14.10.
9.10.Junioři - zápasy Páteční a nedělní utkání Juniorů je z důvodu podezření na nákazu COVID-19, mezi hráči v Trutnově, zrušeno.
5.10.Zimní stadion uzavřenOd 5.10.2020 zimní stadion uzavřen!!!
Z důvodu nařízení vlády - ochranná opatření COVID-19.
5.10.Nová dočasná posilaNáš kádr od dnešního zápasu dočasně posílí Matej Paulovič. Matej je aktuálně hráčem HC Dynama, je to zkušený extraligový hráč, který v minulosti hrál i za HC Mountfield HK. Momentálně se bude v našem klubu rozehrávat po zranění.
3.10.Dnešní utkání zrušeno!!!!Dnešní utkání s Litoměřicemi zrušeno!!!
Všem, kteří si koupili lístek on-line, budou peníze automaticky vráceny na účet.
2.10.Během dnešního dopoledne byly po Vrchlabí rozneseny letáky urážející kandidáta do senátu Ing. Jana Sobotku . Leták obsahoval i informace spojené s naším klubem. Tímto se od jakýchkoli uvedených vyjádření důrazně distancujeme!
1.10.Změna sobotního soupeřeV sobotu 3.10.2020 přijede na vrchlabský led, místo Třebíče, soupeř z Litoměřic.
On-line prodej vstupenek bude spuštěn během dopoledne.
1.10.Sobotní zápas

Vážení příznivci vrchlabského hokeje,
původní sobotní soupeř, tedy HC Horácká Slavia Třebíč, nemá po karanténě ještě možnost odehrát sobotní utkání, naštěstí se nám povedlo na poslední chvíli vyjednat dohrávku domácího mistrovského zápasu s Litoměřicemi.
V dnešní velice hektické a nejisté době to může být na dlouhou dobu poslední domácí, víkendový zápas, který můžete navštívit a užít si ho.
Především kvůli Vám jsme vyvinuli nemalé úsilí a očekáváme, že padne limit 1000 diváků. Potřebujeme Vás a tak nás přijďte podpořit!

„Nákup místenek“ pro permanentkáře zde
Po kliknutí na odkaz Vám vyjede první okno, kde zadáte šestimístné číslo Vaší permanentky, poté vyberete sektor A nebo B (viz plánek – prozatímní sektory zůstávají stejné jako při přátelských utkáních).
Následně zvolíte libovolné místo a na email Vám přijde vstupenka na zápas. Při vstupu do haly se budete prokazovat touto vstupenkou nikoli vstupenkou permanentní. Míst na sezení v hale je připraven dostatek, proto jsme nechali na každém z Vás, aby jste si při vstupu našli své oblíbené místo, na kterém se ale prosím poté zdržujte. Všechna místa na provizorních lavičkách jsou označená (na každé lavičce je možné sezení pouze 4 osob)
V případě, že opustíte své místo k sezení je nutné dodržovat 2m rozestup.

Online prodej vstupenek zde

NA ZIMNÍ STADION JE MOŽNÝ VSTUP POUZE S ROUŠKOU!
Vstup do sektoru A (tribuna domácí, tribuna hosté, tribuna u baru Hendrych) přes hlavní pokladnu, k dispozici bar Hendrych a stánek Krakonoš.
Vstup do sektoru B (hlavní tribuna, sedačky) z ulice Hálkova + Fügnerova, k dispozici stánek Radegast (udírna)
Stání podél mantinelů je zakázáno!
27.9.Vstupenky/ místenky

„Nákup“ místenek pro permanentkáře:
hcvrchlabi.enigoo.cz/online/#/permanentky/partner

Online prodej vstupenek:
https://hcvrchlabi.enigoo.cz/online/#/online

26.9.PoděkováníTímto bychom chtěli moc poděkovat členům Supras Vrchlabí za pomoc při přípravě našeho stadionu na pondělní utkání, a zároveň firmě NK Design za poskytnutí všech laviček.
DĚKUJEME!
25.9.Nová posila A-týmuDnes se k našemu A-týmu přidal útočník Martin Dubský.
25.9.NarozeninyDnes slaví 38. narozeniny útočník Tomáš Nouza. Přejeme mu vše nejlepší!
23.9.1000 diváků na stadionuDle nejnovějších informací máme povolenou kapacitu 1000 osob s tím, že i nadále musí být stadion rozdělen do dvou sektorů po 500 lidech.
Konkrétní informace o průběhu utkání, rezervace míst/sektoru apod. zveřejníme do konce týdne.
21.9.Změna času utkáníV sobotu 26.9.2020 čeká náš A-tým první letošní zápas, a to na pražské Slavii již od !16:00 hod.!
21.9.Chybíme Vám?Vy nám ano!Ze všech známých důvodů, není možné, aby se uskutečnila námi plánovaná tisková konference před začátkem letošní sezóny. Proto jsme se rozhodli uspořádat offline videokonferenci, kde na Vaše dotazy, které zde můžete vznést do středy 23.9.2020 do 20:00 hodin, odpoví vybraní zástupci z vedení a z A-týmu.
Vaše dotazy se mohou týkat čehokoliv, co Vás ohledně klubu, A-týmu nebo mládeže zajímá.
18.9.!!!V sobotu 19.9.2020 se veřejné bruslení nekoná z důvodu opatření COVID-19!!!
13.9.NarozeninyDnes slaví 27. narozeniny útočník Patrik Urban. Přejeme mu vše nejlepší!
11.9.Gratulujeme!David Kajínek, naše letošní posila, je sice v karanténě, ale přesto zaznamenal úžasnou rodinnou událost. Dnes se mu narodila dcera Sofie.
Posíláme obrovskou gratulaci a přejeme hodně zdraví celé rodině!
10.9.Zimní stadion do 13.9.2020 uzavřen!
9.9.D+D REAL Winter ClassicHokejová akce sezony Winter Classic, která se uskuteční ve Špindlerově Mlýně od 10. do 12. prosince, získala titulárního partnera. Organizátoři třídenní sportovně-kulturní události pod širým nebem uzavřeli spolupráci s dlouhodobým podporovatelem hokeje v České republice Petrem Dědkem. Akce nově ponese název podle jeho společnosti D+D REAL Winter Classic. Vstupenky na mimořádný hokejový svátek jsou v prodeji prostřednictvím oficiálního webu www.winterclassic.cz
7.9.!!!STADION UZAVŘEN!!!Z důvodu dezinfekce kabin je zimní stadion ve dnech 7.9.-9.9.2020 (do 12:00) uzavřen.
Děkujeme za pochopení!
3.9.Info k dnešnímu zápasu

V dnešním utkání by měli za náš tým nastoupit i 4 hráči ze širšího kádru HC Dynamo Pardubice,a to obránce Martin Bučko - tento slovenský juniorský reprezentant pro nás není až tak neznámý, v sezóně 2018-19 u nás sehrál 9 zápasů, dále útočníci Tomáš Zeman, Ondřej Machala, Lukáš Anděl.

Jsou to všichni hráči, kteří patří do stabilního širšího kádru pardubického Dynama. Pro tyto hráče uvažujeme o střídavých startech pro náš tým, tak vzhledem k silně narušenému programu Pardubic si tito hráči u nás momentálně zahrají. V rámci možností a dohody s Pardubicemi bychom pak tyto hráče mohli využívat i v průběhu sezóny.

3.9.NarozeninyDnes slaví 26. narozeniny gólman Jakub Soukup. Přejeme mu vše nejlepší!
31.8.Odchody A-týmVe vrchlabském A-týmu končí Vojtěch Faltys, který posílí druholigový Dvůr Králové nad Labem a Marek Voženílek, který bude nastupovat za našeho soupeře - Slovan Ústí nad Labem.
Zítřejšího přátelského utkání, které nás se Slovanem čeká, se Marek účastnit nebude.
31.8.!!!ZÍTŘEJŠÍ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ S ÚSTÍM NAD LABEM ZRUŠENO!!!
AKTUALIZACE: Jednáme o náhradním utkání, které by se mohlo zítra odehrát se Slavií. O všem budeme informovat.
31.8.Náhradní utkání!!!Zítra od 18:00 hodin odehraje HC Stadion Vrchlabí utkání proti HC Slavia Praha!!!
25.8.Online přenosDnešní přátelské utkání v Ústí nad Labem můžete sledovat živě zde
25.8.Nové rozlosování je tu!Známe nové rozlosování Chance ligy.
Kompletní rozpis najdete zde

Připomínáme, že utkání, které čeká náš A-tým 11.12.2020 proti Kladnu, se odehraje ve Špindlerově Mlýně v rámci akce Winter Classic.
Na toto utkání NEPLATÍ PERMANENTKA!!!