HC Kobra Praha – HC Baník Sokolov
1:11 (0:1, 0:6, 1:4)
27.9.Komentář
27.9.A výhercem se stává...
24.9.ZMĚNA TERMÍNUDomácí zápas proti HC Letci Letňany 3.1.2019 se přesouvá na 9.1.2019
2:4 (0:1, 0:2, 2:1)
21.9.Hasičské cvičeníNa zimním stadionu právě probíhá hasičské cvičení...
20.9.Komentář V. BaďoučkaV začátku utkání jsme se chvíli vyrovnávali s přechodem na jablonecké úzké kluziště a domácí byli mírně aktivnější. V polovině první třetiny jsme ustáli nebezpečnou přesilovku domácích a poté jsme začali být lepším týmem z čehož pramenily naše dvě branky. Také nástup do druhé třetiny se nám podařil a navýšili jsme vedení na 3:0. Po brance na 4:0 soupeř zvýšil agresivitu a zbytek utkání byl poznamenán častým vylučováním a nervózními reakcemi ze strany domácích hráčů. Ve třetí třetině jsme soupeři zbytečně darovali chvilkovou naději, když jsme během minuty dvakrát inkasovali, poté jsme ale hru zkonsolidovali a po páté brance jsme zbytek utkání dohráli s přehledem.
17.9.Video komentář k zápasu
13.9.Komentář V.BaďoučkaJsem rád, že úvodní utkání, na ledě nepříjemného soupeře, skončilo naším tříbodovým ziskem. Mužstvo podalo kompaktní týmový výkon s minimem chyb. Utkání bylo po celou dobu otevřené na obě strany, ale myslím si, že dopadlo zaslouženě v náš prospěch.
5.9.Komentář Jiřího JakubceK dnešnímu zápasu konečně nastoupíme v téměř kompletním složení. Tím, jak se tým postupně skládal, tak jsme v podstatě až do dnešního zápasu nebyli schopni nastoupit v kompletní sestavě.
Dnes se představí ještě poslední hráč, který přibyl do našich zadních řad. Je to Marek Voženílek, což je pětadvacetiletý pardubický odchovanec. Většinu dospělého hokeje strávil v Kolíně a stále koketuje i s pardubickou extraligou. Reagovali jsme tak na situaci, kdy máme několik hráčů na střídavé starty a můžeme o ně krátkodobě v průběhu sezóny přijít. Chtěli jsme ještě jednoho zkušeného obránce, který bude působit výhradně v našem klubu a Marek byl pro nás ideální volbou. Letní přípravu strávil s Pardubicemi, teď měl malou zdravotní pauzu a chceme ho ještě vidět v dnešním zápase.
Po svalovém zranění se dnes zapojí i T. Bláha a na marodce tak zůstávají již pouze M. Pšurný a dlouhodobě zraněný F.Moník.
Definitivně jsme zúžili kádr a na hostování do N. Paky odešli Erban a Chleborád a naši sestavu opustil i F. Hník.
Náš tým se pomalu sehrává a vše si teprve sedá do správných kolejí, takže doufám, že dnes předvedeme kvalitní výkon.
3.9.Informace pro členy TJPermanentky pro členy TJ Stadion Vrchlabí budou vydávány ve středu 5.9.2018.
před přátelským zápasem s HC BAK Trutnov od 17 hodin v Rally baru.
(100 Kč členský příspěvek + 350 Kč permanentka).