HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV srpnu 2018 byly zveřejněné tyto aktuality

30.8.Komentář Jiřího JakubceS výsledkem i hrou z Jablonce jsem byl docela zklamaný, ale neděje se nic hrozného. O samotném výsledku rozhodly přesilovky a v nich byla znát výrazně větší sehranost JBC. Výsledek zápasu úplně neodpovídal jeho průběhu, ale spíš mě mrzí, že náš tým nebyl kompletní a bohužel ani pro dnešní zápas v TU nebudeme v úplné sestavě. Pro svalová zranění jsou mimo Pšurný, Bláha povinnosti ve svých mateřských klubech si budou dnes plnit Soukup (Litvínov) a Havránek (Hradec) a je možné, že pouze pro dnešek nebude k dispozici Tomáš Jirků. V plné sestavě bychom se měli objevit až na domácí zápas. Co se týká odchodů, tak všechny jsme již zveřejnili, nově k tomu přibyl T.Oppelt, který časově/pracovně nestíhal plné tréninkové nasazení a bude dále působit v krajské lize. J.Kerekanič se dohodnul v Tu a odešel tam zatím na zkoušku.
27.8.Konec kariéryVrchlabská rodačka, rychlobruslařka Karolína Erbanová, končí svou kariéru, více zde
23.8.Nový přírůstek do týmuNašemu věrnému partnerovi, panu Vaňkovi, se 20.8.2018 narodil vnuk Matěj. Za celý tým HC Stadionu z celého srdce gratulujeme!
21.8.ZMĚNA TERMÍNUDomácí přátelské utkání proti HC BAK Trutnov se odehraje ve středu 5.9.2018 od 18:00 oproti původně plánovanému čtvrtečnímu termínu.
16.8.Nová posilaV dnešním zápase se připojí k našemu týmu Lukáš Kastner. Je to odchovanec hradeckého hokeje, který ale první krůčky na ledě udělal na vrchlabském ledě (v období, kdy začínal s hokejem, tak žili s rodinou ve Strážném). Jedná se o klasického centra, který by měl vyztužit naše útočné řady. Minulé sezóny působil u našeho rivala v Trutnově, ale díky většímu propojení hradeckého a vrchlabského hokeje je nyní u nás. Jeho angažmá by tak zapadalo do naší letošní koncepce, že chceme zapojovat ambiciozní a perspektivní kluky (24 let), kteří jsou schopni absolvovat náročnější režim. Dnes a příští týden ho chceme vidět v akci, ale je velice pravděpodobné, že se na spolupráci pro letošní sezónu domluvíme.
Jiří Jakubec
8.8.Přípravná utkání - cenyDospělí - 50 Kč
Důchodci, ZTP, studenti - 30 Kč
(po předložení průkazu)
Děti do 130cm -ZDARMA
!!!NA PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ NEPLATÍ PERMANENTNÍ VSTUPENKY!!!
Uvedené ceny jsou včetně DPH.
8.8.Permanentní vstupenky

Prodej permanentních vstupenek zahájen!

Ceny dle aktuálního ceníku.

Koupit si je můžete ve fan shopu při domácích zápasech A- týmu nebo v kanceláři HC Stadion každé pondělí od 8:00 do 16:30 a čtvrtek od 14:00 do 16:30.