HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV únoru 2020 byly zveřejněné tyto aktuality

17.2.Komentář
13.2.Komentář V. Baďoučka V úvodu první třetiny hráli domácí podle očekávání hodně aktivně ale do větších příležitostí se nedostali. Poté jsme iniciativu převzali my ale podařilo se nám pouze jednou skórovat. Ve druhé části hry jsme začali hrát zbytečně komplikovaně, ztratili jsme přímočarost a bohužel jsme dvakrát inkasovali i když druhý gól byl velice sporný. Ve třetí třetině jsme, až do série našich vyloučení, měli jasnou převahu ale vyhořeli jsme v koncovce a tak vítězství slavil nadšeně bojující domácí celek.
10.2.Komentář
10.2.Legenda legendám
6.2.Utkání s HC Dynamo Na přátelské utkání bude jednotné vstupné 50 Kč a neplatí permanentní vstupné. Kupte si vstupenky předem ať nemusíte stát ve frontě. Dle předběžných informací se ze zdravotních důvodů nezúčastní Tomáš Rolinek (nachlazení), Michal Vondrka a Petr Sýkora, který je srdcař a nerad by hrál proti mateřskému klubu. Jaroslav Bednář se nezúčastní z rodinných důvodů.
6.2.Komentář
4.2.Informace od J. Jakubce

Jan Hlaváč se při zápase s Děčínem zranil v dolní polovině těla. Jedná se o svalové zranění, které si vyžádá i operační zákrok. Dobu léčení u takovéhoto zranění lze jen těžko předpovídat. Honza je ale velmi optimistický a věří, že do bojů v play-off určitě zasáhne. Všichni si to přejeme a věříme, že rekonvalescence bude probíhat co nejrychleji.

Také Marek Voženílek se zranil při zápase, který odehrál za Litoměřice v Přerově. Inkasoval tvrdou ránu pukem do obličeje, ale je to správný tvrďák a tak to spravilo pár stehů. Marek by nám měl být plně k dispozici již v tomto týdnu.