HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV dubnu 2024 byly zveřejněné tyto aktuality

1.4.Narozeniny
2.4.Narozeniny
4.4.9. třídaNaši deváťáci včera sehráli 1.zápas nadstavbové play-off série s favorizovaným Frýdkem-Místkem. Naši v zápase sice dvakrát vedli a to zásluhou střelců Hartmana a Žďáry, ale nakonec soupeř ze severní Moravy dokázal zápas obrátit ve svůj prospěch a zaslouženě zvítězit 2:6 (2:1, 0:2, 0:3). Série pokračuje druhým zápasem dnes od 16.00. Přijďte naše kluky povzbudit!
5.4.9. třídaVčerejší zápas našich deváťáků měl ještě vyrovnanější průběh než první zápas v sérii. Naši kluci dokázali 2x srovnat skóre a o konečném výsledku a prohře vrchlabáků v poměru 3:6 (0:1, 1:0, 2:5) se rozhodlo až v dramatické třetí třetině. Kluci podali velice bojovný výkon, za který si zaslouží pochvalu, přesto si druhý bod v play-off sérii odváží Frýdek-Místek. Série se tak přesouvá na severní Moravu, kde pokračuje nedělním (7.4.2024) utkáním ve 13.10. Tímto ještě jednou děkujeme za podporu všech diváků, kteří dorazili na stadion a přispěli dobrovolným vstupným. Celkem se podařilo vybrat 4 526,- Kč a celá částka bude použita na dopravu našich deváťáků do Frýdku-Místku. Dopravu nám za zvýhodněných podmínek zajistí náš celosezónní dopravce, firma KAD, za což jim moc děkujeme. Poděkování si zaslouží také náš dvorní řidič, Míla Pištora, který dlouhodobě vozí náš A-tým a i tento víkend s 9.třídou si vzal na starosti!
9.4.Betano Hockey GamesV termínu 2.-5.5.2024 se v Brně uskuteční Betano Hockey Games, kde se společně s národním týmem představí i výběry Švédska, Finska a Švýcarska.
Vstupenky jsou k dispozici na https://ceskyhokej.enigoo.cz/app/betanohockeygames/events
21.4.Narozeniny