V únoru 2020 byly zveřejněné tyto aktuality

27.2.Komentář V. BaďoučkaV první třetině jsme nehráli dostatečně důrazně a v tom nás soupeř předčil. Druhá a třetí část hry byla z tohoto pohledu lepší, ale nedokázali jsme, zejména ve druhé třetině, proměnit naše příležitosti a naopak jsme dvakrát snadno inkasovali po nedůrazu v obranném pásmu a fatální chybě v pásmu útočném. Vázla nám hra od obránců, kteří často předržovali kotouče a volili špatná řešení situací při přechodu do protiútoku.
25.2.Hostování

Před koncem základní části nás oslovilo Ústí nad Labem, že kromě hráčské výpomoci by uvítalo i výpomoc do branky v podobě Jakuba Soukupa.
Rozhodli jsme se, že této nabídky využijeme a budeme tak mít před play-off oba brankáře v akci. Základní část u nás tak dochytá Martin Abrahám, pro kterého to bude ideální příležitost dostat větší zápasovou zátěž.

Příležitost nakouknout do A-týmu tak bude mít i vrchlabský odchovanec, Ondřej Holubec.
Ondra je sedmnáctiletý brankář naší juniorky, který s A-týmem pravidelně trénuje.

Naopak z Ústí se nám v pátek 28.2. vrátí oba hráči - Martin Vágner i Pavel Mrňa.

24.2.Komentář V. Baďoučka

HC Mostečtí lvi x HC Stadion Vrchlabí

Utkání v Mostě jsme zahájili a posléze i téměř celé odehráli velmi vlažně a nedůrazně. Soupeř nás v úvodu zatlačil a prvních deset minut bylo jednoznačně v jeho režii. Mostečtí dvakrát potrestali naše hrubé chyby ke vstřelení branek a poté, co jsme nedokázali využít dlouhé dvojnásobné přesilové hry, se potvrdilo, že pokud v takto vyrovnaném utkání, co se výsledku týče, nedokážete v PH 5 na 3 skórovat, pak těžko můžete pomýšlet na úspěch. Soupeř si za nasazení, chuť do hry a touhu zvítězit, tedy atributy, které jsem v našem výkonu postrádal, tři body plně zasloužil.

23.2.Spuštěna aukce dresůPrávě probíhá aukce o dresy našich hráčů, které byly vytvořeny v rámci projektu Legenda legendou. Chcete mít tento dres ve své sbírce? Neváhejte přihodit v aukci! AUKCE
20.2.Karneval na leděUž tuto sobotu 22.2. od 9:00 se bude v rámci Školy bruslení konat Karneval na ledě. Přijďte si k nám s dětmi zabruslit.
17.2.Komentář
13.2.Komentář V. Baďoučka V úvodu první třetiny hráli domácí podle očekávání hodně aktivně ale do větších příležitostí se nedostali. Poté jsme iniciativu převzali my ale podařilo se nám pouze jednou skórovat. Ve druhé části hry jsme začali hrát zbytečně komplikovaně, ztratili jsme přímočarost a bohužel jsme dvakrát inkasovali i když druhý gól byl velice sporný. Ve třetí třetině jsme, až do série našich vyloučení, měli jasnou převahu ale vyhořeli jsme v koncovce a tak vítězství slavil nadšeně bojující domácí celek.
10.2.Komentář
10.2.Legenda legendám
6.2.Utkání s HC Dynamo Na přátelské utkání bude jednotné vstupné 50 Kč a neplatí permanentní vstupné. Kupte si vstupenky předem ať nemusíte stát ve frontě. Dle předběžných informací se ze zdravotních důvodů nezúčastní Tomáš Rolinek (nachlazení), Michal Vondrka a Petr Sýkora, který je srdcař a nerad by hrál proti mateřskému klubu. Jaroslav Bednář se nezúčastní z rodinných důvodů.
6.2.Komentář
4.2.Informace od J. Jakubce

Jan Hlaváč se při zápase s Děčínem zranil v dolní polovině těla. Jedná se o svalové zranění, které si vyžádá i operační zákrok. Dobu léčení u takovéhoto zranění lze jen těžko předpovídat. Honza je ale velmi optimistický a věří, že do bojů v play-off určitě zasáhne. Všichni si to přejeme a věříme, že rekonvalescence bude probíhat co nejrychleji.

Také Marek Voženílek se zranil při zápase, který odehrál za Litoměřice v Přerově. Inkasoval tvrdou ránu pukem do obličeje, ale je to správný tvrďák a tak to spravilo pár stehů. Marek by nám měl být plně k dispozici již v tomto týdnu.