V únoru 2019 byly zveřejněné tyto aktuality

1.2.Komentář V. BaďoučkaPrvní třetina se odehrávala převážně v obranném pásmu domácích ale náš tlak nebyl efektivní překombinovávali jsme akce a málo jsme se tlačili do zakončení, neproměnili jsme trestné střílení. Na začátku druhé třetiny měl soupeř dvě přesilové hry dostal nás pod tlak, ale paradoxně jsme to byli my, kdo šel v oslabení do vedení. Poté se hra vyrovnala a v závěru druhé části jsme měli několik dobrých příležitostí k navýšení vedení, které ale zůstaly nevyužity. V závěrečné části jsme vedení ztratili, protože soupeř dal do hry více elánu a nasazení. Porážka mne mrzí hlavně kvůli Martinu Abrahámovi, který po čase opět nastoupil do utkání, odvedl výborný výkon, ke kterému se bohužel zbytek týmu nepřidal a několikrát mužstvo podržel.
2.2.Výsledky sever + středHC Řisuty – HC BAK Trutnov
3:4 (1:0, 1:0, 1:3 - 0:1)po prodl.
HC Draci Bílina – HC RODOS Dvůr K. n. L.
2:4 (1:1, 0:0, 1:3)
HC Stadion Vrchlabí – HC Vlci Jablonec n. N.
3:1 (0:0, 1:0, 2:1)
7.2.Komentář
13.2.Změna termínu utkáníUtkání HC Letci Letňany x HC Stadion Vrchlabí se přesouvá na úterý 26.2.2019 od 18:00!!!
16.2.Výsledky sever+středHC Letci Letňany – NED Hockey Nymburk
2:3 (0:0, 0:2, 2:0 - 0:0)po s.n.
HC RODOS Dvůr K. n. L. – HC Vlci Jablonec n. N.
4:2 (2:1, 0:0, 2:1)
19.2.Komentář V. BaďoučkaHned v úvodu utkání jsme soupeři umožnili vstřelit branku propadnutím v útočném pásmu a špatným obranným řešením přečíslení 2-1. Následně jsme po chybě domácího brankáře mohli vyrovnat, ale nepodařilo se nám dopravit kotouč do odkryté brány. V šesté minutě šel soupeř do dvoubrankového vedení, když využil přesilovku 5-3 po přísném vyloučení Tomáše Jirků. V závěru 1. třetiny jsme snížili na 2:1 a utkání bylo znovu otevřené. Nevyužitím přesilových her, a naší nedisciplinovaností, jsme se připravili o možnost zvrátit vývoj v náš prospěch. V závěrečné části hry jsme opět inkasovali ve dvojnásobném oslabení a po snížení na 3:2 soupeř své vítězství pečetil do prázdné brány při naší hře bez brankáře. Mrzí mě, že jsme nedokázali potěšit naše příznivce v tomto prestižním klání, ale nás všechny vrchol sezóny čeká, trutnovští ho měli v sobotu !!! Vůbec nechci omlouvat naši prohru, ale styl hry "vyhoď puk a když ho nedojedeš, postav se v pěti na modrou a braň" nám prostě nesedí. Hráči si musí znovu uvědomit, že pouze maximální nasazení, disciplína a vložení veškerého svého umu ve prospěch týmu je cesta k úspěchu.
25.2.Komentář
25.2.Jaroslav Hlinka končí..Jaroslav Hlinka ve Vrchlabí končí. Sparťanský veterán vyslyšel volání o pomoc svého mateřského klubu a měl by v následujícím utkání naskočit za klub HC SPARTA PRAHA. Ten se momentálně výsledkově pere o 10 místo zaručující předkolo play-off v hokejové extralize. Jardovo srdce bylo a vždy bude sparťanské a tak již tento týden by měl pomoci týmu vrátit sebedůvěru a naklonit přízeň sparťanských fanoušků zpět na stranu klubu.
S Jardou jsme od začátku jeho angažmá ve Vrchlabí počítali s možností, že ještě odejde do extraligy .A když začal trénovat se Spartou, bylo jasné, že pokud bude zájem ze strany klubu seriózní, tak na ni Jarda kývne. V každém případě pro náš klub byla obrovská čest, že za nás nastoupil čtyřnásobný vítěz extraligy. Tímto mu chci za všechny moc poděkovat a popřát mu hodně zdaru do zbytku sezóny i do dalšího života.
J.J.
27.2.Máme jasno!

První kolo play off nás čeká soupeř z Děčína, se kterým se poprvé utkáme již tuto sobotu, na domácím ledě, od 18:00.