HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV prosinci 2020 byly zveřejněné tyto aktuality

1.12.Noví hráči

V dnešním zápase by se měli představit 2 noví hráči. Jedná se o talentované pardubické juniory, kteří by, díky spolupráci našich klubů, měli tímto způsobem nastartovat svoje působení v seniorském hokeji. Prvním z uvedených hráčů je Kale Costa. Kale je mladý, rychlý a dravý útočník s trochu, pro hokej, exotickým původem. Kale se narodil v Austrálii a kvůli hokeji se před 5 lety přistěhoval do Čech.

Druhým juniorem je útočník František Formánek. Tento šestnáctiletý juniorský reprezentant je rodákem z Chrudimi a do budoucnosti je velkým příslibem pro pardubické Dynamo.

Přejeme oběma chlapcům, ať se jim v našem týmu daří.

2.12.NarozeninyDnes slaví 26. narozeniny útočník Matouš Kratochvil. Přejeme mu všechno nejlepší!
3.12.Nový hráč a další info

V dnešním zápase se v naší sestavě objeví další hráč pardubického Dynama Ondřej Machala, který by se u nás měl po zranění dostat do většího zápasového tempa. Tento mladý útočník (21 let) má za sebou již více než 60 startů v extralize a měl by být posilou našich útočných řad.

Jiří Jakubec: Zaznamenal jsem ze strany fanoušků již více reakcí, že momentálně jsou upřednostňováni spíše hráči Pardubic před našimi kmenovými hráči. S tímto faktem musím částečně souhlasit a chci Vám objasnit, proč k tomu dochází. Nejprve je třeba si uvědomit, že bez silného extraligového partnera, který by netáhl kus našeho rozpočtu, by nebylo vůbec možné uvažovat o Chance lize ve Vrchlabí. Již dopředu nám bylo jasné, že při takovéto spolupráci se vždy najdou třecí plochy a nebude jich málo. I proto se snažíme maximálně s hráči komunikovat a vzniklé situace řešit tak, abychom pokud možno maximálně eliminovali tyto "třecí místa". Zatím je z našich výsledků patrné, že máme skvělou a silnou kabinu, která to skvěle zvládá a za to chci všem klukům i realizačnímu týmu poděkovat.
Dalším zcela zásadním faktorem je tato mimořádná sezóna, která je plná omezení. Jak všichni víte, tak jsme si ponechali širší kádr, kde bylo více místních odchovanců. U všech hráčů, kteří byli výkonnostně na hraně 1.ligy, jsme počítali s velkým herním vytížením v Nové Pace. Tím, že se II.liga ani extraliga juniorů nehraje, tak máme momentálně v týmu přetlak. Ale věřím, že si s tím dokážeme poradit a že tým bude pokračovat ve výborných výkonech, které doposud předvádí. Prostě jsme v situaci, kdy nemůžeme mít všechno - Chance ligu, kvalitní výkony, spousty vlastních odchovanců a extraligového partnera.
Nicméně nejvíce za všeho nám momentálně chybíte vy, fanoušci. Např. zápas s Jihlavou, a nejenom ten, si vaši kulisu opravdu zasloužil. Věřím a doufám, že nám svoji přízeň zachováte a že jakmile to situace dovolí, tak se opět spolu setkáme v naší aréně.

×
×
Odehrané v 16:00 | Muži
HC AZ Havířov
HC Stadion Vrchlabí