SC Kolín – HC Kobra Praha
6:3 (3:2, 3:1, 0:0)
HC Vlci Jablonec n. Ni. – HC Řisuty
2:2 (1:2, 1:0, -:-)3. třetina (41m)
20.12.Komentář V. BaďoučkaNáš vstup do utkání byl katastrofální, chybovali jsme, měli špatný pohyb, chyběl nám důraz ve všech činnostech a v osmé minutě jsme byli na ručník. Po první třetině v kabině zabouřilo a náš projev se rapidně změnil. Začali jsme lépe bruslit, dohrávat souboje a tlačit se do zakončení. Soupeře jsme dostávali pod tlak a nutili ho k chybám, z kterých pramenilo naše snížení na 3:2 na začátku 5-ti minutového oslabení. Myslím, že to byl klíčový bod, který nastartoval zvrat v utkání. Ve stejném stylu jsme pokračovali i v poslední části hry a dokázali jsme obrátit vývoj utkání v náš prospěch. Druhá a třetí část hry měla parametry výkonu, kterým bychom se měli prezentovat v každém utkání.
6:2 (2:0, 1:0, 3:2)
18.12.Komentář V. BaďoučkaV utkání jsme byli po celou dobu aktivnější a soupeř hrozil z brejků a přečíslení, která pramenila s přemíry snahy v utkání uspět. V průběhu zápasu jsme si vytvořili několik slibných brankových příležitostí ale naše nepohoda v koncovce zapřičinila, že utkání rozhodla branka v samém závěru zápasu. Pro domácí asi kruté ale za naši větší aktivitu dle mého názoru spravedlivé.
18.12.Změna času utkáníV sobotu 22.12.2018 začne utkání proti Bílině již v 16:30!