HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV říjnu 2021 byly zveřejněné tyto aktuality

16.10.Losování tipovačky
15.10.Pozvánka na utkání
14.10.Ohlasy 13.10.2021

HC Slavia Praha x HC Stadion Vrchlabí
Trenér Martin Koudelka:
Zápas se mi hodnotí dobře, protože se nám poslední dobou moc nedařilo a sáhli jsme i k pohovorům s hráči o tom, jakým způsobem se má hokej dělat. Ti dneska ukázali, že to srdíčko mají, semkli se, skákali do střel a ač ten hokej z naší strany nemusel vypadat tak dobře, tak si myslím, že to nebylo tak zlé, hlavně se v tomto případě počítá vítězství. Na soupeře jsme se velmi dobře připravili, dali jsme více než jeden gól a potvrdilo se i to, o čem jsme se sami bavili – že na tři góly už jsme s naší obranou a dobrým gólmanem schopní vyhrát. Bylo to těžké, bylo to vydřené, ale hlavní je výhra.

Obránce Karel Nedbal:
Na Slavii jsme jeli s jasným cílem, vyhrát za každou cenu. V předchozích zápasech jsme zbytečně ztráceli body, i když jsme byli lepším týmem, trápila nás koncovka. V kabině jsme si jasně řekli, že musíme více střílet, tlačit se do brány a být tam důrazní. Včerejší zápas byl pro obě strany hodně náročný a oba týmy jsme podali bojovný výkon. Myslím, že jsme si za tím včera šli o něco více než Slávie. Podali jsme týmový výkon, drželi se taktiky od začátku do konce zápasu, hráli obětavě a zaslouženě jsme si odvezli 3 body.

11.10.Aktuality z A-týmuJak jsme již avizovali, tak jsme byli nuceni reagovat na aktuální situaci v obranných řadách, ze kterých nám vinou zranění vypadl náš kapitán Tomáš Linhart.
Shodou okolností hledali České Budějovice větší herní vytížení pro Martina Bučka, který je v Motoru na hostování z Pardubického Dynama. Díky velké pomoci Pardubic proběhla jednání rychle a Martin je připravený formou střídavým startů nastupovat za Vrchlabí.
Martin je sice věkem ještě mladý (21let), ale má již celkem bohaté zkušenosti. Má odehráno 30 zápasu v extralize a úspěšně absolvoval i letošní MS v Rize. Navíc Martin již v loňské sezóně působil i v našem týmu, takže ho známe a víme, že nám i charakterově zapadne do mužstva.
11.10.A-tým Do dnešního utkání nenastoupí útočník Martin Heřman. Důvodem je radostná rodinná událost - včera se mu narodila dcera Anička.
Tímto mu za celý klub gratulujeme a přejeme všem hodně zdraví!🍀
Martin by měl být opět k dispozici ve středu.
8.10.Aktuality z A-týmu

Zranění kapitána Tomáše Linharta
Při zápase v Přerově v čistém souboji s Matoušem Kratochvilem, který vloni působil ve vrchlabském týmu, spadl v plné rychlosti a narazil na mantinel náš kapitán Tomáš Linhart. Utkání nedohrál a přivodil si poměrně závažné zranění v horní polovině těla.
Základní vyšetření absolvoval přímo v přerovské nemocnici a poté odcestoval s týmem domů. Po konzultacích s lékaři, a především díky Honzovi Starému, se podařilo zařídit, že Tomáš podstoupí v co nebližším termínu operační zákrok u jednoho z nejlepších odborníků na tento typ zranění, u MUDr. Holibky ve FN Olomouc. Operační zákrok by měl proběhnout v příštím týdnu a předpokládaná doba lečení bude určitě v řádu týdnů.
S Tomášem jsme v kontaktu a má obrovskou chuť se co nejdříve vrátit a připojit se opět k našemu týmu. Je to skvělý bojovník a lídr týmu, kterého ještě budeme hodně potřebovat. Tímto mu přejeme co nejrychlejší uzdravení.

Momentálně je to pro ná obrovská ztráta, kterou budeme těžko nahrazovat, ale větší prostor tak dostanou jiní hráči, které máme pro takovéto situace připravené.
Navíc ještě hledáme nějaké smysluplné řešení, které by nám pomohlo tuto situaci zvládnout. Pokud se povede vše vyřídit, tak bychom již v pondělí mohli mít k dispozici jednoho kvalitního obránce na střídavé starty z extraligy. Jeho jméno vám prozradíme až v předzápasovém preview a pouze naznačíme, že má zkušenosti i z mistrovství světa.

6.10.Úklid přírody KRNAPV pondělí odpoledne jsme napříč kategoriemi absolvovali úklid přírody🌿
Tuto brigádu každoročně pořádáme ve spolupráci s našimi partnery KRNAP a KAD Krkonošská Autobusová Doprava.
Letošní trasa byla z Křížovek do Herlíkovic, kde jsme si všichni na závěr opekli buřty.
Tímto bychom chtěli poděkovat všem, kteří se této příjemné procházky zúčastnili a posbírali rekordní množství odpadků👏🏻👍🏻
6.10.A-týmDnes za náš tým nově nastoupí trojice juniorů z partnerského pardubického Dynama. Jedná se o útočníky Robina Kaplana (2002), Kale Costu (2002) a Daniela Herčíka (2003).
Všichni tři postupně začínají koketovat se seniorským hokejem a mají potenciál úspěšně zvládnout přechod z juniorské kategorie.
Tak ať se jim u nás daří.
×
×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Stadion Vrchlabí
SK Horácká Slavia Třebíč