HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV říjnu 2019 byly zveřejněné tyto aktuality

3.10.Komentář V BaďoučkaMrzí mne, že prestižní utkání opět dopadlo lépe pro Trutnov. Připravovali jsme se na defenzivní styl hry soupeře a přesto, že se naše předpoklady naplnili, dokázali jsme si vytvořit dostatek dobrých příležitostí k tomu abychom skórovali a v utkání byli úspěšní. Bohužel v koncovce nám scházel klid a v některých situací více jednoduchosti. Dokázali jsme vstřelit gól pouze při hře 5 na 3 a pokud nejste schopni za 60 minut skórovat ve hře 5 na 5, těžko se na jeden vstřelený gól vyhrává. Soupeř potrestal naše dvě špatně sehraná vhazování v obranném pásmu a to mu bohužel stačilo na zisk tří bodů. Není na škodu, když dostaneme přes prsty ale znovu opakuji, že se to nesmí stávat s tímto soupeřem.
6.10.Komentář
21.10.Komentář V. BaďoučkaPodařilo se nám skórovat již v první minutě utkání a to jsou začátky, které nemám příliš v oblibě, protože to většinou vede k sebeuspokojení. A přesně tak proběhla první třetina. Domácí vyrovnali a k tomu dvakrát nastřelili tyčku. Po lehčí domluvě o přestávce, jsme od druhé třetiny na ledě dominovali a naši převahu jsme konečně dokázali i gólově vyjádřit.
23.10.Nalezen mobilní telefonBěhem dnešního utkání byl nalezen mobilní telefon. Majitel telefonu si ho může vyzvednout na ZS u rolbařů.
24.10.Komentář
29.10.Komentář V. BaďoučkaVstup do utkání jsme si zkomplikovali třemi vyloučeními během úvodních deseti minut a umožnili jsme soupeři jít do vedení. Rychle jsme dokázali stav srovnat, ale i nadále jsme měli problém se vyrovnat s agresivní hrou soupeře, který hrál na a často i za hranou pravidel. Ve třetí části hry jsme si vypracovali několik příležitostí na vstřelení ranky ale zrealizovat jsme dokázali pouze jednu a tak byl zápas dramatický až do samého závěru. Paka hrála velice dobře a jen bych si přál víc takových utkání abychom se dobře připravili na závěr sezóny.
31.10.Komentář