HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV lednu 2024 byly zveřejněné tyto aktuality

31.1.Charitativní aukce
31.1.Švédské hokejové hryDalší úspěch Jakuba Rychlovského!
Jakub je nominovaný na Švédské hokejové hry!!!
Více ZDE
31.1.Dnešní sestava!
29.1.Utkání Hvězd 2024
26.1.MČR U15 MČR U15 se silnou vrchlabskou stopou

V tomto týdnu proběhla ve Zlíně nejsledovanější akce žákovského hokeje na území ČR v letošní sezóně, MČR U15. Tato akce se koná jednou za 2 roky a je tak paralelou k Olympiádě dětí a mládeže.
Letos se akce účastnili nejtalentovanější hráči ročníku 2009 a mladší. Vítězem se stal tým ze Středočeského kraje, druhé místo obsadili hráči z Prahy a na třetím místě skončil výběr Libereckého kraje.
Turnaje se zúčastnilo i dost hráčů, kteří s hokejem začínali ve Vrchlabí nebo aktuálně v našem klubu působí. Nejsilnější stopu zanechali kluci z Vrchlabí v bronzovém týmu Libereckého kraje - odchovanci Matěj Kučera , Tomáš Srnský , Jakub Cerman a také Matyáš Hloušek , který k nám přestoupil z Nové Paky a nyní hraje za náš dorost. Klukům gratulujeme ke krásnému 3.místu.
Ve výběru Prahy odehrál dobrý turnaj a získal stříbro také náš odchovanec, Ondra Mach , který se ve 4. třídě odstěhoval s rodiči do Prahy a nyní hraje za pražskou Slávii.
Posledním hráčem, který nesl vrchlabskou stopu, byl Dominik Chlupáč , který do vrchlabského dorostu přestoupil z Pardubic a turnaj odehrál za Královéhradecký kraj.

24.1.Dnešní sestava!
23.1.Situace v brance A-týmuJiří Jakubec, sportovní manažer klubu:
„Z blíže nespecifikovaných osobních důvodů přerušil Denis Vacek, po dohodě s vedením našeho klubu, přípravu v HCS Vrchlabí.
S Denisem jsme ve spojení a k jeho návratu momentálně nejsme schopni říct nic bližšího. Načasování není rozhodně nejšťastnější, ale roli lídra v brankovišti převezme Jakub Červinka, který zatím prožívá velice dobrou sezónu.
Jemu budou sekundovat Lukáš Kamenický a Ondřej Holubec. O možnosti doplnění týmu na pozici brankáře ještě jednáme.“
20.1.Dnešní sestava!
17.1.Dnešní sestava!
16.1.Změny - nadstavba!V rozpise nadstavy došlo ke změnám v obou utkáních s Chomutovem. Aktualizovaný rozpis najdete ZDE.

K rozpisu nadstavby a změnám se vyjádřil i sportovní manažer Jiří Jakubec ZDE.
15.1.Týden hokeje 21.1.2024V neděli 21.1.2024 v 8:30 nás čeká každoroční náborová akce Týden hokeje, kde si děti ve věku 4-8 let mohou zdarma vyzkoušet, jaké to je být hokejistou🦁🏒🥅
Nejen dětem, ale i rodičům se díky této akci naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím.

Více o akci najdete ZDE

Chcete vidět, jak u nás v klubu pracujeme s mládeží?
Podívejte se na naše video🤩💪🏼
14.1.Nadstavba - zápasyTermíny nadstavbové části najdete ZDE.
13.1.Dnešní sestava!
10.1.Dnešní sestava!Na dnešní zápas byli do Chance ligy uvolněni Filip Moník (HC Dynamo Pardubice B) a David Sýkora (SC Marimex Kolín). Naopak dnes uvidíme ve vrchlabském dresu nového obránce Michala Häuslera, který přichází na střídavé starty z Kolína.

Vyjádření Jiřího Jakubce:
Snažíme se ke každému hráči přistupovat individuálně, a proto přicházejí i takovéto kroky. Konec roku zastihnul naše mužstvo ve výborné formě a to jak herně, tak výsledkově. I proto teď můžeme se sestavou trochu aktivněji pracovat.
Co se týká Davida Sýkory, tak to je hráč, který Vrchlabí vnímá jako přestupovou stanici do vyšší soutěže. Tak to obě strany vnímají již od začátku sezóny a máme mezi sebou dohodu, že pokud se nám bude výsledkově dařit, nebudeme mít potíže se sestavou a v Kolíně pro něho budou mít místo, tak ho budeme uvolňovat. Jdeme zápas od zápasu a v případě naší potřeby, a pochopitelně i pro play-off, bude David hrát za náš tým. Kolín nám kromě finanční kompenzace ještě uvolnil nadějného dvacetiletého obránce Michala Häuslera, který by mohl být příslibem i pro další sezónu.
U Filipa Moníka by se mělo jednat spíše o krátkodobou výpomoc v B-týmu Pardubic, který má aktuálně potíže se sestavou. O Filipa si požádal Tomáš Jirků a nebyl sebemenší důvod mu nevyhovět. Zejména, když dostáváme jako protihodnotu Víta Kaštánka, který by pro nás měl být k dispozici i v průběhu play-off.
Jednou z našich hlavních priorit je postupné zapojování našich vlastních odchovanců do A-týmu. Tato situace je ideální možnost, jak dát prostor dalším potenciálním talentovaným mladíkům.

6.1.Dnešní sestava!
4.1.Pozvánka
4.1.Dnešní sestava!
1.1.Veřejné bruslení leden