HC Stadion Vrchlabí – Archiv – Archiv článků a novinek

Archiv článkůV lednu 2023 byly zveřejněné tyto aktuality

2.1.Veřejné bruslení leden
4.1.Dnešní sestava
4.1.Krkonošský deníkKrsek po zranění hlásí návrat. Chce dál střílet góly a už dnes porazit Medvědy
7.1.Dnešní sestava
9.1.Dnešní sestava
11.1.Dnešní sestavaDnešní sestavu doplní i hlavní trenér Tomáš Jirků!🔵⚪

Sportovní manažer Jiří Jakubec přináší několik nových aktuality z A-týmu:

„Už jsme se těšili, že vám budeme přinášet pozitivnější zprávy ohledně uzdravování našich hráčů, ale bohužel se nám zatím marodka spíše stále rozšiřuje.
Dva naši klíčoví útočníci Patrik Urban a Filip Krsek sice k zápasům nastupují, ale jejich zranění nejsou 100% doléčená. Do seznamu zraněných po zápase v Ústí nad Labem bohužel přibyli další 2 hráči a to Jan Kerekanič - zranění v horní části těla, předpokládaná doba léčení v řádu týdnů a Albert Cerman - zranění ve spodní části těla, předpokládaná doba léčení v řádu měsíců/týdnů.
Na střídavé starty máme vyřízené hráče z Kolína, Pardubic B, juniorky Hradce Králové, ale momentálně máme bohužel velké potíže se skládáním sestavy. Hledáme proto další hráče na střídavé starty, kteří by pomohli zacelit mezery v naší sestavě způsobené velkou marodkou, ale aktuální situace na "hráčském trhu" vykazuje velký nedostatek hráčů, takže to není úplně jednoduché. Do dnešního zápasu tedy naskočí i Tomáš Jirků v pozici hrajícího trenéra. Dále jednáme s Trutnovem a libereckou juniorkou o nějakých hráčích na střídavé starty.”

14.1.Dnešní sestava
18.1.Dnešní sestava
21.1.Dnešní sestava
25.1.Narozeniny
26.1.Olympiáda na ledě V neděli 29.1.2023 se v rámci školičky bruslení uskuteční Olympiáda na ledě!
28.1.Dnešní sestava