V listopadu 2019 byly zveřejněné tyto aktuality

7.11.Komentář
12.11.Komentář V. BaďoučkaUtkání rozhodly dvě branky vstřelené v 17. minutě a následně gól v první minutě druhé třetiny. Jsem rád, že hráči nepřipustili podobné drama jako v zápase na domácím stadionu, kdy se rozhodlo až v samotném závěru utkání. Domácím od vyšší porážky pomohl opět dobře chytající Jiroušek a v některých okamžicích i štěstí v podobě několika nastřelených tyček. Škoda je, že Martin Abrahám neudržel čisté konto, protože by si ho za své výkony a celkový přístup určitě zasloužil.
12.11.Novinka z A-týmuOd dnešního dne s námi trénuje Tomáš Rolinek. Hledá svoji chuť do hokeje, takže jsme dohodnuti, že se v nejbližších dnech dohodneme, zda vůbec bude pokračovat v hokejové kariéře.
14.11.A-tým opouští J. DvořákV tomto týdnu jsme po vzájemné dohodě ukončili angažmá talentovaného útočníka Jaroslava Dvořáka.
Jarda má určitě veliký hokejový potenciál, ale očekával větší vytížení v zápasech, které jsme mu, bohužel, vzhledem k našemu nabitému kádru nemohli nabídnout. Jardovi děkuji za odvedenou práci, ukázal tady, že hokej hrát umí a přeji mu do dalšího průběhu sezóny hodně zdaru a úspěchů. Dle mých posledních informací by měl zakotvit u našeho blízkého rivala z Nové Paky.
JJ
24.11.Středeční utkání

Ve středu zajíždí náš tým na led soupeřů do Dvora Králové.

Vzhledem k velkému zájmu o středeční utkání, nabídl prezident klubu HC Rodos Dvůr Králové nad Labem, pan Vasilis Teodoridis, možnost zakoupit si lístky na středeční utkání před samotným utkáním i pro vrchlabské fanoušky, tak aby nemuseli čekat dlouhou frontu u pokladny.

Předprodej bude možný do úterý 26.11.2019.

Pokud budete mít zájem, volejte prosím číslo 602 448 956 pan Vasilis Teodoridis.

29.11.Komentář V. BaďoučkaJsem rád, že hráči ve včerejším utkání dali našim příznivcům zapomenout na nepovedenou poslední třetinu utkání s Bílinou. Nástup do zápasu jsme měli dobrý, jednoduše jsme přecházeli do útočného pásma a dokázali jsme dostávat soupeře pod tlak. Paradoxně jsme se poprvé prosadili až při našem oslabení a poté jsme během dvou minut naše vedení navýšili na 3:0. Závěr první části hry byl z naší strany, po nepovedené přesilové hře, ne úplně ideální. V úvodu druhé třetiny domácí snížili na 3:1. Důležitá byla naše rychlá odpověď v podobě branky na 4:1. následně jsme mohli naše vedení navýšit po vyložených brankových příležitostech, ale byl to opět soupeř, který v přesilové hře snížil na 4:2 ale třemi brankami v druhé desetiminutovce prostřední části hry jsme zápas definitivně rozhodli v náš prospěch. Třetí perioda se pouze dohrávala a domácí z ojedinělé akce skórovali na konečných 7:3 v náš prospěch.