V září 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
30.9.Do Krkonoš se chystá MostVRC - MOS 3:1, 8.kolo | Jakub GabrielV R C H L A B Í - Ve středu 1.10. se ve vrchlabské Elektromont aréně utkají domácí Vrchlabští s týmem HC Most. Vrchlabí zatím velmi překvapivě okupuje první příčku tabulky. Mostečtí drží slušné šesté místo, v minulém utkání dokonce porazili doma Chomutov 5:3. Utkání začíná v 18:00 a bude tradičně připraven podrobný on-line přenos.
27.9.Vrchlabí uspělo v Olomouci a je v čele první ligy!OLO - VRC 2:3, 7.kolo | Patrik Huber, Jakub GabrielVrchlabští hokejisté těsně zvítězili na ledě Olomouce a jelikož Havířov a Chomutov podlehli svým soupeřům, vedou Vrchlabští druhou nejvyšší soutěž! Utkání bylo velice napínavé, hosté sice po druhé třetině vedli 0:2, ovšem Olomoučtí se nevzdávali a podařilo se jim vyrovnat. Když už všichni očekávali prodloužení, trefil se dvě minuty před koncem vrchlabský Tomáš Rod a urval všechny tři body na stranu hostí. Elektromontéři tedy zvítězili již po páté za sebou. Uvidíme, jak jim to půjde příště, další utkání je čeká ve středu 1.10. doma se soupeřem z Mostu.
25.9.Tomáš Štůrala zachytal skvěle, oslavuje vrchlabského brankáře Nikola GajovskýPatrik HuberVrchlabí před novým ročníkem po ukončené spolupráci s Libercem navázalo spojení s Mladou Boleslaví, odkud také přišlo do Podkrkonoší hodně hráčů. Jedním z nich je i útočník Nikola Gajovský, kterému se ve vrchlabských barvách velmi daří a to je jedna z věcí, proč jsme si vybrali právě tohoto jednadvacetiletého hokejistu pro tento rozhovor.
25.9.HC Vrchlabí hledá maskota!Patrik HuberV anketě, kde jste hlasovali, která postava by měla maskotem HC Vrchlabí, zvítězil jasně Krakonoš. Hledáme tak vhodnou osobu, jenž by měla o tuto "práci" zájem. Všichni, kdo by měli zájem, nechť se hlásí na email: eva.kynclova@hcvrchlabi.cz
25.9.Vrchlabí zajíždí k dalšímu utkání do OlomouceOLO - VRC 2:3, 7.kolo | Jan PečeňákK dalšímu utkání v 1.lize vyrážejí naši hokejisté na Hanou, na led aktuálně jedenáctého celku tabulky Olomouce. To, že náš tým čeká těžký zápas dokazuje poslední kolo, ve kterém hokejisté z Moravy dokázali zvítězit na ledě favorita z Chomutova. Krkonošští hokejisté si na své konto připsali také cenný výsledek, když na domácím ledě porazil celek z Ústí nad Labem 3:2 po samostatných nájezdech. Zápas v Olomouci začíná v sobotu v 17:00 a opět z něho bude připraven internetový on-line přenos.
24.9.Vrchlabí se raduje po výhře nad ÚstímVRC - UNL 3:2, 6.kolo | Patrik Huber, Jan PečeňákHokejisté Vrchlabí si na své konto připsali další výhru. Tentokrát však po samostatných nájezdech, když na domácím kluzišti porazili loňského účastníka naší nejvyšší hokejové soutěže - HC Slovan Ústečtí Lvy. Hosté se sice v první třetině dostali do vedení, ale naši hokejisté v prostřední části hry skóre otočili. Ústí se však ve třetí třetině podařilo vyrovnat a když o výsledku nerozhodlo ani prodloužení, následovaly samostatné nájezdy. V těch bylo šťastnější Vrchlabí a po proměněném nájezdu Pavla Kříže, se raduje z vítězství 3:2.
24.9.Se štestím takový dloubáček, komentoval gól Petr HorčičkaVRC - UNL 3:2, 6.kolo | Petr NovotnýTento hráč, který v sezoně 2001/2002 pomohl Bílým Tygrům z Liberce k postupu do nejvyšší soutěže a HC Vrchlabí k postupu do první ligy v sezoně předloňské není v první lize žádným nováčkem - poprvé si ji zahrál už v sezoně 1995/1996 v tehdejším Vajgaru Hradec. V dnešním zápase byl opět ve správný čas na správném místě a po Salfického hrubé chybě otočil skóre ve prospěch jeho týmu dloubákem, kterým potěšil přes třináct set diváků.
23.9.V Krkonoších přivítáme Lvy z Ústí nad LabemVRC - UNL 3:2, 6.kolo | Jakub GabrielV R C H L A B Í - Ve středu 24.9.2008 sehrají vrchlabští hokejisté velmi náročné utkání, soupeřem jim totiž bude loňský účastník O2 Extraligy, tým HC Slovan Ústečtí Lvi. Vrchlabí se zatím drží na skvělé třetí příčce tabulky první ligy, Ústí je sedmé, ale má o jeden zápas méně než Vrchlabí. Utkání v Elektromont aréně začíná tradičně v 18:00 a můžete sledovat internetový on-line přenos.
22.9.Vrchlabí uloupilo další tři body, odnesla to KadaňKAD - VRC 0:1, 5.kolo | Martin Gahler, Patrik HuberV utkání mezi domácí Kadaní a hosty z Krkonoš rozhodl jediný gól, který padl z hole Nikoly Gajovského. Vrchlabští si tedy připisují další cenné body po fotbalové výhře 1:0. Oba týmy si v utkání vytvořili spoustu gólových příležitostí, ale trocha smůly a skvělí brankáři na obou stranách stáli v cestě.
21.9.K dalšímu utkání do KadaněKAD - VRC 0:1, 5.kolo | Patrik Huber, Jan HanušNavázat na dobré výkony a připsat si další cenné body do tabulky. To bude cíl vrchlabských hokejistů v utkání s Kadaní. Zatímco Elektromontéři ve svém posledním utkání zvítězili na domácím ledě s Benátkami, Kadaň podlehla po bojovném výkonu adeptovi na postup do extraligy, celku KLH Chomutov. Utkání začíná v 18:00 a můžete ho samozřejmě sledovat v on-line přenosu, u kterého se na Vás těší naši kadaňští kolegové.
20.9.První domácí vítězství s nováčkem ligyVRC - BEN 3:1, 4.kolo | Patrik Huber, Jakub GabrielVrchlabští na domácím ledě zvítězili s Benátkami 3:1. Vrchlabí bylo poměrně lepším týmem, avšak nedařilo se mu využívat gólové šance. Do vedení šli domácí již ve 2. minutě zásluhou Kříže. Hosté se však nevzdávali a o chvíli později srovnal Dušek. Do konce třetiny Vrchlabí sebralo vedení zpátky na svou stranu a po třetí brance ke konci druhé třetiny už si vítězství podrželo. Na další utkání zajíždějí Vrchlabští na led Kadaně, utkání začíná v pondělí 22.9 v 18:00
20.9.Čtvrtý útok nemá dostávat góly, míní Pavel KřížVRC - BEN 3:1, 4.kolo | Petr NovotnýTento hráč obléká dres HC Vrchlabí již několikátou sezonu, ale začínal úplně jinde. Nejprve hrál za Litvínovské dorostence, poté za juniory. Zlom přišel v sezoně 02/03, kterou odehrál v Liberecké juniorce. O dvě sezony později, tj. 04/05, už působil v druholigovém Jablonci n. Nisou odkud již na další sezonu putoval k nováčkovi 2.ligy do Vrchlabí. Hned další rok pro Vrchlabí vybojoval se svými spoluhráči 1.ligu a jako osvědčená opora zde zůstává i nadále - Pavel Kříž
18.9.Ve Vrchlabí přivítáme nováčka z Benátek nad JizerouVRC - BEN 3:1, 4.kolo | Jan PečeňákVe druhém domácím utkání přivítáme v Elektromont Aréně prvoligového nováčka z Benátek nad Jizerou. V posledním kole oba celky sehrály zápasy s velmi odlišným výsledkem. Zatímco Krkonošští zvítězili na ledě Poruby, tak hokejisté Benátek vysoko podlehli na domácím kluzišti favoritovi z Chomutova. Vrchlabští hokejisté budou jistě chtít napravit nepovedené domácí vystoupení s Berounem a proto se přijďte v sobotu od 18:00 podívat, jestli se jim to povede.
17.9.Vrchlabí zvítězilo v OstravěPOR - VRC 1:2, 3.kolo | Adam Bagar, Jan PečeňákPo nevydařeném domácím utkání s Berounem cestovali vrchlabští hokejisté na sever Moravy, do Ostravy. Proti místní Porubě je nečekalo nic lehkého a úvod zápasu tomu napovídal, když hned ve druhé minutě se domácí ujali vedení. Naši hokejisté však dvěma góly v prostřední části hry skóre otočili a výsledek udrželi až do konce utkání. Po třech odehraných kolech tak má náš celek na kontě šest bodů a další mohou přibýt v sobotu, kdy ve Vrchlabí přivítáme nováčka soutěže Benátky nad Jizerou.
15.9.Na řadě je OstravaPOR - VRC 1:2, 3.kolo | Jan HanušPokračovat v dobrém výkonu z Jihlavy a zapomenout na nepovedený domácí zápas s Berounem. To je cíl Jeřábkovy družiny ve vzdálené Ostravě. Čekat je tam bude velice nepříjemný mladý celek HC VOKD Poruba.
13.9.Medvědi vezou z Vrchlabí tři bodyVRC - BER 2:3, 2.kolo | Jan Pečeňák, Jakub GabrielV R C H L A B Í - Vrchlabští na domácím ledě podlehli Berounu těsně 2:3. Hra byla vcelku vyrovnaná, ale domácím se nedařilo využívat gólové šance. Do vedení šli Berounští začátkem druhé třetiny, když Novotný z dálky překvapil gólmana Štůralu. O deset minut později zdvojnásobil vedení hostů Radek Křesťan, jenž vsítil i třetí branku svého mužstva. Domácí sice v 54. minutě snížili na 2:3, ale k vyrovnání jim nepomohlo ani odvolání brankáře v poslední minutě. Medvědi si tedy odváží z Vrchlabí cenné 3 body. Další utkání čeká na vrchlabské hokejisty 17.9., kdy se utkají v Ostravě s tamější Porubou.
13.9.Neproměňovali jsme šance, hovoří zklamaně Ladislav GengelPatrik HuberVrchlabí první domácí ligový zápas v novém sezóně nezvládlo, když podlehlo Berounu těsně 2:3. O tomto zápase jsme si popovídali se "šoumenem", ale hlavně skvělým hráčem, Ladislav Gengelem. Krkonošští mají tedy na kontě prozatím tři body. K dalšímu utkání pocestují až do daleké Ostravy.
11.9.V prvním domácím zápase zavítá do Vrchlabí tým Berounských MedvědůVRC - BER 2:3, 2.kolo | Jan PečeňákStejně jako loni byl náš první soupeř v domácím prostředí celek Berounských Medvědů. Letos se však jedná o 2.kolo. V tom prvním se rozhodně lépe dařilo našim hokejistům, kteří vybojovali tři cenné body na ledě Jihlavy po výhře 4:3. Medvědům se letošní premiéra nevydařila a na domácím ledě podlehli favoritovi z Chomutova v poměru 1:8. Jak dopadne zápas 2.kola mezi naším týmem a hosty z Berouna se dozvíme již tuto sobotu od 18ti hodin.
10.9.Na úvod nové sezóny si Vrchlabí připsalo tři body v JihlavěJIH - VRC 3:4, 1.kolo | Jakub Mezlík, Patrik HuberVrchlabí zajíždělo na led soupeře, kterého v uplynulé sezóně vyřadilo v předkole Play-off. Na jihlavském stadionu se horalé utkali s místní Duklou. Hokejisté z Vysočiny se sice v utkání dostali do vedení 2:0, ovšem Vrchlabští otočili vývoj utkání brankami Becka a Komy. Druhý zmíněný si v tomto střetnutí připsal dva kanadské body za dvě branky. Do dvoubrankového vedení se hosté dostali zásluhou Bendíka, ale hned o čtyři minuty později snížil opět na rozdíl jediné branky Hradecký. V hektickém závěru si svěřenci trenéra Jeřábka a Řeháčka pohlídali vedení a z Jihlavy tak vezou první velmi cenné body.
9.9.Sezóna začíná. V JihlavěJIH - VRC 3:4, 1.kolo | Jan HanušVíce než půlroční čekání je u konce a opět začíná maraton ligových zápasů. Vrchlabí se popere o první body v nové sezóně na jihlavském Horáckém zimním stadionu s místní Duklou.