HC Stadion Vrchlabí – Neproměňovali jsme šance, hovoří zklamaně Ladislav Gengel

Neproměňovali jsme šance, hovoří zklamaně Ladislav Gengel

13.09.2008
Patrik Huber

Vrchlabí první domácí ligový zápas v novém sezóně nezvládlo, když podlehlo Berounu těsně 2:3. O tomto zápase jsme si popovídali se "šoumenem", ale hlavně skvělým hráčem, Ladislav Gengelem. Krkonošští mají tedy na kontě prozatím tři body. K dalšímu utkání pocestují až do daleké Ostravy.

Láďo, dneska to nevyšlo, tři body putují do Berouna. Můžete nám říci, v čem byl soupeř lepší?

No, lepší. My jsme neproměnili šance, který jsme tam měli. Kdyby jsme dali první gól, tak si myslím, že by jsme na tom byli mnohem lépe. Soupeř je proměnil a my jsme vlastně dostali dva smolný gól z přesilovky pět na tři, kdy ujede, vystřelí a je z toho gól. Tohle se nám prostě nesmí stávat.

Mohlo hrát roli i to, že jste byli před utkáním považováni za favorita?

My jsme nebyli považování za favorita. Tady není favorit nikdo. My musíme přistupovat ke každému zápasu zodpovědně. Rozhodně jsme ale nebyli považování za favorita.

Jak by jste zhodnotil svůj výkon?

No, nehrál jsem dobře a myslím si, že by to spíše měl zhodnotit někdo jiný, než abych já hodnotil sám sebe. Z mého pohledu jsem ale dobře nehrál.

Na konci utkání jste svedl pěstní souboj s jedním s berounských hráčů. Co se tam stalo?

Bylo to v zápalu boje, dál bych to nerozebíral.