HC Stadion Vrchlabí – Fanoušci – Fanshop

Fanshop

Díky spolupráci s firmou SportsScouting, s.r.o. jsme pro vás doplnili stávající nabídku fanshopu o novou kolekci. Veškeré suvenýry si můžete objednat přes e-shop nebo si je osobně zakoupit v nové prodejně na zimním stadionu.

E-shop

Kromě nových fan předmětů je novinkou i nákup přes internet s možností doručení až k vám domů nebo vyzvednutím na zimním stadionu ve Vrchlabí či na výdejních místech firmy SportsScouting, s.r.o. (Praha, Jihlava, Plzeň, Trnava - Slovensko).
E-shop najdete na našem webu pod záložkou FANSHOP nebo na internetové adrese fanshop.hcvrchlabi.cz/.

Nová prodejna

Fanshop nově naleznete v hlavní budově zimního stadionu ve 2. patře nad restaurací Gól.
K dispozici vám je každé pondělí v čase 12 – 15, ve čtvrtek v čase 8-12 a během domácích utkání A-týmu od 17:00 do 19:30.

O firmě SportsScouting, s.r.o.

V roce 2012 Aleš Čeněk založil spolu se svým kolegou právníkem JUDr. Josefem Pelechem společnost SportsScouting, s.r.o. s cílem vytvořit profesionální sportovní agenturu pro zastupování sportovců v oblasti právního servisu, smluvní agendy, finančního poradenství, pojištění atd. Tato společnost se následně přeorientovala na obchodní společnost, která provozuje několik obchodů se sportovním vybavením a oblečením (Praha, Jihlava) a poskytuje marketingovou a merchandesignovou podporu řadě sportovních klubů. V současné době se specializuje na produkty NHL a MMA a kromě značkových obchodů provozuje i několik stálých distribučních míst (Praha, Brno, Plzeň, Pelhřimov, Jihlava, Trnava) a má také vlastní distribuční systém pro rozvoz zboží i několik e-shopů. Společnost SportsScouting, s.r.o. aktuálně zabezpečuje oficiální prodej více než deseti světových sportovních značek (Reebook, CCM, Bauer, Under Armour, PittBull, Yakuza, Yakuza Premium, Torsteiner atd.), přičemž u některých značek má výhradní zastoupení pro Českou republiku.

Z hlediska designu, výroby, prodeje a distribuce realizuje některé produkty jednotlivých sportovců a sportovních klubů. V hokeji se jedná o legendární hokejový klub Dukla Jihlava (12 x mistr České republiky a předtím Československa), HC Stadion Vrchlabí, HC Stadion Litoměřice, HC Jestřábi Prostějov, HC Drtiči Hodonín, dále Český národní hokejový team (12 x mistr světa, z toho 6 x jako Česká republika a vítěz Olympijských her 1998), Slovenský národní hokejový team (1 x mistr světa), všechny jednotlivé týmy NHL, atd.

V propagaci stávajících sportovních obchodů a distribuce nás podporuje mnoho současných, ale i bývalých vynikajících sportovců, jako např. hokejový brankář Dominik Hašek (vítěz Stanley cupu a držitel trofejí pro nejlepšího brankáře NHL), Karlos Vémola, David Dvořák, Jiří Denisa Procházka a mnoho dalších. Dále máme spolehlivě fungující spolupráci s většinou významných sportovních institucí – Český svaz ledního hokeje (prezident Tomáš Král), Česká unie sportu (národní federace prakticky všech sportovních asociací v ČR); taktéž spolupracujeme s některými prestižními gymy (MMA Gorila Král) atd.