V lednu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.1. Z Mladé Boleslavi přichází Miroslav Duben, Vrchlabí posílí další dva hráči! Adam SušovskýVrchlabský klub naděluje svým fanouškům dárek do nového roku v podobě tří nových posil. V sestavě Vrchlabí se znovu objeví staronová tvář Bronislav Andres, na střídavé starty z druholigového mostu přichází Vladislav Vrtek a obranu vyztuží velezkušený Miroslav Duben!
4.1.Boje o předkolo play-off pokračují v TřebíčiTRE - VRC 1:2, 33.kolo | Radek VokálDalší boj o veledůležité body svedou Vrchlabští ve středu na ledě Horácké Slavie Třebíč. Vrchlabí drží 12. pozici zajišťující předkolo play-off, ale na záda mu dýchají Benátky, které ztrácejí bod. Na čele skupiny B jsou další tři kluby včetně Třebíče, které mají jen o bod víc, než Vrchlabí. Východočechům se na hřištích soupeřů moc nedaří, před měsícem ale z Třebíče dokázali odvézt aspoň bod za porážku v samostatných nájezdech.
5.1.Senzace, Vrchlabí veze tři body z Třebíče!TRE - VRC 1:2, 33.kolo | Radek VokálNečekané se stalo skutkem, Vrchlabští dokázali přivézt z venkovního utkání všechny body, což se jim z šestnácti dosavadních venkovních zápasů podařilo teprve počtvrté. Naposledy venku bodovali začátkem prosince, kdy uhráli bod taktéž v Třebíči. Domácí měli lepší vstup do zápasu, v úvodu druhé třetiny ale dorážkou Chaloupkovy střely vyrovnal Radek Hubáček. Pomyslnou přetlačovanou ukončil gólem na 1:2 ve 49. minutě Drábek po Hubáčkově přihrávce z buly. Byl to gól vítězný a díky zaváhání Tábora s Chrudimí se Vrchlabí posunuje v tabulce o dvě místa vzhůru.
7.1.Mládež 2.1.2011 - 5.1.2011Barbora Bjelková
8.1.Další důležitý boj o play-off, čeká nás bitva s BenátkamiVRC - BEN 3:2, 34.kolo | Jaroslav SvobodaV r c h l a b í - Po nesmírně důležitém vítězství v Třebíči čeká na vrchlabské hokejisty další ze série stěžejních zápasů. Nesmírně natěsnaný boj pěti celků o čtyř postupová místa do vyřazovacích bojů přinese klání vrchlabských hokejistů s benáteckým mužstvem. Případné vítězství by výrazně našim hráčům pomohlo, prohra by naopak vše zkomplikovala. Nenechte si tedy ujít důležité utkání a přijďte povzbudit svůj tým. Úvodní bully je naplánováno na sobotu 8. ledna v 18:00.
8.1.Benátky podlehly až po nájezdechVRC - BEN 3:2, 34.kolo | Jana PoskerováRychlý hokej, šance na obou stranách, relativně dost trestných minut, včetně osobního trestu pro domácího Kubeše, tři body pro Vrtka, opuštění branky benátským Stejskal po druhém gólu a úplný zvrat utkání. To všechno bylo k vidění v dnešním utkání HC Vrchlabí proti HC Benátkám nad Jizerou. Po bezbrankové první třetině se jako první dostali do vedení domácí hráči, kteří svůj náskok následně ve třetí třetině ještě potvrdili, jenže v poslední desetiminutovce se hosté vzpamatovali a dvěma rychlými brankami poslali zápas do prodloužení. Tady ovšem nedokázali využít ani dvě přesilové hry, které jim Vrchlabí nabídlo a šlo se na samostatné nájezdy. Skořepa s Kopicem však Koutského nepřekonali, zato Bezouška s Vrtkem byli úspěšní. Výhru si tedy po velmi vyrovnaném zápase připsalo Vrchlabí.
9.1.Vladislav Vrtek: První liga je rychlejšíJana PoskerováPosila vrchlabského týmu Vladislav Vrtek za sebou má úspěšný zápas proti Benátkám, kde si připsal tři body. První za branku, další za asistenci a poslední za úspěšný samostatný nájezd. Jistě právem si také odnesl ocenění pro nejlepšího hráče zápasu z domácího týmu.
10.1.Vrchlabí znovu uspělo na nájezdy, v Táboře však vedlo 3:0!TAB - VRC 3:4, 35.kolo | Jaroslav SvobodaT á b o r - Po první třetině se zdálo, že vrchlabští hokejisté oškubou táborské Kohouty na kost a odvezou si z jihu Čech tři bodíky. Vedli hladce 3:0, to ještě trefili tyč a v úvodních dvaceti minutách prakticky nedali domácím žádnou šanci. Jenže pak procitl domácí hrdina Mrkvička, který dva góly dal a na třetí přihrál. Poněvadž Vrchlabí do třetí sirény již na brankáře Jakuba Čecha nevyzrálo, dospěl zápas do prodloužení a následně i do nájezdů. V nich již hosté zabrali a díky trefám Bezoušky s Vrtkem zabalili na cestu domů prémiový bodík a druhou výhru po nájezdech v řadě.
11.1.Další soupeř z ChrudimiVRC - CHR 5:1, 36.kolo | Jana PoskerováKe středečnímu zápasu příjíždí do Krkonoš opět mužstvo z Chrudimi. Chrudimi se letos moc nedaří, v současné době se pohybuje s 39 body na přeposledním místě tabulky, její soupeř, HC Vrchlabí, má momentálně 51 bodů a je na místě 9., ale první ve skupině B. Domácí mužstvo se bude jistě prát o další tři body. Zápas začíná v 18,00 hodin DD Elektromont aréně.
12.1.Vrtek opět zářil, třemi body zničil Chrudim!VRC - CHR 5:1, 36.kolo | Patrik HuberPosila s velkým P. Tou je bezpochyby Vladislav Vrtek. Připsal si na konto tři kanadské body (2+1) a velkou části se zasloužil o to, že stejný bodový zisk si připsalo Vrchlabí do provoligové tabulky. Za hokejisty z Krkonoš se ještě střelecky prosadil Chaloupka, Bláha a Urban. Chrudimi se malé derby nepovedlo, v Elektromont Aréně dokázala vstřelit pouze jednu branku.
12.1.Vladislav Koutský - Dnes se nám to podařiloVRC - CHR 5:1, 36.kolo | Barbora BjelkováDnešní zápas s Chrudimí byl v režii domácího celku. Hosté nás drželi pod tlakem do té doby, než jsme vstřelili první branku,kterou má na svědomí Vladislav Vrtek. Chrudim se za stavu 2:1 do konce první třetiny držela a nevzdávala to. Ve druhé třetině jsme mohli vidět jedinou branku, a to od domácího mužstva. Poté měli vrchlabští dvougólový náskok, který potom ještě zvýšili a konečný výsledek byl 5:1.
13.1.Mládež 6.1. - 9.1.Barbora Bjelková
15.1.Venkovní trojblok startuje v LitoměřicíchLTM - VRC 5:3, 37.kolo | Michal SlavíkČtyřikrát v řadě odešli hokejisté Vrchlabí z ledu vítězně, tuto jejich sérii však nyní čeká těžká zkouška. Tři následující kola odehrají na kluzištích soupeřů a začínají již dnes v Litoměřicích. Vzájemné souboje letos v obou případech patřily hostujícímu celku a Vrchlabští by rádi, aby toto pravidlo zafungovalo i tentokrát. Zápas v Kalich Areně startuje v 17 hodin.
15.1.Vrchlabí ztratilo zápasLTM - VRC 5:3, 37.kolo | Jana PoskerováLitoměřice nebyly pro Vrchlabí nikdy snadným soupeřem. Tato skutečnost byla zjevná i v dnešním zápase. Litoměřice otevřely skóre zápasu hned ve čtvrté minutě, ale vrchlabští hráči vyrovnali a velice záhy se dostali do vedení 3:1. Pak se ovšem své příležitosti chopili litoměřičtí a stav nejenže vyrovnali, ale dokázali Valenta překonat celkem pětkrát. Tři body zůstávají zaslouženě v Litoměřicích.
15.1.Mládež 5.1 - 15.1.Barbora Bjelková V dalších zápasech se mládež snažila uspět,ale bohužel se to podařilo jenom čtvrté třídě,která zdolala tým HC Nová Paka/Jičín poměrem 8:1. Ostatní týmy i přes velkou snah nedokázaly vstřelit tolik gólu,aby stačily na výhru.
18.1.Opět proti PískuPIS - VRC 3:2, 38.kolo | Jana PoskerováStředeční podvečer bude patřit duelu mezi prvním a posledním týmem tabulky "B", tím lépe postaveným je v tomto zápase sestava hostujicích, tedy HC Vrchlabí. IHC Písek a HC Vrchlabí už na sebe během letošní sezóny narazili třikrát. V současné době je mezi nimi dvacetibodový rozdíl.
19.1.Ani dvě branky Becka na výhru nestačilyPIS - VRC 3:2, 38.kolo | Tomáš Němec, Patrik HuberVrchlabí ani druhý z trojice venkovních zápasu v řadě nedokázalo dotáhnout do vítězného konce a to i přesto, že to vypadalo velmi slibně. Horalové vedli po prvních dvaceti minutách díky brance Becka, avšak špatným nástupem do periody druhé o vedení přišli. Písečtí dokonali obrat v polovině zápasu, když překonal Koutského Červený. Na začátku třetí části přišlo vyrovnání, znovu se trefil Patrik Beck. Ale posléze se Jihočeši dostali podruhé v zápase do vedení, které již nepustili.
20.1.Znovu do KadaněKAD - VRC 3:1, 39.kolo | Jana PoskerováSobotní utkání slibuje zajímavý zápas. Oba celky, domácí SK Kadaň a hostující HC Vrchlabí se budou rvát o body. Oběma mužstvům jde totiž o deváté místo v tabulce a momentálně je mezi nimi pouze jednobodový rozdíl. Vzhledem k tomu, že už spolu tři utkání sehráli, měli by vědět, co od sebe čekat. Ze základní části je stav série vyrovnaný 1:1, poslední prosincové utkání dopadlo daléko lépe pro Kadaň.
20.1.Mládež 15.1. +16.1.Barbora BjelkováVe dnech 15.1 a 16.1 se v našem mládežnickém hokeji odehrály další zápasy,které skončily všelijak. Vůbec se nedařilo 8.třídě, mladšímu dorostu a vlčatům. Špatně na tom nebyli junioři,,kterým ale vítězství uteklo o pouhý 1 gól. Naopak vlkům, páté a sedmé třídě se zadařilo a uhráli 3 body bez problému.
22.1.Ani třetí zápas na ledě soupeře nedopadl dobřeKAD - VRC 3:1, 39.kolo | Filip De Bolle, Jakub Coufal, Patrik HuberVrchlabští hokejisté z třetího venkovního zápasu v řadě odešli opět se sklopenými hlavami. Kadaň byla lepším celkem a zápas byl v její režii, když po dvou třetinách vedla o dvě branky. Za hosty na začátku třetí periody snižoval v přesilové hře Bronislav Andres, jenže to bylo od celku z Krkonoš vše. Konečné skóre stanovil sedm minut před koncem třetí třetiny Davídek, který potrestal chybu v obraně. Doufejme jen, že se našemu celku podaří nepříznivou sérii porážek zvrátit v příštím kole, kdy už jej uvidíme na ledě Elektromont Arény.