Mládež 2.1.2011 - 5.1.2011

07.01.2011
Barbora Bjelková

HC Krkonoše II - Vlci -HC Krkonoše I - Draci

Dne 2.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 3.třída zápas proti celku HC Krkonoše I - Draci na domácí půdě.

Sestava domácích: Perička T. - Šlaicher, Jirků, Bílek, Stříbrný, Stříbrná, Štembera

Stav utkání po třetinách: 2:1, 4:1, 3:3

Výsledek: 9:5

Střelci: Šlaicher 4x,Stříbrná 2x,Štembera 2x,Jirků

Krátké shrnutí zápasu: Domácí nic nepodcenili, ujali se vedení ve 3.minutě zápasu a už ho ze svých rukou nepustili. Zasloužená výhra 9:5.

Bílí Tygři Liberec -HC Krkonoše

Dne 2.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 7.třída zápas na hostujícím hřišti proti celku Bílí Tygři Liberec.

Sestava Hostí: Groh-Kynčl,Moník J.,Špetla,Jeřábek - Chrtek,Moník F.,Pažourek-Rychlovský,Vitoušek,Krsek-Mach,Novotný

Stav utkání po třetinách: 3:1,2:2,4:2

Střelci: 4. Chrtek (Pažourek,Jeřábek), 22. Krsek, 37. Chrtek, 55. Rychlovský (Vitoušek,Krsek), 59.Pažourek

Krátké shrnutí zápasu: Dvě třetiny dokázali hosté držet s Tygry krok. Místo závěrečného tlaku ,ale dvakrát inkasovali a byla po utkání. Hráno v Tipsport aréně, zážitek pro hráče i vedení.

HC Krkonoše -TJ Bílí Tygři Liberec

Dne 5.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 6.třída zápas proti celku TJ Bílí Tygři Liberec na domácí půdě.

Sestava domácích: Vomáčka-Tříska,Koldovský,Pružinec,Petera-Valášek,Ryšavý,Jirman,Cerman,Erben,Rodr,Černý

Hosté: Kutin,Mazánek,Turský,Bajer,Bernat,Šíp,Stolič,Benda,Čermák,Šurán,Oszi,Foda,Šursa,Aubrecht,Šír,Kotyza,Balík,Šíma

Stav utkání po třetinách: 0:2,0:2,0:1