Mládež 6.1. - 9.1.

13.01.2011
Barbora Bjelková

HC Kobra Praha - HC Krkonoše

Dne 6.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – mladší dorost zápas proti celku HC Kobra Praha na hostujícím hřišti.

Sestava domácích: Zumer, Četal, Kubíček, Novák, Buss Ro., Zmeškal, Smejkal, Buss Ra., Zika, Hrzena, Janouš, Ureš, Brandejs, Polák

Hosté: Polák, Prchlík, Junek, Kadavý, Erban, Petřík, Stanev, Krsek, Augustín, Vacek, Smékal, Šelep, Vitoušek, Žalud, Bulíček, Průšek

Stav utkání po třetinách: 3:0; 2:0; 1:1

Výsledek: 6:1

Střelci:Smejkal, Zika, Buss Ro. ,Smejkal, Smejkal, Kubíček - Stanev

Krátké shrnutí zápasu: Dlouhá vánoční pauza se na hráčích projevila.

BK Mladá Boleslav - HC Krkonoše

Dne 8.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 6.třída zápas proti celku BK Mladá Boleslav na hostujícím hřišti

Sestava domácích: Fáček,Vich,Žalud,Rudolf,Jeník,Karli,Kratochvíl,Partales,Král,Koula,Bernard,Diviš,Flek,Horáček,Foerster,Litera

Hosté: Vomáčka-Tříska,Petera,Pružinec,Koldovský-Valášek,Jirman,Rodr,Cerman,Erben,Novotný

Stav utkání po třetinách: 4:1,0:0,3:1

Výsledek: 7:2

Střelci: Novotný,Valášek

HC Krkonoše - HC Mladá Boleslav

Dne 8.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 7.třída zápas proti celku HC Mladá Boleslav na domácí půdě.

Sestava domácích: Sobotka,Groh - Rychlovský, Špetla,Moník J.,Jeřábek -Chrtek, Moník F.,Pažourek - Mach,Vitoušek,Krsek- Černý

Stav utkání po třetinách: 2:1,3:2,2:1

Výsledek: 7:4

Střelci: 16.Krsek (Vitoušek), 24.Krsek (Vitoušek), 26.Krsek (Vitoušek), 44. Chrtek (Vitoušek,Pažourek)

Krátké shrnutí zápasu: Kvalitní a rychlé utkání. Rozhodovala II. třetina kdy domácí srovnali na 3:3 a nedokázali proměnit další šance, hosté byli přesnější a opět odskočili na dvě branky. Ve III. třetině padl sice kontaktní gól, na ten soupeř rychle odpověděl.

HCM Jaroměr - HC Krkonoše -

Dne 8.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 4.třída zápas proti celku HCM Jaroměr na hostujícím hřišti.

Sestava domácích: Možný Batelka, Kašpar, Krištof, Lehký, Nymsa, Syrovátko, Šedivý, Šesták, Teuber, Záliš

Hosté: Mikšík, Kozák Junek, Lanta, Mikysa, Moravec, Husár, Lukeš, Soukup, Teuber, Šlaicher, Jirásek, Novák, Bartsch, Kunert, Šír, Matloch

Stav utkání po třetinách: 2:2, 2:1, 1:2

Výsledek: 5:5

Střelci: Soukup 2 (Teuber, TS) Teuber 2 (Soukup 2, Šír) Šír (Kunert) - Krištof 3 (Nymsa, Teuber) Záliš 2 (Šesták, Kašpar)

Krátké shrnutí zápasu: Začátek utkání patřil domácím, již v 6. min. vedli 2:0. Po vyrovnaném průběhu další hry naopak konec utkání patřil nám, když jsme zlikvidovali vedení domácího mužstva a utkání skončilo zaslouženou remizou.

HC Krkonoše II- Nová Paka-Jičín

Dne 8.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 2.třída zápas proti celku Nová Paka-Jičín na domácí půdě.

Sestava domácích: Perička R. - Boukal, Horák, Fiala, Grof, Kolda, Bílek, Chlum, Koldovský

Stav utkání po třetinách: 2:1, 2:0, 0:0

Výsledek: 4:1

Střelci: Boukal 2x, Kolda, Koldovský

Krátké shrnutí zápasu: I přes oslabenou sestavu neponechali vrchlabští nic náhodě a kontrolu nad zápasem nepustili ze svých rukou.

Dvůr Králové - Náchod - HC Krkonoše II

Dne 8.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 2.třída zápas proti celku Dvůr Králové - Náchod na hostujícím hřišti.

Hosté: Perička R. - Boukal, Horák, Fiala, Grof, Kolda, Bílek, Chlum, Koldovský

Stav utkání po třetinách: 0:1, 1:0,0:2

Výsledek: 1:3

Střelci: Boukal 3x

Krátké shrnutí zápasu: Vyrovnaný zápas, který rozhodl svým hattrickem Honza Boukal.

Jaroměř I - HC Krkonoše II

Dne 8.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 2.třída zápas proti celku Jaroměř I nahostujícím hřišti.

Stav utkání po třetinách: 0:6, 0:3, 0:2

Výsledek: 0:11

Střelci: Boukal 3x,Kolda 3x,Fiala 2x,Bílek 2x,Horák

Krátké shrnutí zápasu: Od začátku až do konce jednoznačná převaha hostí, o čemž svědčí i jeden jediný zásah vrchlabského brankáře za celý zápas.

Nový Bydžov - HC Krkonoše (Vlci)

Dne 9.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 3.třída zápas proti celku Nový Bydžov na hostujícím hřišti

Hosté: Šlaicher - Haas, Perička, Jirků, Stříbrný, Stříbrná, Štembera, Cerman

Stav utkání po třetinách: 1:1, 2:0, 0:3

Výsledek: 3:4

Střelci: Haas 2x,Cerman,Stříbrný

Krátké shrnutí zápasu: Velmi vyrovnaný zápas, vrchlabští dotahovali dvoubrankový náskok soupeře až ve třetí třetině a výhru přiklonili na svou stranu až v poslední minutě zápasu.

Nový Bydžov - HC Krkonoše (Vlčata)

Hosté: Perička R. - Bílek, Boukal, Grof, Koldovský, Kolda, Horák, Hájek, Chlum

Stav utkání po třetinách: 3:2, 1:1, 5:1

Výsledek: 9:4

Střelci: Boukal 3x,Horák

Krátké shrnutí zápasu: Dvě třetiny dokázali hosté držet brankově krok se soupeřem, i když výkon bydžovských byl jistější, což prokázali v poslední třetině a zaslouženě zvítězili.

HC Krkonoše -TJ Stadion Nový Bydžov

Dne 8.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – junioři zápas proti celku TJ Stadion Nový Bydžov na domácí půdě.

Sestava domácích: Abrahám /Jeschke/ – Rathouský, Serbousek, Gabriel D., Poul, Pavelka, Havel – Hanus, Hrdlička, Řehák, Srnský J., Fleischer, Luňák, Vácha, Janoušek, Srnský M., Bruclík, Davídek

Hosté: Mikeš /od 43. min Pařenica/ - Antalík, Vejs, Menyhárt, Roischel, Lechman, Kvasnička, Novák, Udržal, Pilc, Kolman, Korel, Loužecký

Stav utkání po třetinách: 2:2, 3:1, 6:0

Výsledek: 11:3

Střelci: 9. Poul /Gabriel D./, 15. Luňák /Srnský J., Poul/ 21.Hanus /Rathouský/, 33.Hrdlička /Řehák D./, 39.Hanus /Hrdlička/, 41.Srnský J. /Luňák/, 43.Hanus /Vácha/, 48.Hrdlička /Řehák D./ 49.Janoušek /Poul/, 52.Vácha, 57.Gabriel D. /Srnský J./

Krátké shrnutí zápasu: K utkání 16. kola Krajské ligy juniorů nastoupili domácí hráči oslabeni o několik nemocný a zraněných hráčů. Trenéři tak museli opět povolat několik dorostenců a udělat několik změn s sestavě. Nejcitelnějším oslabením se zdálo zranění kapitána Perutka, kterého v první formaci nahradil David Hanus a zastoupil jej spolehlivě, neboť se v utkání zapsal do statistiky 3 góly a výrazně podporoval útočnou aktivitu první formace. Úvod utkání patřil jako již tradičně domácímu mužstvu, které se ujalo dvoubrankového vedení. Pak však polevilo v koncentraci a hosté skóre srovnali. Do druhé třetiny vstoupili domácí opět úspěšně a strhli vedení na svoji stranu. Hostům se sice podařilo snížit, ale více jim domácí nedovolili. Poslední třetina byla hrána za jasné převahy domácích, kterým se podařilo i díky slabým výkonům obou hostujících brankářů jasně brankově vyjádřit, když se síť hostující branky rozvlnila celkem 6 x. Ve zbývajících dvou zápasech nás čekají soupeři ze špičky tabulky a utkání budou míst vliv na konečné umístění před nadstavbovou částí.

HC Krkonoše -BK Mladá Boleslav

Dne 8.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 8.třídazápas proti celku BK Mladá Boleslav na domácí půdě.

Sestava domácích: Kubín,Háze,Chleborád,Jiřička,Mikšík,Mikulík,Chlouda,Tatar,Virág,Lamač,Věříš,Patzelt

Hosté: Růžička,Mattis,Mašek,Marček,Tichý,Vaníček,Ficek,Jakubec,Planý,Švejda,Skořepa,Krejcík,Prokop,Mitter.

Stav utkání po třetinách: 2:2, 0:2, 0:3.

Výsledek: 2:7

Střelci: Chlouda,Patzelt

Krátké shrnutí zápasu: Srovnatelný výsledek,průběh a vývoj utkání jako s Libercem...