HC Stadion Vrchlabí – Benátky podlehly až po nájezdech

Benátky podlehly až po nájezdech

08.01.2011
Jana Poskerová

Rychlý hokej, šance na obou stranách, relativně dost trestných minut, včetně osobního trestu pro domácího Kubeše, tři body pro Vrtka, opuštění branky benátským Stejskal po druhém gólu a úplný zvrat utkání. To všechno bylo k vidění v dnešním utkání HC Vrchlabí proti HC Benátkám nad Jizerou. Po bezbrankové první třetině se jako první dostali do vedení domácí hráči, kteří svůj náskok následně ve třetí třetině ještě potvrdili, jenže v poslední desetiminutovce se hosté vzpamatovali a dvěma rychlými brankami poslali zápas do prodloužení. Tady ovšem nedokázali využít ani dvě přesilové hry, které jim Vrchlabí nabídlo a šlo se na samostatné nájezdy. Skořepa s Kopicem však Koutského nepřekonali, zato Bezouška s Vrtkem byli úspěšní. Výhru si tedy po velmi vyrovnaném zápase připsalo Vrchlabí.