HC Stadion Vrchlabí – Další důležitý boj o play-off, čeká nás bitva s Benátkami
Preview k zápasu

Další důležitý boj o play-off, čeká nás bitva s Benátkami

08.01.2011
Jaroslav Svoboda

V r c h l a b í - Po nesmírně důležitém vítězství v Třebíči čeká na vrchlabské hokejisty další ze série stěžejních zápasů. Nesmírně natěsnaný boj pěti celků o čtyř postupová místa do vyřazovacích bojů přinese klání vrchlabských hokejistů s benáteckým mužstvem. Případné vítězství by výrazně našim hráčům pomohlo, prohra by naopak vše zkomplikovala. Nenechte si tedy ujít důležité utkání a přijďte povzbudit svůj tým. Úvodní bully je naplánováno na sobotu 8. ledna v 18:00.

Jak se zdá, boj o čtyři místa do předkola play-off bude ještě hodně dramatický. Po postupu sahá pětice mužstev, které od sebe dělí pouhé dva bodíky. Vrchlabí si výhrou v Třebíči velice pomohlo, je momentálně desáté za Kadaní. Po Horácké Slavii čeká na svěřence trenérů Řeháčka se Svobodou další souboj s přímým konkurentem o postup do předkola.

Benátečtí hokejisté získali v posledních dvou duelech pět bodů, i když výhra s Litoměřicemi až po nájezdech hráče z města na řece Jizeře mrzet. Ještě pět minut před koncem vedli o dvě branky, nakonec zvítězili až po nájezdech. Na druhou stranu Benátečtí čelili i brankáři Salfickému, který přijel pomoci Litoměřicím.

Benátky ztrácejí v tabulce na Vrchlabí dva body, i tak jsou přímým sousedem našeho mužstva v žebříčku. Jak tomu bude po dalším kole se dozvíme po skončení utkání, které, jak již bylo řečeno, začíná v sobotu 8. ledna 2011 v 18:00 na vrchlabském ledě. Zápas také můžete sledovat na serveru www.onlajny.cz.