Archiv článků

V lednu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.1.Změny v kádruJana PoskerováPřed koncem druhé části dochází v týmu HC Vrchlabí k dalším několika změnám v herním kádru. Od posil do týmu si vedení klubu slibuje kvalitní výsledky a dobré umístění v sezóně. Pro některé kmenové hráče klubu jsou vyřízeny střídavé starty.
29.1."Doufám, že hokej ve Vrchlabí bude pokračovat," přeje si Jakub DrábekPatrik HuberTřiadvacetiletý slovenský rodák Jakub Drábek si připsal v uplynulém utkání s Třebíčí bod za branku a jak se později ukázalo, byla to trefa vítězná. V rozhovoru uvedeném níže jsme si s šikovným útočníkem popovídali o následujícím zápase v Benátkách, nebo třeba také o zachování hokeje ve Vrchlabí.
29.1.Z Benátek dva bodyBEN - VRC 2:3, 41.kolo | Tomáš Nejedlo, Jan HanušVrchlabí v Benátkách nad Jizerou prohrávalo od šesté minuty po brance Skořepy, za tři minuty vyrovnal Látal a na konci druhé třetiny poslal Vrchlabí do vedení Patrik Beck. Domácím se podařilo v poslední části srovnat a jelikož ani pětiminutové prodloužení o bonusovém bodu nerozhodlo došlo na samostatné nájezdy a v nich rozhodl o vítězství Vrchlabí Marek Zadina
28.1.Mládež 22.1. a 23.1. 2011Barbora BjelkováO víkendu se mládež opět porvala o body,bohužel ale všichni neuspěli. Nejvíce se dařilo našim nejmenším a poté ještě sedmé a osmé třídě,které si zajisté 3 body zasloužily. Zato šesté třídě, mladšímu dorostu a juniorům se moc nedařilo a neobhájili ani 1 bod.
27.1.Horalé zajíždějí do BenátekBEN - VRC 2:3, 41.kolo | Radek Havel, Jan BažantVeledůležitý duel sehrají hokejisté Vrchlabí v sobotu od 17 hodin v Benátkách nad Jizerou. Do konce nadstavbové části zbývají totiž už jenom 4 kola a tak jde o každý bod. Při posledním měření sil se v Elektromont aréně radovalo Vrchlabí po výhře 3:2 na samostané nájezdy.
26.1.Po třech porážkách konečně vítězstvíVRC - TRE 4:2, 40.kolo | Jan Šimek, Michal MartochHokejisté Vrchlabí se po sérii tří neúspěšných venkovních zápasech stěhovali na svůj domácí stadion a zejména díky vydařené druhé třetině, kterou Vrchlabí vyhrálo 2:0, slaví vítězství v poměru 4:2 nad Třebíčí. Hostující hráči sice dokázali ve třetím dějství snížit na 1:2 z jejich pohledu, nicméně domácí celek zůstal i nadále soustředěný a poctivou hrou si dokráčel pro veledůležité vítězství, na kterém měl lví podíl také skvěle chytající Koutský.
25.1.Naposledy proti TřebíčiVRC - TRE 4:2, 40.kolo | Jana PoskerováDruhá část soutěže se pomalu blíží do svého finále. Vrchlabští hokejisté ve středu sehrají na domácím ledě zápas se soupeřem z Vysočiny. To znamená, že se opět střetnou s Horáckou Třebíčí. Třebíč a Vrchlabí v současné době od sebe dělí pouze dva body a vrchlabský tým už výhru potřebuje jako sůl. Zápas ve vrchlabské DD Elektromont aréně začíná v 18,00 hodin.
24.1.Fanbus do BenátekBEN - VRC 2:3, 41.kolo | RedakceAutobus pro fanoušky vypravuje vrchlabský fanklub k utkání 41. kola do nedalekých Benátek nad Jizerou. Pojeďte podpořit svůj tým v jednom z nejdůležitějších utkání sezóny.
22.1.Ani třetí zápas na ledě soupeře nedopadl dobřeKAD - VRC 3:1, 39.kolo | Filip De Bolle, Jakub Coufal, Patrik HuberVrchlabští hokejisté z třetího venkovního zápasu v řadě odešli opět se sklopenými hlavami. Kadaň byla lepším celkem a zápas byl v její režii, když po dvou třetinách vedla o dvě branky. Za hosty na začátku třetí periody snižoval v přesilové hře Bronislav Andres, jenže to bylo od celku z Krkonoš vše. Konečné skóre stanovil sedm minut před koncem třetí třetiny Davídek, který potrestal chybu v obraně. Doufejme jen, že se našemu celku podaří nepříznivou sérii porážek zvrátit v příštím kole, kdy už jej uvidíme na ledě Elektromont Arény.
20.1.Znovu do KadaněKAD - VRC 3:1, 39.kolo | Jana PoskerováSobotní utkání slibuje zajímavý zápas. Oba celky, domácí SK Kadaň a hostující HC Vrchlabí se budou rvát o body. Oběma mužstvům jde totiž o deváté místo v tabulce a momentálně je mezi nimi pouze jednobodový rozdíl. Vzhledem k tomu, že už spolu tři utkání sehráli, měli by vědět, co od sebe čekat. Ze základní části je stav série vyrovnaný 1:1, poslední prosincové utkání dopadlo daléko lépe pro Kadaň.
20.1.Mládež 15.1. +16.1.Barbora BjelkováVe dnech 15.1 a 16.1 se v našem mládežnickém hokeji odehrály další zápasy,které skončily všelijak. Vůbec se nedařilo 8.třídě, mladšímu dorostu a vlčatům. Špatně na tom nebyli junioři,,kterým ale vítězství uteklo o pouhý 1 gól. Naopak vlkům, páté a sedmé třídě se zadařilo a uhráli 3 body bez problému.
19.1.Ani dvě branky Becka na výhru nestačilyPIS - VRC 3:2, 38.kolo | Tomáš Němec, Patrik HuberVrchlabí ani druhý z trojice venkovních zápasu v řadě nedokázalo dotáhnout do vítězného konce a to i přesto, že to vypadalo velmi slibně. Horalové vedli po prvních dvaceti minutách díky brance Becka, avšak špatným nástupem do periody druhé o vedení přišli. Písečtí dokonali obrat v polovině zápasu, když překonal Koutského Červený. Na začátku třetí části přišlo vyrovnání, znovu se trefil Patrik Beck. Ale posléze se Jihočeši dostali podruhé v zápase do vedení, které již nepustili.
18.1.Opět proti PískuPIS - VRC 3:2, 38.kolo | Jana PoskerováStředeční podvečer bude patřit duelu mezi prvním a posledním týmem tabulky "B", tím lépe postaveným je v tomto zápase sestava hostujicích, tedy HC Vrchlabí. IHC Písek a HC Vrchlabí už na sebe během letošní sezóny narazili třikrát. V současné době je mezi nimi dvacetibodový rozdíl.
15.1.Venkovní trojblok startuje v LitoměřicíchLTM - VRC 5:3, 37.kolo | Michal SlavíkČtyřikrát v řadě odešli hokejisté Vrchlabí z ledu vítězně, tuto jejich sérii však nyní čeká těžká zkouška. Tři následující kola odehrají na kluzištích soupeřů a začínají již dnes v Litoměřicích. Vzájemné souboje letos v obou případech patřily hostujícímu celku a Vrchlabští by rádi, aby toto pravidlo zafungovalo i tentokrát. Zápas v Kalich Areně startuje v 17 hodin.
15.1.Vrchlabí ztratilo zápasLTM - VRC 5:3, 37.kolo | Jana PoskerováLitoměřice nebyly pro Vrchlabí nikdy snadným soupeřem. Tato skutečnost byla zjevná i v dnešním zápase. Litoměřice otevřely skóre zápasu hned ve čtvrté minutě, ale vrchlabští hráči vyrovnali a velice záhy se dostali do vedení 3:1. Pak se ovšem své příležitosti chopili litoměřičtí a stav nejenže vyrovnali, ale dokázali Valenta překonat celkem pětkrát. Tři body zůstávají zaslouženě v Litoměřicích.
15.1.Mládež 5.1 - 15.1.Barbora Bjelková V dalších zápasech se mládež snažila uspět,ale bohužel se to podařilo jenom čtvrté třídě,která zdolala tým HC Nová Paka/Jičín poměrem 8:1. Ostatní týmy i přes velkou snah nedokázaly vstřelit tolik gólu,aby stačily na výhru.
13.1.Mládež 6.1. - 9.1.Barbora Bjelková
12.1.Vrtek opět zářil, třemi body zničil Chrudim!VRC - CHR 5:1, 36.kolo | Patrik HuberPosila s velkým P. Tou je bezpochyby Vladislav Vrtek. Připsal si na konto tři kanadské body (2+1) a velkou části se zasloužil o to, že stejný bodový zisk si připsalo Vrchlabí do provoligové tabulky. Za hokejisty z Krkonoš se ještě střelecky prosadil Chaloupka, Bláha a Urban. Chrudimi se malé derby nepovedlo, v Elektromont Aréně dokázala vstřelit pouze jednu branku.
12.1.Vladislav Koutský - Dnes se nám to podařiloVRC - CHR 5:1, 36.kolo | Barbora BjelkováDnešní zápas s Chrudimí byl v režii domácího celku. Hosté nás drželi pod tlakem do té doby, než jsme vstřelili první branku,kterou má na svědomí Vladislav Vrtek. Chrudim se za stavu 2:1 do konce první třetiny držela a nevzdávala to. Ve druhé třetině jsme mohli vidět jedinou branku, a to od domácího mužstva. Poté měli vrchlabští dvougólový náskok, který potom ještě zvýšili a konečný výsledek byl 5:1.
11.1.Další soupeř z ChrudimiVRC - CHR 5:1, 36.kolo | Jana PoskerováKe středečnímu zápasu příjíždí do Krkonoš opět mužstvo z Chrudimi. Chrudimi se letos moc nedaří, v současné době se pohybuje s 39 body na přeposledním místě tabulky, její soupeř, HC Vrchlabí, má momentálně 51 bodů a je na místě 9., ale první ve skupině B. Domácí mužstvo se bude jistě prát o další tři body. Zápas začíná v 18,00 hodin DD Elektromont aréně.