28.01.2011
Barbora Bjelková

O víkendu se mládež opět porvala o body,bohužel ale všichni neuspěli. Nejvíce se dařilo našim nejmenším a poté ještě sedmé a osmé třídě,které si zajisté 3 body zasloužily. Zato šesté třídě, mladšímu dorostu a juniorům se moc nedařilo a neobhájili ani 1 bod.

TJ HC Jablonec n/N. - HC Krkonoše 3:0 ( 1:0,2:0,0:0 )

Sestava domácích:Hrska, Ouvín – Opočenský, Kritinář,Cadrik,Kalina,Šimůnek,Kopecký,Nosek,Šimůnek,Zeman,Hujer,Havel,Pekar,Hájek

Hosté: Sobotka – Zdeněk, Cerman, Henych, Erben, Křížek, Mach, Krsek, Jirman, Pružinec, Koldovský, Hospodka

Dne 22.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 6.třída zápas proti celku TJ HC Jablonec n/N. na hostujícím hřišti.

HC Krkonoše - HC Vlci Jablonec n. Nisou 9:2 ( 2:1,4:0,3:1 )

Střelci: 9.Valášek (Moník J.), 10.Václavec (Pažourek,Chrtek), 25.Václavec (Chrtek,Vitoušek), 29.Moník F. (Chrtek), 29.Jeřábek, 37.Pažourek (Moník F.), 41.Chrtek (Pažourek), 44. Václavec (Pažourek), 47.Valášek (Václavec,Pažourek)

Sestava domácích:Groh - Moník J.,Tříska,Špetla,Jařábek -Chrtek,Moník F.,Pažourek - Rychlovský,Václavec,Valášek- Novotný, Vitoušek

Dne 22.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 7.třída zápas proti celku HC Vlci Jablonec n. Nisou na domácí půdě.Po celé utkání se hosté jen úspěšně, či neúspěšně bránili útokům domácích.

HC Krkonoše - Bílí Tygři Liberec B 3:5 ( 0:0;2:4;1:1 )

Střelci: Vacek (Kadavý), Smékal (Vacek), Vondráček, Černohous, Drbohlav, Vondráček, Křížek, Petřík (Kadavý)

Sestava domácích: Polák-Tauchman, Junek, Kadavý, Erban, Petřík, Stanev, Krsek, Augustín, Vacek, Smékal, Šelep, Vitoušek, Bjelka, Žalud, Bulíček, Průšek, Pravda

Hosté: Stezka, Krejbich-Drbohlav, Sadrný, Divila, Čejka, Pacan, Turský, Kysilka, Vondráček, Kratochvíl, Černohous, Potocký, Revaj, Roháček, Vyvadil, Sýkora, Křížek

Dne 23.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – mladší dorost zápas proti celku Bílí Tygři Liberec B na domácí půdě. Po zranění dvou hráčů, kteří nedohráli, bylo mužstvo oslabeno a síly už na soupeře nestačily.

HC Dvůr Králové / Náchod - HC Krkonoše 5:0 ( 5:0, 0:0, 0:0 )

Sestava domácích:Ježek /Mertlík/ - Prokůpek, Pavelka, Dvořák Vojtěch, Labík, Lelka, Mišinec, Munzar, Špetla, Kasan, Jiráček, Petráš, Sopr , Vašíček, Marek, Dvořák, Vít

Hosté:Abrahám/ od. 21. min.Jeschke/ – Rathouský,Brunclík, Serbousek, Gabriel D., Poul, Havel – Hanus, Hrdlička, Řehák, Srnský J. Vácha, Janoušek, Srnský M., Davídek, Suchánek, Brandejs, Luňák

Dne 22.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – junioři zápas proti celku HC Dvůr Králové / Náchod na hostujícím hřišti. Domácí nastoupili do utkání velmi aktivně a již v první minutě se ujali vedení. V jedenácté minutě již domácí vedli o tři branky a do konce první třetiny upravili skóre na 5 : 0. Po celou první třetinu domácí hosty jasně přehrávali, o čemž svědčí poměr střel na branku v poměru 17:4. Hostující mužstvo působilo odevzdaně a nebýt ještě několika úspěšných zákroků hostujícího brankáře, mohlo být skóre ještě výraznější pro domácí tým. Do druhé třetiny hosté nastoupili po výměně brankářů, kdy Abraháma nahradil Jeschke. Jak se později ukázalo, tato výměna hostujícímu mužstvu prospěla, neboť Ota se zaskvěl bezchybným výkonem a byl pro domácí střelce nepřekonatelnou překážkou. Hostujícímu mužstvu se podařilo ve třetí třetině zaznamenat čestný úspěch po spolupráci Michala Srnského a Brandejse, který v leže překonal domácího brankáře. Branka bohužel nebyla uznána, neboť asistující hráč nebyl uveden v zápisu o utkání. Jedná se již o druhou neomluvitelnou chybu vedoucího mužstva. Bude nutné přijmout účinná opatření, aby se již podobná nezodpovědnost nemohla stát, i za cenu změny na postu vedoucího mužstva.

HC Krkonoše - TJ HC Jablonec nad Nisou 10:2 ( 2:0,6:0,2:2 )

Střelci: 16.Kynčl (Patzelt), 19.Chleborád (Mikulík), 25.Patzelt (Věříš), 27.Kynčl (Chleborád), 30.Jiřička (Věříš), 32.Mikšík (Chleborád), 35.Tatar (Kynčl), 36.Mikšík (Jiřička,Mikulík), 50.Lamač (Chleborád,Virág), 57.Tatar

Sestava domácích: Háze /30.Kubín/ - Chleborád, Mikšík, Jiřička, Mikulík – Věříš, Lamač, Patzelt, Tatar, Virág, Kynčl, Blažej

Hosté:Husínek – Štoček, Straka, Myšák, Glos, Dvořák - Nájemník, Šustr, Šulc, Zeman, Cyprián, Vyčítal, Vávra, Kobilák, Šonský, Matoušek

Dne 22.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 8.třída zápas proti celku TJ HC Jablonec nad Nisou na domácí půdě. Hráči konečně dodrželi taktické pokyny a na výsledku to bylo rázem znát.Utkání bylo hrané ve velké bojovnosti a nasazení celého týmu.

Náchod - HC Krkonoše 3:12 ( 0:4, 2:7, 1:1 )

Střelci: Stříbrný 5x, Cerman 4x, Bílek 2x, Jirků 1x

Hosté:Perička - Jirků, Cerman, Bílek, Stříbrný, Boukal, Kolda, Koldovský, Horák, Chlum, Fiala

Dne 22.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 2.třída zápas proti celku Náchod na hostujícím hřišti.Vrchlabští hráli zodpovědně od začátku utkání, v první třetině si vytvořili čtyřbrankový náskok, který v klidu zvyšovali až do konce utkání.

HC Krkonoše – HC Opočno 5:6 ( 3:2, 2:1, 0:3 )

Střelci: Jirků 2x, Stříbrný 2x, Boukal

Sestava domácích:Perička - Jirků, Cerman, Bílek, Stříbrný, Boukal, Kolda, Koldovský, Horák, Chlum, Fiala

Dne 22.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 2.třída zápas proti celku HC Opočno na domácí půdě. Vrchlabští začali dobře, první i druhou třetinu o jeden gól vyhráli, ale poslední třetina se jim ani trochu nevydařila, neskórovali, naopak dostali tři branky a utrpěli první porážku v této sezoně.

Jaroměř - HC Krkonoše 4:8 ( 1:2, 1:3, 2:3 )

Střelci: Stříbrný 3x, Cerman, Boukal, Chlum, Bílek, Jirků

Hosté: Perička - Jirků, Cerman, Bílek, Stříbrný, Boukal, Kolda, Koldovský, Horák, Chlum, Fiala

Dne 22.1.2011 sehrál celek HC Krkonoše – 2.třída zápas proti celku Jaroměř na hostujícím hřišti.,Hosté každou třetinu těsně vyhráli a dovedli zápas k celkovému vítězství o čtyři branky.