V říjnu 2011 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Do Vrchlabí zavítá HronovVRC - HRO 3:6, 5.kolo | Jan BažantV rámci pátého kola přivítáme v naší Elektromont aréně mužstvo HC Wikov Hronov. Tento tým byl loni dokonce přeborníkem kraje, letos se mu však příliš nedaří a v tabulce okupuje desátou příčku.
31.10.Mládež využila volno k zápasůmJana PoskerováProdloužený víkend využili mládežnické kategorie k odehrání dalších zápasů ve svých soutěžích. Některým se dařilo méně, některým více a ani u mládeže nebyla nouze o drama, zvlášť poté, co dokázali ztratit tříbrankový náskok.
30.10.Náchod vítěznýNAC - VRC 4:3, 4.kolo | Jana PoskerováVe čtvrtém kole KLM se Vrchlabí představilo v roli hosta na ledě Náchoda. Tým HC Náchod potřebuje body jako sůl a tak se na stadionu odehrála tvrdá bitva o vítěze. Vrchlabí po celý nedělní zápas dotahovalo, v poslední třetině už i věřilo, že urve aspoň remízu, ale náchodský Navrátil svou svatyni uhlídal.
28.10.I v odvetě v Lomnici přišla prohraJana Poskerová Bez sedmi hráčů základní sestavy jelo Vrchlabí k odvetnému „přátelskému“ zápasu do Lomnice nad Popelkou. Na hřišti snad méně než kanadských rozměrů nebyla o střety nouze. Na přátelský zápas se na ledě jiskřilo více než bylo zdrávo, o což se postaral především rozhodčí svými verdikty...
27.10.V neděli do NáchodaNAC - VRC 4:3, 4.kolo | Jan BažantK dalšímu zápasu KLM zajíždí naši hokejisté na led Náchoda. Oba týmy se už střetly v utkání v Metuje cupu. Vrchlabí v Náchodě dokázalo i přes nepříznivý průběh utkání otočit a přivezlo domů 3 body za výhru 6:4.
26.10.Offline rozhovor s Lukášem EffemberkemPatrik HuberV R C H L A B I - Pro první offline rozhovor v letošní sezoně byl fanoušky vybrán mladý brankář Lukáš Effemberk, který je odchovancem vrchlabského hokeje. Stále čeká na svoji první odchytanou minutu v mistrovském utkání mezi muži. Otázky pro dvacetiletého strážce branky posílejte sem. Lze tak učinit pouze do 31.10.2011.
23.10.HC Krkonoše tvrdým soupeřem pro PardubiceJana PoskerováHokejová mládež zaznamenala v sobotních zápasech velký úspěch proti svému soupeři z Pardubic. Nastoupily proti sobě HC Krkokonoše 8. a 5. třída a týmy z HC ČSOB Pardubice. Oba naše celky si připisují body. Osmička za remízu a pětka za výhru.
23.10.Skvělý obrat vrchlabských hráčůVRC - NMM 4:1, 3.kolo | Jana PoskerováVe třetím kole KLM zavítal do Vrchlabí soupeř z Nového Města nad Metují. Po první dvacetiminutovce to vypadalo, že vrchlabští si nepřipíší žádné body, ale již druhá třetina přinesla obrat ve stylu hry a před zraky tisícovky diváků se odehrál velmi dramatický boj. Domácí druhou třetinu vyrovnali a v poslední třetině bylo již golové zakončení jen na jejich straně. Každopádně soupeř z Nového Města bude patřit k těm, na kterého je potřeba pamatovat s respektem.
21.10.Do Vrchlabí přijíždí Nové MěstoVRC - NMM 4:1, 3.kolo | Jana PoskerováNedělní zápas se blíží a do Vrchlabí se chystá soupeř z Nového Města nad Metují, TJ Spartak. Setkání týmů HC Stadionu a TJ Spartaku bude v neděli prémiové.
19.10.V Opočně dohromady deset branekSEM - VRC 2:8, 2.kolo | Jana PoskerováNa skoro domácím ledě se TJ Sokolu Semechnice nepodařilo ani v druhém zápase zabodovat. Vrchlabí se ukázalo jako střelecky zdatný soupeř, který ani na chvíli nepřipustil, že by z Opočna odjížděl jinak než jako vítěz. Konečný výsledek zápasu 2:8. Tři body si do svých statistik připisují také vrchlabský Filip s Maškem, oba shodně dva za branku a jeden za asistenci.
18.10.Ve středu do OpočnaSEM - VRC 2:8, 2.kolo | Jana PoskerováDruhé kolo soutěže odehraje tým HC Stadion Vrchlabí v Opočně proti týmu TJ Sokol Semechnice. Začátek zápasu je v 18,00 hodin.
17.10.Premiéra nakonec vítěznáVRC - JIC 6:5, 1.kolo | Jana PoskerováPrvní zápas soutěže na domácím ledě přinesl řadu zvratů a obrat na straně domácích v poslední třetin. Do posledních dvaceti minut nastupovali domácí hráči s dvoubrankovou ztrátou, ale pravděpodobná domluva trenéra se neminula učinkem. Domácí pak zápas obrátili ve svůj prospěch a po čtyřech gólech si odnášejí první tři body.
16.10.Víkend a mládežJana PoskerováVe zkratce přinášíme informace z mládežnického hokeje z víkendu 15. - 16.10.
13.10.Soutěž o body začínáVRC - JIC 6:5, 1.kolo | Jana PoskerováV prvním kole soutěže přijíždí do Vrchlabí celek HC Jičín. Tým se v loňském roce umístil na celkově čtvrtém místě, můžeme tedy na neděli očekávat zajímavý souboj dvou silných mužstev.
11.10.Ivan Houda: Občas už hokej bolíJana Poskerová Skalním fanouškům vrchlabského hokeje není potřeba Ivana Houdu dlouze představovat. Tento obránce poznal klub již před lety nejen z hráčské pozice, ale také jako trenér, asistent, jednatel. Nyní se rodák ze Sokolova opět vrátil na led, aby se věnoval tomu, co jej opravdu baví.
9.10.Pohár putuje do VrchlabíNPK - VRC 3:6, 0.kolo | Jana PoskerováMetuje Cup zná svého vítěze a je jím mužstvo HC Stadion Vrchlabí. V posledním zápase porazili vrchlabští hráči Novou Paku na jejich domácím ledě 3:6. První úspěch krajského přeboru ve Vrchlabí je tedy zde. Gratulujeme.
9.10.Zápasy juniorů v 1. lizeJan HanušPřinášíme Vám rozpis zápasů juniorů v 1. lize i s uvedením místa domácích zápasů.
8.10.Finále Metuje CupNPK - VRC 3:6, 0.kolo | Jana PoskerováPoslední kolo Metuje Cupu proběhne v neděli 9.10. Tým vrchlabských hráčů zajíždí k poslednímu zápasu do Nové Paky, kde porovná síly s týmem BK Nová Paka. Utkání začíná v 17,00 hodin.
8.10.Mládež v akci Jana PoskerováMládežnické zápasy jsou v plném proudu, a tak přinášíme aspoň stručný přehled toho, co se odehrálo .
6.10.Lomnice rozdrtila VrchlabíVRC - LOM 1:8, 0.kolo | Jan Bažant, Radek HavelVe středu 5.10.2011 se na vrchlabském ledě sehrál přátelský zápas, který nepatřil do Metuje Cupu. Domácí tým hostil celek HC Lomnice nad Popelkou a šlo o zápas bohatý na góly, hlavně tedy v domácí brance. Lomnice domácí tým suverénně přehrála a odvezla si domů zaslouženou výhru.