HC Stadion Vrchlabí – HC Krkonoše tvrdým soupeřem pro Pardubice
Rozhovory

HC Krkonoše tvrdým soupeřem pro Pardubice

23.10.2011

Hokejová mládež zaznamenala v sobotních zápasech velký úspěch proti svému soupeři z Pardubic. Nastoupily proti sobě HC Krkokonoše 8. a 5. třída a týmy z HC ČSOB Pardubice. Oba naše celky si připisují body. Osmička za remízu a pětka za výhru.

HC Krkonoše 8.třída proti HC ČSOB Pardubice 3:3
HC Krkonoše:Groh - Kynčl,Blažej,Horáček,Špetla,Moník J. - Rychlovský,Chrtek,Pažourek - Vitoušek,Moník F.,Mach , Mizera

Třetiny: (1:0,1:1,1:2)

Branky a nahrávky: 18.Rychlovský (Chrtek),38.Chrtek (Kynčl), 51. Rychlovský (Pažourek)

Komentář: Domácí odvedli velmi kvalitní a bojovný výkon, který jim v závěru přinesl cenný bod za remízu s těžkým soupeřem.

HC Krkonoše 5.třída proti SK Třebechovice p/O 5:2
HC Krkonoše:Kozák, Mikšík,Junek, Husár, Moravec, Minařík, Mikysa, Lanta,Kunert, Teuber, Mlčák, Novák, Šír, Soukup, Matloch, Kahl, Jirásek

Třetiny: (2:1,0:1, 3:0)

Branky a nahrávky: Kahl 3 (Šír 3), Soukup 2 (Moravec, Novák)

Komentář: V prvních dvou třetinách vyrovnané utkání, až v poslední třetině došly hostům síly a my jsme rozhodli o výsledku zápasu třemi brankami Kahla

HC ČSOB Pardubice proti HC Krkonoše, mladší dorost 3:5
Třetiny: 3:5, 1:2, 2:3

HC Jaroměř proti HC Krkonoše II 6:10
HC Krkonoše:Perička - Šlaicher, Haas, Štembera, Stříbrný, Stříbrná, Holubec, Boukal, Bílek, Fiala

Branky a nahrávky: Stříbrný 5x, Stříbrná 2x, Šlaicher 2 x, Štembera

Komentář: Mírný náskok hostů z první třetiny se podařilo v dalších třetinách lehce navýšit a vrchlabští odvážejí pěkné vítězství 10:6

HC Krkonoše 4.třída proti SK Třebechovice p/O 5:10
HC Krkonoše:Perička - Šlaicher, Haas, Štembera, Stříbrný, Stříbrná, Holubec, Bílek, Boukal, Fiala

Třetiny: 1:1, 2:3, 2:6

Branky a nahrávky: Šlaicher 2x, Štembera 2x, Haas

Komentář: Domácí v tomto zápasu udrželi krok se soupeřem pouze v první třetině. Rozhodující byla třetí třetina, kdy nás soupeř doslova rozstřílel, vrchlabským došly síly a v mužstvu hostů byla znát převaha hráčů ročníku 2001, kteří letos mohou za čtvrté třídy nastupovat.