HC Stadion Vrchlabí – Mládež využila volno k zápasům
Junioři

Mládež využila volno k zápasům

31.10.2011
Jana Poskerová

Prodloužený víkend využili mládežnické kategorie k odehrání dalších zápasů ve svých soutěžích. Některým se dařilo méně, některým více a ani u mládeže nebyla nouze o drama, zvlášť poté, co dokázali ztratit tříbrankový náskok.

HC Krkonoše 8.třída proti BK Mladá Boleslav 1:1
HC Krkonoše:Groh-Kynčl,Moník J., Špetla, Horáček, Jeřábek, Blažej - Rychlovský,Chrtek,Pažourek - Vitoušek,Moník F., Křížek- Kozák, Mizera, Mach-Černý

BK Mladá Boleslav: Vích- Šulitka, Kerda, Dvořák, Uřídil, Havlena, Klikar, Slánský, Hochman, Kysela, Kaltounek, Outrata, Řečický, Branský, Řípa, Zeliger

Třetiny:0:0, 0:1, 1:0

Branky a nahrávky: 24.Kysela(Hochman)- 46.Křížek(Vitoušek)

Komentář:Ubojovaný a odpracovaný bod pro domácí s kvalitním soupeřem, který byl po většinu času hokejovější a nebezpečnější. Hokej se ale hraje na góly a tak díky výbornému výkonu brankáře a fungující defenzívě si hráči Krkonoš připisují druhou remízu v řadě.

Spartak Nové Město n/Met proti HC Krkonoše 8.třída 6:2
HC Krkonoše:Mikšík, Kozák, Mikysa, Lukeš, Junek, Husar, Minařík, Teuber, Novák, Kahl, Šír, Matloch, Lanta

Spartak Nové Město: Střelková, Šinkora, Čižinský, Čtvrtečka, Dostál, Hladík, Chmelař, Jarolímek, Netolický, Pfeifer, Prouza, Šichan, Zelený, Turko, Hulán

Třetiny: 2:0, 3:1, 1:1

Branky a nahrávky: branky domácích: Prouza 4 (Čižinský), Pfeifer 2 - branky hostí: Šír (Teuber), Kahl (Matloch)

Komentář: V neúplném složení jsme nezopakovali výkon ze včerejšího utkání s Mladou Boleslaví.

HC Krkonoše 5.třída proti HC Náchod 9:3
HC Krkonoše:Kozák, Mikšík, Mikysa, Moravec, Lanta, Junek, Husár, Lukeš, Minařík, Teuber, Soukup, Šlaicher, Šír, Kahl, Novák, Jirásek, Matloch

HC Náchod: Hofman, Čech, Hejzlar, Hloušek, Hnyk, Komár, Kondáš, Prouza, Brož, Červíček, Haklička, Jirásek, Mach, Rosa, Šimek, Štencl, Obst

Třetiny:4:1, 2:0, 3:2

Branky a nahrávky: branky domácích:Matloch 3 (Novák 2, Šír), Šír 2 (Kahl, Soukup), Teuber 2 (Soukup 2), Kahl (Novák), Soukup (Šír) - branky hostí: Čech, Haklička, Prouza (Čech)

Komentář:V prvních dvou třetinách jasná převaha domácích, v poslední třetině jsme polevili a umožnili hostům zkorigovat pro ně nepříznivý výsledek.

HC VCES Hradec Králové proti HC Krkonoše 8. třída 2:3
HC Krkonoše:Groh -Kynčl, Blažej, Moník J., Horáček, Špetla- Rychlovský, Chrtek, Pažourek- Vitoušek, Moník, Křížek-Kozák, Mizera

HC VCES HK: Vomáčka - Píč, Hroudný, Fanderlík, Brádler, Kuběna, Mlčoch, Hidveghy, Matějček, Matouš, Netušil, Dvořák, Šebek, Maršík, Hejna, Václavec, Šimůnek

Třetiny: 0:1, 0:2, 2:0

Branky a nahrávky:41. Hidveghy(Matějček,Hroudný), 44.Mlčoch(Hroudný) - 17.Rychlovský(Moník F.,Křížek), 24.Křížek(Rychlovský), 33.Chrtek

Komentář: Vyrovnané utkání, ve kterém vedli hosté již 0:3. V závěrečné třetině dokázali domácí výsledek dvěma brankami upravit a závěr utkání zdramatizovat.

ZS Kobra Praha proti HC Krkonoše mladší dorost 4:7
HC Krkonoše:Chour- Erban, Junek, Stanev, Sacher, Chleborád, Tatar, Věříš, Mikulík, Patzelt, Hronek, Jiřička, Lamač, Exner, Kerekanič, Hnik

ZS Kobra: Haupt- Horníček, Vencl, Brandejs, Fidler, Vít, Hodonský, Hána, Michalec, Sovík, Konopka, Ureš, Marek, Filip, Husák, Prokop, Bilín, Pavičevič, Pechar,

Třetiny: 1:5, 1:1, 2:1

Branky a nahrávky:4.Patzelt(Hnik)11.Sacher(Lamač)14.Hronek(Tatar)17.Hnik(Chleborad)18.Sacher(Kerekanič)29.Tatar,50.Hnik(Sacher)

Komentář:O průběhu utkání rozhodla první třetina, kdy soupeř během chvilky dostal pět golů, a pak si naši hráči výsledek utkání pohlídali.

SKLH Žďár nad Sázavou proti HC Krkonoše Junioři A 4:3
HC Krkonoše:Aberle - Bednárik, Mišinec, Gabriel, Provazník, Brunclík, Novotný, Hrdlička, Řehák, Perutek, Srnský, Jirků, Kocián, Vencl, Kasan, Janoušek

SKLH Žďár: Bernard - Peška, Jan, Kabelka, Škorpík, Hron, Peňáz, Mach, Šimon, Ludvík, Caudr, Fúzik, Fusek, Čejka, Velecký, Slavík, Bednář

Třetiny: 0:0, 2:2. 2:1

Branky a nahrávky:29. Slavík, 40. Ludvík, 46. Slavík (Fúzik, Kabelka), 49. Fusek (Slavík) - 26. Hrdlička (Perutek, Mišinec), 27. Kocián (Provazník), 41. Mišinec

Vyloučení: 10:6, navíc Fúzik OT

Využití: 0:1

Diváků: 78

Komentář: Výborně rozehraný zápas jsme opět po osobních chybách nedokázali dotáhnout do vítězného konce

HC Krkonoše Junioři A proti IHC Písek 1:4
HC Krkonoše:Aberle - Bednárik, Brunclík, Gabriel David, Mišinec, Novotný, Pavelka - Janoušek, Jirků, Kasan, Kocián, Řehák, Srnský, Suchánek, Gabriel Lukáš, Vencl, Hrdlička

IHC Písek: Lehečka - Pavlíček, Jirků, Turek, Hrubý, Kafka, Bernad, Žemlička - Volf, Paukner, Homolka, Šmejkal, Korous, Radosta, Vlček, Vlk, Novák, Vejda, Hanus, Vajshár

Třetiny: 0:1, 0:2, 1:1

Branky a nahrávky:42. Srnský - 19. Šmejkal (Turek), 27. Bernad, 34. Vlček (Bernad), 60. Vejda (Radosta)

Vyloučení: 2:3, navíc Vencl trestné střílení, Homolka OT, Jirků OT

Diváků: 92

Komentář: Netaktické plnění úkolů a hlavně neproměňování tutových šancí nás odsoudilo k další prohře.

Nové Město nad Metují proti HC Krkonoše 7. třída 6:4
HC Krkonoše:Tříška-Tříska ,Pružinec, Krsek Mach, Cerman-Petera Jeřábek, Jirman,Valášek, Ryšavý, Černý ,

Nové Město:Matějů - Fendrštát, Jirásek, Macková, Nervart, Novotný, Pohl, Prouza, Řezníček, Šrenk, Vanát, Konrát, Pošmura, Svoboda

Třetiny: 2:2, 1:1, 3:1

Branky a nahrávky:Ryšavý(Krsek), Mach, Mach(Krsek,Ryšavý), Mach(Krsek),

Komentář: Rozhodla třetí třetina, kdy naši borci nedokázali ubránit vzrůstající tlak soupeře.

HC VCES Hradec Králové proti HC Krkonoše 4. třída VR 4:7
HC Krkonoše:Holubec - Haas, Cerman, Jirků, Stříbrný, Stříbrná, Fiala, Perička, Boukal, Štembera

HC VCES:Sajdl, Tichý - Lebeda, Řehák, Balcar, Kulhánek, Heger, Robouský, Králík, Táborský, Hruška

Třetiny: 0:3, 2:2, 2:2

Branky a nahrávky: Stříbrný 2x, Jirků, Stříbrná, Fiala, Perička, Štembera

Komentář:O výsledku zápasu rozhodla první třetina, kdy se vrchlabským podařilo získat tříbrankový náskok, který po zbylé dvě třetiny nejistě udrželi.

HC Krkonoše 4. třída proti St. Nový Bdyžov 6:8
HC Krkonoše:Holubec - Haas, Cerman, Jirků, Stříbrný, Stříbrná Fiala, Perička, Boukal, Štembera

Nový Bydžov:Vítek, Schovánek - Rak, Teplý, Vávra, Spejchal, Hudec, Kloz, Šanda, Králíček, Vrabec

Třetiny: 2:4, 1:2, 3:2

Branky a nahrávky:Haas 2x, Jirků, Stříbrný, Perička, Boukal

Komentář: Přesný opak minulého zápasu, vrchlabští si nechali odskočit soupeře v první třetině o dvě branky a a i přes snahu v dalších dvou třetinách se nepodařilo soupeře dotáhnout.