Archiv článků

V září 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
1.9.K poslední venkovní přípravě do Benátek nad JizerouBEN - VRC 4:3, 0.kolo | Jan HanušPřípravné období kráčí do finiše a na vrchlabské hokejisty čekají již jen tři zápasy. K poslednímu venkovnímu zajíždějí horalé do nedalekých Benátek nad Jizerou, kde zápas začíná tradičně v 18:00
2.9.Sportovní denJan HanušHC Vrchlabí pořádá v sobotu 11.9. od 14:00 na hřišti manželů Zátopkových sportovní den pro děti předškolního věku a pro žáky 1. tříd základních škol.
2.9.Škola brusleníJan Hanuš HC Vrchlabí pořádá od soboty 18.9. od 8:30 školu bruslení pro děti do 8let věku
2.9.Nedisciplinovanost stála Vrchlabské v Benátkách výhruBEN - VRC 4:3, 0.kolo | Tomáš NejedloV pořadí již devátý přípravný zápas sehráli hokejisté Vrchlabí na ledě svého prvoligového soupeře z Benátek nad Jizerou. Přestože ve 25. minutě vedli již 3:1, nedokázali utkání dotáhnout do vítězného konce. Důvodem bylo především jedenáct dvouminutových trestů, díky kterým hráli hosté často v oslabení. Střelecký den měl benátecký Weiss, autor tří branek vítězů. Další střetnutí sehrají svěřenci trenérů Řeháčka a Svobody ve středu 8. září na domácím ledě s Trutnovem.
3.9.Konečná sestava bude oznámena v pondělíJana PoskerováTrenéři prvoligového mužstva Josef Řeháček a Radoslav Svoboda dnes oznámili další jméno, které se nevešlo do sestavy HC Vrchlabí. Po obránci Adamu Beňovi neobhájil svou pozici útočníka Bronislav Andres.
4.9.Soutěž - soutěž - soutěžRedakceDosavadním nejlepším střelcem klubu HCV za působení v první lize je Kamil Tvrdek. V sezóně 2007/2008 dokázal soupeřovu svatyni pokořit osmnáctkrát. O rok později byl úspěšný Patrik Beck se 14 góly a minulou sezónu to nejlépe střílelo Janu Čalounovi - 13 branek. Na letošního střelce si musíme ještě počkat.
5.9.V obraně - Richard BauerJana PoskerováExtraligové Pardubice, Karlovy Vary, Vsetín, Mladá Boleslav, prvoligový Chomutov, angažmá v Bánské Bystrici. To jsou působiště obránce Richarda Bauera, který v srpnu rozšířil soupisku vrchlabského mančaftu. Richard Bauer pochází z Pardubic, kde s hokejem také začínal. Na zimní stadion se dostal přes nábor na základní škole. V Mladé Boleslavi vybojoval postup do extraligy, což v současné době považuje za svůj největší hokejový úspěch.
6.9.Páteční autogramiáda Pardubic, Martina Koukala a Karolíny ErbanovéTisková zprávaV pátek 10.9.2010 připravilo vedení HC Vrchlabí autogramiádu svého soupeře a to pardubického celku, zároveň s hokejisty se bude podepisovat rychlobruslařka Karolína Erbanová a běžkař Martin Koukal. Akce proběhne na vrchlabském náměstí od 14,45 hodin.
6.9.Tradiční předsezónní tisková konferenceJana PoskerováTradiční tisková konference klubu Vrchlabí proběhla dnes za přítomnosti majitele Petra Dědka, sportovního manžera Ing. Aleše Kmoníčka, trenéra Josefa Řeháčka a kapitána týmu Tomáše Pácala. V úvodu byl Petr Dědek požádán o krátké zhodnocení minulé sezóny, sportovní manažer promluvil o příchodech a odchodech hráčů, trenér Řeháček zhodnotil přípravu a dosavadní přátelské zápasy.
7.9.Utkání s Trutnovem zrušenoRedakceStředeční utkání s mužstvem HC Trutnov bylo kvůli velké marodce soupeře zrušeno.
8.9.Generálka na sezónu a perníkáři opět v Krakonošově VRC - PCE 3:5, 0.kolo | Jana Poskerová, Jan HanušExtraligové Pardubice mají za sebou devět přípravných zápasů, pětkrát překonali soupeře, čtyřikrát si odnesli porážku. Záleží na vrchlabských, s jakým skórem odjede HC Eaton z pátečního utkání. V loňském roce se domacím hokejistům legendu v bráně, Dominika Haška, překonat nepodařilo a Pardubice vyhrály 3:0. Zápas s prvoligovým soupeřem z Třebíče se na ledě Pardubic změnil v exhbici domácího týmu, Třebíč odjel domů s porážkou 8:1
10.9.Krakonoš dostal pět perníkůVRC - PCE 3:5, 0.kolo | Jana PoskerováPokud HC Eaton očekával, že ve Vrchlabí předvede opět exhibiční zápas, již první třetina jej vyvedla z omylu. Hráči Vrchlabí nastoupili na led plně připravení a podali velmi kvalitní výkon. I když se během prvních dvou třetin nedostali do vedení, nenechali svého soupeře vydechnout a pardubického brankáře ohrožovali jako sršni. Pardubičtí ovšem ukázali svou převahu extraligového týmu a každá jejich šance skončila za zády domácího gólmana. I když byli vrchlabští ve vynikající formě, nakonec zápas prohráli 3:5.
12.9.Brankáři hodnotí páteční zápasJana PoskerováMartin Růžička a Vladislav Koutský se proti sobě postavili do brány v pátečním utkání extraligových Pardubic a prvoligového Vrchlabí. V zápase měl daleko více práce pardubický Růžička, kterého domácí hráči ostřelovali ze všech stran. Z boje ale vyšel vítězně právě on.
13.9.První liga začínáCHM - VRC 3:2, 1.kolo | Jan HanušJe to tady! Letní dřina je minulostí, pilování taktiky a souhry na ledě taky, takže nastal čas vše ukázat na ledě v prvním mistrovském zápase a los nemohl přiřknout Řeháčkovu výběru těžšího soupeře než je loňský účastník baráže Extraligy, mužstvo Chomutova
14.9.Doplnění členů pořadatelské službyJan HanušVedení HC Vrchlabí s.r.o. si dovoluje oslovit všechny příznivce ledního hokeje o spolupráci při zabezpečení pořadatelské služby na zápasech A mužstva 1. hokejové ligy ČR v sezoně 2010 – 2011
15.9.Po nadějném začátku se Vrchlabí vrací z Chomutova s prázdnouCHM - VRC 3:2, 1.kolo | Radek VokálVrchlabí vstoupilo do zápasu v Chomutově aktivně, Hanuljak se v první třetině musel hodně činit, překonal ho jen Filip střelou z kruhu. Po přestávce se domácí zlepšili a skóre otočili. Před větším přídělem je zachránil výborně chytající Vladislav Koutský, který jen Dudu vychytal hned čtyřikrát. Kamil Tvrdek ještě před koncem druhé třetiny tečí Látalovy střely od modré vyrovnal. Vrchlabským se nakonec stalo osudným dvojnásobné oslabení v úvodu třetí třetiny, které potrestal také tečí střely od modré Radek Duda. Vrchlabí hrálo přesilovek sedm, ale žádnou nevyužilo.
16.9.Jako první přijede ZnojmoVRC - ZNO 2:3, 2.kolo | Jan Hanuš16. února, to je datum posledního mistrovského zápasu ve vrchlabské aréně. Tehdy Vrchlabí porazilo Třebíč a srovnalo stav předkola play-off na 2:2. Od té doby uplynulo v Labi hodně vody, je tu nová sezóna a jako první přijedou znojemští Orli. Který tým získá první body do prvoligové tabulky se ukáže v sobotu od 18:00
18.9.Domácí premiéru pokazily nájezdyVRC - ZNO 2:3, 2.kolo | Michal SlavíkVstup nového ročníku první ligy na vrchlabský stadion se zdál být jako z pohádky. I díky dvěma asistencím Patrika Becka vedli domácí v 17. minutě už 2:0. Jenže nekoncentrovanost v závěru třetiny je přišla draho. Znojemští Orli v krátké chvíli dokázali vyrovnat, aby pro sebe nakonec vítězství urvali v páté sérii samostatných nájezdů.
19.9.Góly střílet chceme, říká Tomáš UrbanJana PoskerováV sobotním zápase mělo HC Vrchlabí velkou šanci připsat si tři body. Nakonec se při prvním domácím zápase prodlužovalo a o výsledku rozhodly až nájezdy. Ačkoliv Vrchlabí bylo herně lepší, nedokázalo svůj dvougólový náskok udržet.
20.9.Ve středu na VysočinuJIH - VRC 5:3, 3.kolo | Jan HanušPrvní liga se pomalu rozjíždí, Vrchlabí se vydává za třetím zápasem na Vysočinu do Jihlavy. Vloni se v zápasech s Duklou vrchlabským moc nedařilo a jak to bude vypadat letos se přesvědčíme ve středu od 17:30