HC Stadion Vrchlabí – Góly střílet chceme, říká Tomáš Urban

Góly střílet chceme, říká Tomáš Urban

19.09.2010
Jana Poskerová

V sobotním zápase mělo HC Vrchlabí velkou šanci připsat si tři body. Nakonec se při prvním domácím zápase prodlužovalo a o výsledku rozhodly až nájezdy. Ačkoliv Vrchlabí bylo herně lepší, nedokázalo svůj dvougólový náskok udržet.

Průběh zápasu v krátkosti okomentoval střelec jednoho z gólů Tomáš Urban: "Ztratili jsme dvě minuty zápasu a to rozhodlo. Byli jsme lepší, ale pak jsme podcenili situaci a to rozhodlo. Nejdřív jsme ztratili náskok na 2:1 a pak jsme do kabiny dostali další gól. Soupeře jsme měli pod tlakem, hráli jsme, co jsme chtěli. A prostě nám to tam nepadá."

Na otázku, proč se klubu nedaří v koncovce jen bezmocně krčí rameny: "Chceme střílet góly, ale asi nám chybí štěstíčko. Určitě nehrajeme tak, aby branky nepadaly."