V únoru 2010 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
28.2.Junioři skončili v semifináleNPJ - KRK 5:2, 0.kolo | Jan PečeňákRozhodl o tom jejich druhý zápas se spojeným týmem Nové Paky a Jičína, který se odehrál na ledě Nové Paky. Až do poloviny utkání byl zápas vyrovnaný, poté se však domácí třikrát brankově prosadili a rozhodli o svém vítězství. Po těsné výhře v prvním zápase, se tak z postupu do finále raduje náš soupeř. Juniory Vrchlabí a Trutnova čeká boj o třetí místo, ve kterém se utkají s hokejisty Jičína.
28.2.Starší dorostenci se stali vítězem krajské ligyHKB - KRK 2:3, 0.kolo | Petr SrnskýAž třetí utkání mezi Hradcem Králové B a HC Krkonoše rozhodlo o tom, kdo se se stane přeborníkem kraje a získá tak právo na start v kvalifikaci o postup do ligy dorostu. Po vyrovnaném průběhu zápasu dospěl zápas k samostatným nájezdům. V nich byli úspěšnější naši hráči, kteří tak získali krajský titul. V kvalifikaci se utkají s týmy Teplic, Chrudimi a Mělníka. Rozlosování naleznete zde.
23.2.Starší dorost vstoupil do finále vítězněHKB - KRK 5:8, 0.kolo | RedakceFinálovým soupeřem našeho dorostu je "béčko" Hradce Králové, které vyhrálo základní část krajské ligy. První utkání se odehrálo na ledě Hradce a naši dorostenci po dramatickém průběhu zápasu dokázali svého soka udolat. V příštím zápase, který se odehraje na domácím ledě 26.2., tak mohou získat naši dorostenci krajský titul.
22.2.Krátké zhodnocení sezónyJan PečeňákPo vydařené loňské sezóně většina fanoušků očekávala minimálně stejně úspěšný ročník 2009/10. Samotný průběh základní části přinesl velké rozčarování. Tým si až v posledním zápase zajistil postup z posledního místa do předkola play off, kde však vypadl s Třebíčí. Jak lze hodnotit letošní sezónu z pohledu vrchlabského diváka? Rozhodně jako neúspěšnou.
22.2.Junioři první semifinálové utkání prohráliKRK - NPJ 1:2, 0.kolo | Jan PečeňákPo vyřazení Hronova čekal naše juniory v semifinále krajské ligy první zápas proti týmu Nové Paky a Jičína. Sérii hranou na dvě vítězná utkání začal lépe náš soupeř, který si výhrou 2:1 zajistil vedení v boji o postup do finále. Druhý zápas je na programu 26.2. od 17:30 na ledě v Nové Pace.
21.2.Sledujte podrobné hokejové zpravodajství serveru HokejPortal.cz a vžijte se do atmosféry ZOH RedakceZimní olympijské hry ve Vancouveru budou očekávaně nejsledovanější sportovní akcí tohoto roku. Nemalá pozornost bude upřena i na hokejový díl bohatého programu. Vyvolená národní mužstva změří své síly s ostatními soupeři a pokusí se splnit ten svůj sen. Elitní týmy jako Kanada, Rusko, Finsko či Švédsko pomýšlejí na metu nejvyšší a o toužebný úspěch se pokusí zabojovat i družina českých neohrožených bojovníků. Cesta na hokejový Olymp je nadmíru těžká a pouze nejlépe připravení se můžou o korunu olympijských šampionů ucházet.
20.2.Play off pokračuje čtvrtfinálovými bojiJan PečeňákČtvrteční utkání v Třebíči znamenalo konec nadějí na postup Vrchlabí do dalšího kola, z kterého se radoval náš soupeř. Třebíč tak doplnila zbývající sedmičku čtvrtfinalistů. První zápasy o postup do semifinále začínají již v neděli 21.2. na ledě prvních čtyř týmů tabulky. Základní část vyhrálo mužstvo ústeckých Lvů před týmy Chomutova, Olomouce a Hradce Králové.
18.2.Vrchlabí padlo v Třebíči až v šesté sérii nájezdůTRE - VRC 3:2, 0.kolo | Lukáš RousekV R C H L A B Í - Rozhodující pátý zápas osmifinále rozhodovaly až nájezdy. Vrchlabí dlouho vedlo, ale v polovině třetí třetiny inkasovalo dvě rychlé branky. Prodloužení si vynutil Radek Hubáček 18 sekund před koncem. V nájezdech byla šťastnější Třebíč. Vrchlabským tak sezóna končí.
17.2.Vrchlabí bude bojovat o postup v TřebíčiTRE - VRC 3:2, 0.kolo | Jan PečeňákČtyři vzájemné zápasy v předkole play off mezi Vrchlabím a Třebíčí o postupujícím do čtvrtfinále nerozhodly a tak musí na řadu přijít pátý zápas, který již pošle jeden celek mezi osm nejlepších týmů první ligy. Zda to bude naše mužstvo, či se bude radovat Horácká Slavia, to se dozvíme po skončení zápasu, který se uskuteční na zimním stadionu v Třebíči 18. 2. od 17:30.
17.2.Shrnutí víkendových zápasů mládeže - 6. týdenJan PečeňákPrvní zápasy play off odehráli junioři a starší dorostenci. Hráči obou týmů své soupeře porazili a slavili postup do dalších bojů. Junioři postoupili do semifinále a dorostenci do finále. Dařilo se také hráčům 5.-8. tříd. Naši nejmladší hokejisté již sehráli poslední zápasy letošní sezóny.
16.2.Vrchlabí si vynutilo rozhodující pátý zápasVRC - TRE 1:0, 0.kolo | Michal Sobotka, Jan PečeňákDomácí hokejisté museli za každou cenu vyhrát, aby mohli pomýšlet na postup do čtvrfinále. Důležité utkání nakonec rozhodla jediná branka, která padla z hole Lukáše Chmelíře. Znamená to tedy, že Vrchlabí čeká ještě jeden osmifinálový zápas. Ten se uskuteční na ledě Třebíče ve čtvrtek 18.2. od 17:30.
16.2.Je vyrovnánoVRC - TRE 1:0, 0.kolo | Jana PoskerováPřání třebíčských hokejistů zůstalo nevyslyšeno, ve Vrchlabí dokázali vybojovat výhru pouze jednou. Čtvrtý zápas série vyhráli domácí a tak se stav opět vyrovnal. O dalším postupu rozhodne čtvrteční zápas, který se vrací zpět do Třebíče. O vyrovnání série rozhodl jeden jediný gól, jehož autorem je vrchlabský obránce Lukáš Chmelíř. Konto domácího gólmana zůstalo čisté.
15.2.Vrchlabí v sérii s Třebíčí opět prohráváVRC - TRE 3:4, 0.kolo | Michal Sobotka, Jan PečeňákTřetí utkání předkola play off, které se odehrálo v Elektromont aréně, dopadlo lépe pro hosty z Třebíče. Hokejisté Horácké Slavie rozhodli o své výhře a zisku druhého bodu v poslední části hry, kdy získali dvoubrankový náskok, na který již vrchlabští hráči nedokázali odpovědět. Čtvrtý zápas se odehraje na ledě Vrchlabí již v úterý 16.2. od 18:00.
15.2.Stanislav Procházka: Bez střel nemůžeme zvedat ruce nad hlavuVRC - TRE 3:4, 0.kolo | Jana PoskerováTřetí zápas s Třebíčí neskončil pro domácí dobře. Stav série je 2:1 pro hokejisty z Vysočiny. Po hokejové stránce šlo o kvalitní utkání. Střely na bránu byly také na obou stranách, ale bohužel pro vrchlabské, čtyřikrát lovil puk ze svatyně Ševčík, domácí dostali puk za záda třebíčského gólmana pouze třikrát. Domácí publikum mohlo na konci třetí třetiny doufat v hatrick Štefana Rusnáka, ale ani v power-play se nepovedlo vyrovnat. Celou sezónu má vrchlabský tým stejný problém - koncovka.
14.2.Play-off pokračuje v pondělí i v úterýVRC - TRE 3:4, 0.kolo | Jan HanušPředkolo play-off je v plném proudu a bude pokračovat v pondělí a úterý ve vrchlabské D&D Elektromont Aréně třetím a čtvrtým zápasem. Pokud tyto dva zápasy neurčí vítěze série hrané na tři vítězství, rozhodne se ve čtvrtek v rozhodujícím pátém zápase na ledě Třebíče.
13.2.Druhý zápas v Třebíči rozhodl v polovině prodloužení BendíkTRE - VRC 2:3, 0.kolo | Jan Pečeňák, Jan HanušDruhé utkání předkola play-off se pro Vrchlabí nevyvíjel nejlépe, neboť ve druhé třetině dvakrát inkasovali, ovšem ve třetí části nejdříve snížil Kubeš a v 58. minutě vyrovnal Gengel. Utkání tak dospělo do prodloužení, které rozhodl ve prospěch Vrchlabí Bendík. Vrchlabí tak proti Třebíči nastoupí v pondělí i v úterý za nerozhodného stavu 1:1 na zápasy.
12.2.První zápas v Třebíči nevyšelTRE - VRC 4:2, 0.kolo | Michal MartochV R C H L A B I - Vrchlabští hokejisté se sice dostali hned ve dvaadvacáté vteřině zásluhou Rusnáka do vedení, Třebíčští ale dokázali dvěma brankami průběh utkání otočit. Na 2:2 vyrovnával necelé tři minuty před koncem druhé třetiny Gengel, pět vteřin před sirénou ale skóroval od modré Kempný. Třebíč pak přidala v závěrečné dvacetiminutovce čtvrtou branku, Vrchlabí se už střelecky neprosadilo, a proto prohrává v sérii 1:0.
11.2.Vyřazovací boje startují dvojzápasem v TřebíčiTRE - VRC 4:2, 0.kolo | Jan PečeňákVrchlabí se na poslední chvíli prokousalo do play off a tak se mohlo začít těšit na prvního soupeře. Tím bude pátý tým tabulky SK Horácká Slavia Třebíč. Série hraná na tři vítězné zápasy začíná na ledě našeho soupeře, kde se uskuteční dva souboje. První z nich se odehraje v pátek 12.2. od 17:30 a ten druhý o den později, taktéž se začátkem v 17:30.
10.2.Jindřich Setikovský: Bez sportu bych nemohl býtJana PoskerováOd počátku ledna působí na pozici asistenta trenéra Jindřich Setikovský. Do Vrchlabí přišel po angažmá z Berouna, kde nejdříve působil jako trenér, ale poté, co se Beroun stal farmou Sparty, přešel k mládeži. Má za sebou kariéru hokejového obránce v Plzni, Sokolově, Mladé Boleslavi, v Milevsku, stejně jako zkušenosti ze zahraničí a to z Německa. Po ukončení sportovního angažmá se vrhl na trénování. Nejvíce je spjat z Plzní, ze které také pochází. Působil také v Brně, v Ústí a v Šumperku, se kterým dvakrát vybojoval postup do první ligy. Loňskou sezónu působil v Berouně.
9.2.Play-off je tady!Jan HanušDěkujeme za dosavadní podporu fanouškům a partnerům HC Vrchlabí a dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat na nastávající zápasy play-off.