HC Stadion Vrchlabí – Play off pokračuje čtvrtfinálovými boji
A Team

Play off pokračuje čtvrtfinálovými boji

20.02.2010
Jan Pečeňák

Čtvrteční utkání v Třebíči znamenalo konec nadějí na postup Vrchlabí do dalšího kola, z kterého se radoval náš soupeř. Třebíč tak doplnila zbývající sedmičku čtvrtfinalistů. První zápasy o postup do semifinále začínají již v neděli 21.2. na ledě prvních čtyř týmů tabulky. Základní část vyhrálo mužstvo ústeckých Lvů před týmy Chomutova, Olomouce a Hradce Králové.

Čtvrtfinálové dvojice

HC Slovan Ústečtí Lvi - SK Kadaň
KLH Chomutov - Orli Znojmo
HC Olomouc - HC Dukla Jihlava
HC VCES Hradec Králové - SK Horácká Slavia Třebíč

Série se hrají na čtyři vítězná utkání. Boje o postup mezi nejlepší čtyři celky začínají 21. února a skončí nejpozději 5. března. Semifinále, které začíná 8. března a případné sedmé zápasy se odehrají 20. března, se hraje stejným způsobem jako čtvrtfinále. První finálový zápas je pak na programu 23. března a nejpozději se o vítězi 1. ligy může rozhodnout 4. dubna. Nejlepší prvoligový tým poté vyzve nejhorší extraligové mužstvo v souboji o účast v naší nejvyšší soutěži pro příští sezónu.