V říjnu 2009 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
31.10.Ptejte se Petra ChaloupkyJan PečeňákPro další offline rozhovor jste si vybrali obránce Petra Chaloupku. Tento hokejista působí ve Vrchlabí již čtvrtou sezónu a patří tak k nejdéle působícím hráčům v našem klubu. V průběhu letošního ročníku 1. ligy se navíc stal novým kapitánem mužstva. Své dotazy můžete pokládat zde.
31.10.Olomouc nastřílela Vrchlabí šest branekVRC - OLO 3:6, 16.kolo | Michal Sobotka, Patrik Huber, Jan PečeňákPo vyhraném utkání nad Berounem fanoušci čekali, že Vrchlabí dokáže na domácím ledě zdolat i třetí tým tabulky Olomouc. Ta však na ledě Elektromont Arény předvedla velkou efektivitu v zakončení a vstřelila šest branek. Vrchlabští hráči zatížíli konto soupeře pouze třemi přesným zásahy. Na všechny vrchlabské branky přihrál Jan Čaloun a na druhé straně si tři body připsal Lubomír Korhoň.
31.10.Junioři si připsali první porážkuDKR - KRK 5:2, 4.kolo | SrnskýVe čtvrtém kole putovali naši junioři na led svého největšího soupeře v krajské lize - Dvůr Králové / Náchod. Po dvou třetinách vedli hosté, ale domácím se podařilo utkání v posledním dějství otočit. Zápas tak skončil výhrou domácích v poměru 5:2. Další utkání odehrají junioři s Novým Městem nad Metují.
29.10.Ondřej Látal se vrací do VrchlabíJan PečeňákDalší posilou vrchlabského týmu se stal útočník Třebíče Ondřej Látal, který po dohodě obou klubů bude v našem mužstvu hostovat prozatím do 10. prosince. Vše zbývá už jen doladit na papíře. Látal přichází do známého prostředí, protože ve Vrchlabí již působil v loňské sezóně. Další změny v kádru by měly ještě následovat.
29.10.Vrchlabí hostí třetí tým tabulkyVRC - OLO 3:6, 16.kolo | Jan PečeňákPo důležité výhře nad Berounem čeká vrchlabské hokejisty další domácí utkání. Tentokrát do Elektromot Arény zavítá mužstvo Olomouce. Hanákům se v letošním ročníku daří a zatím se nacházejí na výborné třetí příčce. V prvním kole navíc naše mužstvo dokázali porazit. Zda se našim hokejistům podaří odveta v podobě vítězství, budeme vědět po skončení utkání, které se koná v sobotu 31.10. od 18:00.
28.10.Série domácích proher prolomena, Vrchlabí naplno bodovaloVRC - BER 4:1, 15.kolo | Jan Pečeňák, Jakub GabrielPo čtyřech domácích prohrách si Vrchlabí konečně napravilo reputaci a zvítězilo s celkem z Berouna 4:1. Domácí vstoupili do utkání aktivněji, ovšem v první třetině se oboum týmům nedařilo vytvářet si větší šance. Druhá a třetí část už vypadala lépe, domácí bojovali a byli spolehliví v obraně. Vítězství bylo rozhodně zasloužené. Dalším soupeřem vrchlabských hokejistů bude již tuto sobotu celek z Olomouce.
27.10.Na střídavé starty přichází Robert KousalJan PečeňákZ důvodu nepřesvědčivých výsledků a také předváděné hry dochází k další změně v kádru vrchlabského celku. Z Pardubic přichází na střídavé starty mladý útočník Robert Kousal. Další pohyby v kádru by mohly následovat, protože jednání o příchodu dalších posil i nadále probíhají.
27.10.Junioři i do třetice vítězněNBY - KRK 3:10, 3.kolo | SrnskýI ve svém třetím zápase v novém ročníku krajské ligy se podařilo juniorům HC Krkonoše zvítězit. Tentokrát si připsali výhru v Novém Bydžově, kde nastříleli místnímu celku deset branek. V příštím zápase je čeká však o poznání těžší utkání, když zavítají na led spojených týmů Dvora Králové a Náchoda.
27.10.Martin Filip po duelu v Ústí hřímal nad nekázníUNL - VRC 3:1, 14.kolo | Martin PešoutÚ s t í n/L. - Dvě třetiny sahali po bodech, nakonec z Ústí nad Labem odjeli s prázdnou. Hokejisté Vrchlabí s novopečeným lídrem soutěže drželi krok téměř až do konce utkání. Přes solidní výkon však ve Zlatopramen Aréně neuspěli. „Nechtěli jsme dělat zbytečné fauly. Přesto jsme především ve třetí třetině poskytli domácím několik početních výhod,“ litoval zkušený útočník Martin Filip.
27.10.35 dnů bez domácí výhry, nejvyšší čas to změnitVRC - BER 4:1, 15.kolo | Jan HanušSouboj tabulkových sousedů a dvou nejméně produktivních útoků nabídne utkání 15. kola první hokejové ligy ve vrchlabské Elektromont Aréně. Jak celý zápas dopadne a kdo bude na konci šťastnější? To uvidíte ve sváteční středu 28.10. od 18:00
26.10.Ústí potvrdilo roli favoritaUNL - VRC 3:1, 14.kolo | Milan Machát, Jan HanušPo nepovedeném zápase v Havířově čekala naše hokejisty cesta na druhou stranu republiky. Na ledě druhého celku prvoligové tabulky dlouho drželi krok, ale ve třetí třetině se ukázala síla severočeského celku. Po dvou venkovních zápasech teď čekají dvě domácí utkání a již ve středu přijedou Berounští Medvědi.
25.10.Stačí vítěznému celku opět jeden gól?UNL - VRC 3:1, 14.kolo | Jan HanušSérie výher vrchlabských hokejistů na cizích stadionech utrpěla v dalekém Havířově trhlinu. Opět v ní pokračovat bude mít tým lodivoda Jeřábka možnost již toto pondělí v Ústí nad Labem. A bude to úkol více než těžký, neboť letos ještě nikdo v ústecké Zlatopramen aréně nevyhrál.
24.10.Vrchlabí z Havířova body nevezeHAV - VRC 4:2, 13.kolo | Libor Gavlas, Jan PečeňákDalší utkání odehráli hokejisté Vrchlabí na ledě severomoravského Havířova. Domácí v první třetině vstřelili tři branky a o osudu utkání se zdálo být rozhodnuto. Hosté však v průběhu zápasu snížili na rozdíl jediné branky, to ale bylo z jejich strany vše. Definitivní podobu výsledku dal střelou do prázdné branky Martin Piecha.
22.10.Vrchlabí se utká s posledním mužstvem tabulkyHAV - VRC 4:2, 13.kolo | Jan PečeňákStává se již pomalu tradicí, že domácí zápas vrchlabským hokejistům nevyjde, a naopak utkání na cizím kluzišti končí výhrou mužstva z Krkonoš. Aby to platilo i tentokrát, musí Vrchlabí zvítězit na ledě Havířova. Podle postavení obou týmů v tabulce by to tak být mělo, protože domácí se prozatím nachází na posledním místě tabulky. Zda tomu bude i ve skutečnosti, se dozvíme po skončení zápasu, který se koná v sobotu 24.10. od 17:00 na havířovském zimním stadionu.
21.10.Vrchlabští opět nedokázali na domácím ledě vyhrátVRC - BEN 1:2, 12.kolo | Jan Pečeňák, Jana PoskerováMnozí fanoušci věřili, že v dnešním zápase se konečně prolomí nepříznivá bilance tří nevyhraných domácích utkání v řadě. Opak byl však pravdou. Sice se domácí hokejisté ujali vedení, ale hostům se podařilo vyrovnat a nerozhodný stav vydržel až do šedesáté minuty. Z prodloužení uběhla necelá minuta a branka Michala Pavlů rozhodla o zisku prémiového bodu pro tým z Benátek nad Jizerou.
21.10.Nepadne a nepadneVRC - BEN 1:2, 12.kolo | Jana PoskerováSmůla na domácím hřišti provázela vrchlabské hokejisty i ve včerejším zápase s klubem HC Benátky nad Jizerou. Výborného gólmana Michala Nedvídka se podařilo překonat pouze jednou a to Adamu Mikšovskému.
20.10.Junioři porazili TřebechoviceKRK - TRB 6:2, 2.kolo | SrnskýPo dramatickém utkání s Jičínem, které nakonec skončilo výhrou našeho týmu, čekal juniory tým Třebechovic. I v druhém zápase letošní sezóny si tým Krkonoš připsal na své konto vítězství, když na domácím ledě porazil svého soupeře vysoko 6:2. Další zápas odehrají junioři v Novém Bydžově.
19.10.Užívám si to, tvrdí o vrchlabském angažmá Jan ČalounJaroslav SvobodaŠ u m p e r k - První liga 2009/2010 vykračuje ze svého stínu. Ambiciózní kluby najímají hráče, o nichž před sezonou nikdo snad ani nepomyslel, že by hráli jinde než v nejvyšší soutěži. Další hvězdné hráče dodávají svým farmářským klubům mateřské oddíly z extraligy. A tak se může stát, že na jednom prvoligovém ledě se během relativně řadového utkání sejdou dva mistři světa ze stejného šampionátu. Stalo se tak v Šumperku, kde se po dlouhé době zase potkali mistři světa z norského Lillehammeru JAN ČALOUN a Roman Meluzín. "Já Romana hrozně dlouho neviděl, tak jsem ho pozdravil," popsal Čaloun okamžik, kdy vysypané plexisklo dalo oběma hráčům možnost po dlouhé době spolu prohodit pár slov. Nejen o tom jsme si přibližně hodinu po utkání se zlatým hochem z Nagana povídali.
18.10.Získá Vrchlabí v domácím zápase tři body?VRC - BEN 1:2, 12.kolo | Jan PečeňákJiž téměř měsíc nedokázali hokejisté Vrchlabí zvítězit na domácím ledě. Tentokrát je čeká utkání s Benátkami nad Jizerou, které v posledních kolech neoslňují velkou formou, když již čtyři zápasy v řadě prohrály. Náš tým si v posledním kole zlepšil náladu díky výhře v Šumperku. Zda se již tentokrát podaří potvrdit výhru z cizího kluziště i na ledě Elektromont Arény, se dozvíme v zápase, který se koná ve středu 21.10. s tradičním začátkem v 18:00.
18.10.Junioři zahájili vítězstvímJIC - KRK 4:6, 1.kolo | Jan PečeňákUž u junioři HC Krkonoše zahájili svou soutěž. Po loňském ročníku, kdy se stali přeborníky kraje a poté se neúspěšně pokoušeli postoupit do vyšší soutěže, je v prvním letošním zápase čekalo utkání proti spojenému mužstvu Jičína a Lomnice nad Popelkou. V průběhu zápasu se naši junioři dostali do pětibrankového vedení, ale domácím se utkání podařilo ve třetí třetině zdramatizovat a osudu zápasu definitivně rozhodla až branka tři minuty před koncem.