V prosinci 2008 vyšly tyto články:

Další stránky
12>>
3.12.Novou posilou Vrchlabí je Štrach, místo Horčičky přichází TvrzníkDavid SchlegelKe dvěma změnám v jráčském kádru sáhlo v úterý večer vedení HC Vrchlabí. Na měsíční hostování z Berouna přichází Martin Tvrzník výměnou za dalšího útočníka Petra Horčičku. Na hostování do konce sezóny přichází z Dukly Jihlava pětadvacetiletý obránxe Petr Štrach. O změnách informoval sportovní ředitel klubu ing. Aleš Kmoníček. "Měsíční výměna hráčů s Berounem byla nápadem Medvědů. Petrovi se letos nedaří podle svých představ a chceme mu měsíčním hostováním dát nový impuls. V Berouně už hrál, takže přijde do známého prostředí," uvedl k trejdu Aleš Kmoníček.
3.12.Pojistka třetího místa byla úspěšnáVRC - TRE 4:3, 29.kolo | Lukáš Rousek & Jaroslav AndrleDomácí hokejisté po dvou domácích prohrách v řadě zvítězili, když porazili Třebíč. Horácká Slavia bojovala do posledních chvil, ale i přes tento odpor se podařilo domácím hráčům strhnout vítězství v poměru 4:3 na svou stranu. O výhře rozhodl 40 vteřin před koncem svou druhou brankou v utkání Rok Pajič. V příštím kole, které je na programu v sobotu 6.12., zajíždí náš celek na led Havířova.
5.12.K poslednímu zápasu do dalekého HavířovaHAV - VRC 3:4, 30.kolo | Jan HanušNejdelší cestu k utkání první ligy čeká v sobotu sestava trenérského dua Jeřábek – Řeháček a na jejím konci bude čekat nepříjemný soupeř, který v minulém kole skolil tým Chomutova. Zároveň se jedná o poslední zápas před rozdělením soutěže na sudou-lichou. Jak utkání v dalekém Havířově dopadne, se dozvíme v sobotu 6.12. od 17:00.
6.12.Zápasy Vrchlabí v nadstavběJan HanušAž poslední kolo základní části dalo jasnou odpověď jak bude pokračovat první liga. Vrchlabí se nepotká třeba s Kometou a Chrudimí. Na koho se tedy můžeme těšit?
6.12.Vrchlabští zvítězili v HavířověHAV - VRC 3:4, 30.kolo | Libor Gavlas, Radek Barkman, Jakub GabrielVrchlabští hokejisté opět brali tři body s jednogólovým vítězstvím. Utkání v Havířově se vyvíjelo na začátku lépe pro Vrchlabí, které vedlo po 15 minutách již 0:2. Panterům se však podařil obrat a dostali se do vedení. To samé se však podařilo v poslední třetině i hokejistům z Krkonoš, kteří nakonec otočili stav na konečných 3:4. Vítěznou branku vstřelil vrchlabský kanonýr Rok Pajič. Nyní čeká první ligu nadstavba, o jejíž průběhu se můžete dočíst zde.
9.12.Po týdnu opět zápas s TřebíčíTRE - VRC 3:4, 31.kolo | Jan HanušPrvní liga se přehoupla do své nadstavbové části, ve které se týmy z lichých pozic utkají se soupeři ze sudých míst prvoligové tabulky. Pro třetí tým to znamená v prvním kole cestovat za čtrnáctým týmem tabulky, což zavádí krkonošskou partu trenéra Vladimíra Jeřábka i s uzdraveným Janem Bendíkem na led Horácké Slavie Třebíč.
10.12.Vrchlabí i do třetice zdolalo TřebíčTRE - VRC 3:4, 31.kolo | Lukáš Rousek, Jan PečeňákI ve třetím vzájemném utkání v letošní sezóně proti Horácké Slavii Třebíč se ze tří bodů radují hokejisté z Vrchlabí. Výhra se však opět nerodila lehce a i ve třetím utkání museli hokejisté z Krkonoš obracet nepříznivý stav zápasu. Tentokrát o výhře rozhodl v 56. minutě obránce Roman Chatrnúch, který svým důrazem dotlačil puk za záda třebíčského gólmana a zajistil tak vrchlabskému celku tři body.
11.12.V dalším utkání zavítá do Vrchlabí celek OlomouceVRC - OLO 2:1, 32.kolo | Jan PečeňákPrvní liga pokračuje svižným tempem a už nás čeká její 32. kolo. Tentokrát do Elektromont Arény zavítá jeden z trápících se týmů v letošní sezóně a tím je HC Olomouc. Loňský semifinalista soutěže prozatím okupuje 10. místo a nedaří se mu navázat na výsledky z minulé sezóny. V posledním kole sice Hanáci na domácím ledě rozstříleli Chrudim, ale na vrchlabském ledě je čeká o poznání těžší práce. Jak dopadne zápas mezi Vrchlabím a hosty z Olomouce se můžete přijít podívat v sobotu 13.12. od 18:00.
13.12.Vrchlabí po boji zdolalo OlomoucVRC - OLO 2:1, 32.kolo | Jan Pečeňák, Milan BrumlíkPo vítězství v Třebíči čekal na vrchlabské hokejisty tým Olomouce. Po vyrovnaných dvou třetinách hosté vedli 1:0, ale ve třetí třetině domácí hráči svého soupeře zatlačili do defenzivy a skóre otočili. Z vítězné branky se po samostatné akci přes celé kluziště radoval Petr Chaloupka. Vrchlabí tak nadále zůstává na třetí příčce s jednobodovou ztrátou na vedoucí duo z Brna a Ústí nad Labem.
14.12.Hráli jsme naplno a vyplatilo se, říká Ladislav GengelVRC - OLO 2:1, 32.kolo | Petr Novotný, Jan PečeňákPo výhře nad Olomoucí jsme se na pár slov zeptali zkušeného útočníka Ladislava Gengela. Tedy hráče, kterého trenér ve třetí třetině posunul do první lajny a on se mu za to odvděčil přesnou přihrávkou na důležitou vyrovnávající branku.
14.12.Po výhře nad Olomoucí zajíždí náš celek do KadaněKAD - VRC 5:4, 33.kolo | Jan PečeňákJen jeden den odpočinku mají prvoligoví hokejisté a už je čeká další zápas. Tentokrát se hokejisté Vrchlabí pokusí podruhé v sezóně vyloupit zimní stadion v Kadani a připsat si do prvoligové tabulky další tři body. V posledním kole odehrály oba týmy své zápasy s rozdílným výsledkem. Náš celek doma porazil Olomouc a hráči Kadaně odjeli s prázdnou z Chrudimi. Zda to stejně dopadne i ve vzájemném zápase budeme vědět po skončení zápasu, který se koná 15.12. od 18:00. Pro ty, kdo nebudou sledovat zápas na vlastní oči, bude připraven tradiční online přenos.
14.12.Fanbus na další derby do HradceJan PečeňákPro velký úspěch bude fanklub HC Vrchlabí opakovat výjezd do Hradce Králové. Domácí hráči budou jistě chtít oplatit našemu týmu výsledek z posledního vzájemného utkání, a o to víc budou hokejisté Vrchlabí potřebovat Vaši podporu. Tak proč se na hokeji neodreagovat od vánočního stresu a udělat si v Hradci domácí prostředí?
15.12.Vrchlabí získalo novou posiluJan PečeňákVedení HC Vrchlabí získalo do svého kádru novou posilu do ofenzivy. Na střídavé starty přichází do kádru aktuálně třetího týmu 1.ligy osmnáctiletý Jan Buchtele. Hráč přichází z juniorského kádru HC Moeller Pardubice, kde mu v letošní sezóně patří první místo v kanadském bodování. V dresu Vrchlabí nastoupí již v pondělním utkání v Kadani.
15.12.Vrchlabí neudrželo vedení v Kadani a podlehlo po nájezdechKAD - VRC 5:4, 33.kolo | Jakub Coufal, Jan PečeňákHokejisté Vrchlabí našli po čtyřech vyhraných zápasech v řadě svého přemožitele. Stala se jím Kadaň, která porazila tým z podkrknoší 5:4 po samostatných nájezdech. Hráči hostů sice ještě v 52. minutě vedli rozdílem dvou branek, ale tentokrát se od nich odvrátilo štěstí, které jim přálo v zápase s Olomoucí a Kadani se podařilo v poslední minutě vyrovnat. V prodloužení branka nepadla a zápas tak rozhodl svým nájezdem domácí útočník Polanský. I přesto, že náš celek dnes získal pouze bod, se bodově dotáhl na druhé místo a má stejně bodů jako brněnská Kometa.
16.12.Hráči budou rozdávat podpisy, autogramiáda se koná tento pátekPatrik HuberV R C H L A BI - Kdo si chce dojít pro podpis hráče, jenž obléká barvy Vrchlabí, které je zatím velkým překvapením, co první liga v dosavadní části nabídla, nechť tento pátek (19.12.) odpoledne zavítá do Victory clubu. Začátek autogramiády je v 16:00 hodin.
16.12.Rozhodnou opět přesilovky?VRC - HBR 3:2, 34.kolo | Jan HanušPrvní liga nabrala před vánoci ďábelské tempo a zápas střídá zápas. V sobotu Jeřábkova parta přetlačila Olomouc, ovšem v pondělním zápase v Kadani se až tak nedařilo a horalové se musí spokojit s jedním bodem. A ve středu zavítá do krakonošovy zahrádky havlíčkobrodský Rebel k utkání již 34. kola.
17.12.Vrchlabí vybojovalo tři bodyVRC - HBR 3:2, 34.kolo | Jan Pečeňák, Patrik HuberDalší tři body do tabulky získali hokejisté Vrchlabí po výhře nad Havlíčkovým Brodem. Domácí v zápase třikrát vedli, ale hostům se dvakrát podařilo vyrovnat. Až na třetí branku nedokázali odpovědět a vrchlabští tak vybojovali výhru 3:2. Vítěznou branku vstřelil ve 39. minutě Ladislav Gengel. Vrchlabí i přes tuto výhru dál zůstává na třetím místě prvoligové tabulky.
18.12.Ve Vrchlabí mám vše, co potřebuji, pochvaluje si Petr ŠtrachVRC - HBR 3:2, 34.kolo | Patrik HuberKladenský odchovanec Petr Štrach zanechal i stopu v extralize. V sezóně 2003/04 odehrál 3 zápasy za Slavii Praha, ale jinak kluby často střídá. V první lize působil už v Kadani, Písku, Kometě Brno, Mladé Boleslavi, Berouně a naposledy v Dukle Jihlava. Před příchodem do Jihlavy pomáhal k postupu do 1. ligy Benátkám nad Jizerou. Teď je však na další štaci, v týmu letošní štiky I. ligy, HC Vrchlabí.
19.12.K poslednímu letošnímu venkovnímu zápasu do Hradce KrálovéHKR - VRC 0:2, 35.kolo | Jan HanušK poslednímu venkovnímu zápasu v letošním roce zajíždí vrchlabští hokejisté na led svého nejbližšího soupeře. V sobotu se od 18:00 utkají s týmem HC VCES Hradec Králové. Že se nebude jednat o lehké utkání se parta trenéra Jeřábka přesvědčila před necelým měsícem, kdy si z utkání plného emocí odvezla do Krkonoš tři body.
20.12.Tým HC Vrchlabí absolvoval setkání se starostou a poté s fanouškyPatrik HuberV R C H L A B I - V pátek odpoledne čekala na vrchlabské hokejisty kulturní vsuvka, která jim určitě alespoň trochu pomohla odreagovat se od nabité sezony. Hráči vyměnili brusle za obleky a kravaty a vyrazili spolu s vedením klubu a realizačním týmem na radnici, kde je již čekal připravený starosta města Vrchlabí, pan Ing. Jan Sobotka. Na hráče čekal pestrý program. Nejprve si vyslechli pár slov od vrchlabského starosty a poté následoval přípitek s občerstvením. Následovalo společné foto. Hokejisté obdrželi i několik suvenýrů v podobě kalendáře a pamětního listu. Posléze se všichni přesunuli do clubu Victory, kam mohli již zavítat i fanoušci krkonošského klubu, neboť byla uspořádána autogramiáda. Na té dostal tým z Podrkonoší od svých fanoušků dárek v podobě brankářské hokejky. Fanoušci si pro podpisy svých miláčků dorazili v hojném počtu. Celá autogramiáda se nesla ve skvělé náladě a trvala zhruba hodinu.