HC Stadion Vrchlabí – Rychlý obrat Vrchlabských znamená, že tři cenné body putují do Krkonoš

Rychlý obrat Vrchlabských znamená, že tři cenné body putují do Krkonoš

31.10.2008
Tomáš Nejedlo, Patrik Huber

Minimálně do soboty se Vrchlabí díky vyhranému utkání v Benátkách podívá na první příčku v tabulce, kterou již v letošní sezoně okupovalo. Souboj letošního a loňského nováčka I. ligy začali lépe Benátečtí, ti se totiž hned ve druhé minutě zápasu dostali do jednobrankového vedení, které udrželi až 42. minuty. O minutu později byl totiž hubený náskok soupeře zapomenut, když vyrovnávací trefu zařídil Gengel. Na další gólovou trefu se nemuselo čekat dlouho, neboť o další minutu později strhli Vrchlabští vedení na svou stranu, obrat zařídil kapitán Aleš Vála, jemuž se v současné době poměrně brankově daří. Náskok jedné branky se hostům z hor povedl ubránit až do samotného konce.