V září 2011 vyšly tyto články:

30.9.SK Třebechovice přijíždí do VrchlabíVRC - TRB 3:4, 0.kolo | Jana PoskerováMetuje Cup pokračuje již čtvrtým zápasem, tentokrát se na ledě HC Stadion Vrchlabí představí soupeř SK Třebechovice. Zapás začíná v neděli v 17,00 hodin.
29.9.Vrchlabští porazili celek NáchodaNAC - VRC 4:6, 0.kolo | Jana PoskerováAčkoliv to po prvních dvou třetinách moc nadějně pro vrchlabský celek nevypadala, podařilo se jim v poslední třetině zvrátit výsledek ve svůj prospěch a v Metuje Cupu si připsat další body za výhru.
28.9.Středa v NáchoděJana PoskerováK dalšímu zápasu Metuje Cup zajíždí vrchlabské družstvo do Náchoda. Zatímco HC Stadion Vrchlabí zakončilo dosavadní zápasy vítězstvím a to jak v Jaroměři, tak na domácím ledě proti Chocni, Náchod si zatím výhru nepřipsal.
25.9.Vysoká výhra nad ChocníVRC - CHO 9:3, 0.kolo | Jana PoskerováDomácí tým HC Stadion Vrchlabí při své premiéře na domácím ledě nezklamal. Celek Chocně porazil vysoko a zaslouženě 9:3. Velmi kvalitní výkon předvedl také domácí brankář Lukáš Effemberk, který od druhé třetiny nepřipustil žádnou chybu a nedovolil soupeři další branku a Martin Svoboda si v dnešním přátelském zápase připsal hattrick.
21.9.Ve Vrchlabí se představí ChoceňVRC - CHO 9:3, 0.kolo | Radek Havel, Jan BažantVrchlabští hokejisté se v Metuje Cupu poprvé představí na domácím ledě proti HC Spartaku Choceň
18.9.První výhra HC Stadion VrchlabíJAR - VRC 2:6, 0.kolo | Jana PoskerováVrchlabský tým, který měl dnes svou zápasou premiéru, porazil domácí mužstvo Jaroměře na jeho ledě vysoko 2:6.
16.9.Jak si vedli juniořiJana PoskerováZatímco krajská liga začíná až v říjnu a přípravné zápasy koncem září, vrchlabští junioři za sebou mají již čtyři přípravné zápasy.
16.9.První sestava pro Metuje CupJana PoskerováV neděli nastoupí tým HC Stadion Vrchlabí ke svému prvnímu utkání v rámci Metuje Cup v Jaroměři. Zápas začíná v 17,00 hodin. Doufáme, že vrchlabští fanoušci přijedou svůj tým podpořit.
15.9.Sezona startujeJana PoskerováUž tuto neděli nastoupí svěřenci Pavla Biegla na led. V Jaroměři budou mít fanoušci první možnost vidět A mužstvo HC Stadion Vrchlabí od 17,00 hodin. Junioři, kteří se letos probojovali do 1. ligy, se předvedou 23.9. od 19,00 na domácím ledě. O hokeji, přípravě a o budování krajské ligy jsme si povídali s Jardou Vlasákem a Pavlem Bieglem.
8.9.Strašná zpráva z Ruska. V Jaroslavli spadlo letadlo, zahynuli Rachůnek, Marek i VašíčekRedakceStrašná zpráva přišla z ruské Kontinentální ligy. Ani se jí nechce věřit. Podle ruských médií se krátce po 16. hodině tamního času (v České republice je o dvě hodiny méně), zřítilo letadlo s hokejisty Lokomotivu Jaroslavl. K neštěstí došlo na místním letišti Tunošna. Jak uvádí deník Sport-Express, výprava Lokomotivu cestovala na zápas do Minsku, při vzletu stroje měl letoun problémy a podle očitých svědků se zřítil na zem. Později bohužel vyšlo najevo, že většina pasažérů zahynula. Včetně českých mistrů světa Karla Rachůnka, Jana Marka a Josefa Vašíčka.