V prosinci 2011 vyšly tyto články:

28.12.Posila do týmu: Martin LepkaJana PoskerováVrchlabský tým kráčí zatím velmi úspěšně základní částí krajské ligy mužů a postup do nádstavbového kola má již jistý. V kádru se během soutěže objevil Jiří Matějíček a před Vánoci oblékl dres HC Stadionu útočník Martin Lepka.
28.12.Pour féliciter 2012KlubHC Stadion Vrchlabí přeje všem svým hráčům, zaměstnancům, partnerům a fanouškům mnoho zdraví, štěstí a úspěchů v novém roce 2012!
26.12.HC Stadion VrchlabíJana PoskerováHC Stadion Vrchlabí je pokračováním hokejové tradice v našem městě, hokej se ve Vrchlabí hraje už od roku 1948 a letos to bylo 34 let, co má město umělou ledovou plochu a zároveň je to deset let, co na hokejisty nesněží nebo neprší.
22.12.Výhra pod stromečekVRC - NPK 5:3, 17.kolo | Jana PoskerováHokejisté HC Stadion Vrchlabí odehráli ve středu poslední zápas letošního roku a na své konto si opět připsali tři vítězné body. Zápas proti BK Nová Paka skončil 5:3.
20.12.Okoření Vrchlabí konec roku výhrou? VRC - NPK 5:3, 17.kolo | Raina JarošováV 17. a zároveň posledním kole letošního roku se proti sobě postaví HC Stadion Vrchlabí a Bruslařský klub Nová Paka. V prvním vzájemném zápase KLM vyhrál Stadion poměrem 5:3. Oba týmy se setkaly také v Metuje Cupu, který Vrchlabí vyhrálo, naopak Nové Pace se turnaj vůbec nepovedl a skončila na posledním místě.
18.12.Vrchlabí porazilo HronovHRO - VRC 2:4, 16.kolo | Jana PoskerováTaké v 16.kole soutěže byl tým HC Stadion Vrchlabí na ledě Hronova úspěšnější, než domácí hokejisté. Skóre zápasu otevřeli domácí hokejisté. Hostující Vrchlabí se k brankovému zakončení dostalo až ve druhé třetině a pak střelecky nejbohatší byla třetina poslední, která také rozhodla o konečném výsledku zápasu.
16.12.Vrchlabí jede do HronovaHRO - VRC 2:4, 16.kolo | Jan BažantUž 16. kolo Krajské ligy můžů se bude hrát v neděli 18. prosince. Náš tým v něm zajíždí na led týmu Hc Wikov Hronov.
14.12.Střelecká smršť ve VrchlabíVRC - NAC 11:2, 15.kolo | Jana PoskerováPo bezbrankové první třetině, otevřelo Vrchlabí skóre zápasu na začátku druhé třetiny a své brankové tažení dotáhlo až na třígolový náskok. Náchod sice do konce druhé třetiny stihnul jednu branku, ale poslední třetina byla střeleckou žní domácích hráčů.
12.12.Adventní zápasy mládežeJana PoskerováSoutěže jednotlivých mládežnických kategorií se přehouply do své druhé poloviny. Sobotní zápasy byly velmi bohaté na gólovou úrodu a to převážně do branky soupeřů.
12.12.Zvítězí Náchod na ledě Vrchlabí? VRC - NAC 11:2, 15.kolo | Raina JarošováStředeční večer bude patřit hokeji, tentokrát se v 15. kole utká Vrchlabí s Náchodem. V prvním společném zápase v KLM vyhrál HC Náchod na domácím ledě těsně 4:3. Předtím se ale týmy potkaly v Metuje Cupu, kdy Vrchlabí vyhrálo poměrem 6:4. Stav mezi mančafty je tedy 1:1 a rozhodne se na ledě Stadionu.
11.12.HC Stadion na Nové město neumíNMM - VRC 3:1, 14.kolo | Jana PoskerováNedělní zápas se odehrával na ledě Nového Města nad Metují a Nové Město svou roli favorita potvrdilo. od začátku utkání bylo ve vedení a pouze dovolilo, aby hostující celek na nějaký čas utkání srovnal. Vrchlabí tedy s Novým Městem prohrálo a za nedělní zápas si nepřipisuje žádný bod.
9.12.Vrchlabí zajíždí do Nového MěstaNMM - VRC 3:1, 14.kolo | Jan BažantVeledůležitý zápas čeká naše hokejisty na ledě Nového Města nad Metují. Náš nedělní soupeř je na prvním místě v tabulce s 36 body, Vrchlabí je na druhém místě se ziskem 32 bodů.
7.12.Stadion a další tři bodyVRC - SEM 5:1, 13.kolo | Jana PoskerováKe středečnímu zápasu přijely do Vrchlabí Semechnice, aby se pokusily zvrátit svou zatím ne příliš úspěšnou sezonu. Ačkoliv domácí hokejisté k zápasu přistoupili spíše laxně, vítězství zůstalo ve Vrchlabí. Semechnicím se podařilo dát aspoň jeden čestný gol a zkazit tak domácímu golmanovi statistiku.
5.12.Do Vrchlabí zavítá TJ Sokol SemechniceVRC - SEM 5:1, 13.kolo | Raina JarošováVe středu HC Stadion Vrchlabí poctí svou návštěvou TJ Sokol Semechnice. Ve 13. kole KLM se mohou pokusit o získání cenných bodů, první společný zápas však dopadl lépe pro Vrchlabí, které vyhrálo vysoko 8:2.
5.12.Mládež hraje vysokoJana PoskerováMládež HC Krkonoše má za sebou další kolo své soutěže s velmi rozdílnými výsledky, až skoro spíše basketbalovými než hokejovými.
4.12.Jičín i na domácím ledě podlehlJIC - VRC 2:3, 12.kolo | Jana PoskerováProti celku Jičína se vrchlabští hráči postavili již podruhé, v nedělním zápase to bylo v nové jičínské hale. Na vrchlabské čekala obhajoba vítězství a hned po úvodních minutách zápasu bylo jasné, že soupeř bude těžký. Celých šedesát minut byl na ledě sváděn boj o každý puk a byli to vrchlabští, kteří celý zápas dotahovali na vedoucí Jičín. Až v 56. minutě vyrovnal stav hostující Svoboda a poslal zápas do prodloužení. A do prodloužení nastupovalo Vrchlabí v početní nevýhodě, ale i tak vzali situaci pod svou kontrolu a byl to Martin Filip, který rozhodl, že vítězství bude opět na kontě Vrchlabí.
3.12.Ledová plocha patřila dětemJana PoskerováDruhý adventní víkend byl na zimním stadionu ve Vrchlabí ve znamení mikulášské nabídky. Ve školičce bruslení čekali na děti místo trenéru čerti na bruslích, stejné to bylo i odpoledne, kdy bruslení pro veřejnost plynule přešlo v Mikulášskou nadílku.
1.12.Podaří se Vrchlabí zvítězit na novém stadionu v Jičíně? JIC - VRC 2:3, 12.kolo | Raina JarošováVrchlabští hráči v neděli zajíždějí do Jičína, kde se odehraje 12. kolo KLM. Oba týmy se proti sobě postaví po 11 kolech. Setkali se již v prvním, kdy Vrchlabí vyhrálo po 60 minutové bitvě 6:5.