HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - HC Benátky 8:2

Mladší dorostenci vyhráli poprvé doma

23.10.2012
Tomáš Pavlík
Mladší dorost Krkonoš doma přivítal Benátky nad Jizerou. Z šesti dosavadních zápasů měl na svém kontě tři výhry, ovšem byly to výhry pouze z ledů soupeřů, kde tým zůstává neporažen. Teď k tomu navíc přidal první výhru doma a po hattricku Exnera mohou slavit. Dvakrát se trefil i Sedláček.
8., neděle 21.10.2012,
HC Krkonoše
HC Benátky
Vomáčka, Sobotka, Tatar, Exner, Věříš, Moník J., Mazač, Sedláček, Rychlovský, Moník F., Jiřička, Špetla, Václavec, Jirásek, Vitoušek, Chlouda, Lamač, Černý, Blažej
Stavař, Král, Tuček, Zejda, Haspena, Vaněček, Slatínský, Novotný, Hošek, Hrudort, Voťoupal, Bouřil, Mocek, Závora, Vaněček, Kostrbatý, Faltýn, Majstr, Ludvíček
Třetiny: 2:1, 5:0, 1:1  Branky: 3 Exner, 2 Sedláček, Špetla, Moník F.
Krkonoše chtěli prolomit sérii proher na domácím stadionu. Jenže už od začátku bylo jasné, že to zase nebude tak lehké, při přesilové hře domácích se hostující hráč dostal k puku a prostřelil gólmana. Od této doby domácí tým převzal kontrolu nad celým děním na ledě. Vyrovnal a dokonce šel do vícegolového vedení, které si udržel až do konce utkání. Hostům z Benátek nepomohlo ani nesmyslné zdržování hry, ohledně barvy hráčských kalhot a dresu u jednoho z hráčů domácích. A tak série domácích proher je u konce.