HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Kolín 2:3sn

Mladší dorost vyšel ze souboje s Kolínem s jedním bodem

28.11.2012
Tomáš Pavlík
Ve vyrovnaném zápase si mladší dorostenci Krkonoš připsali jeden bod za prohru v nájezdech. Branky vstřelili Věříš a Tatar.
15., neděle 25.11.2012,
HC Krkonoše
2:3sn
Kolín
Sobotka, Vomáčka, Tatar, Exner, Věříš, Kynčl, Lamač, Rychlovský, Moník F., Sedláček, Jiřička, Špetla, Jirásek F., Václavec, Mazač, Chlouda, Vitoušek, Černý.
Martínek, Kunásek, Čurela, Sladký, Čtvrtečka, Branský, Mlčoba, Beran, Pešek, Kadlec, Pilný, Jelínek, Rytíř, Kuběna, Labuta
Třetiny: 0:0, 1:0, 1:2  Branky: Věříš, Tatar
Další utkání proti Kolínu bylo pro domácí celek velmi důležité, v případě prohry by se na Krkonoše dotáhli ostatní týmy ze spodní části tabulky. Začátek zápasu byl přímo tragický. Hráčům se nedařili přihrávky nedostávali se do střelby. Druhá třetina byla už lepší z pohledu diváka. Ale skóre se měnilo až ke konci druhé třetiny, kdy hostující gólman udělal chybu a špatnou rozehrávkou daroval domácím gól. Ve třetí třetině hostující tým dokázal vyrovnat, ale vzápětí opět inkasoval. V poslední minutě zápasu se hostující rozhodli odvolat gólmana a zkusit štěstí v 6 hráčích na ledě a vyrovnat. A to sem jim také povedlo 15 vteřin před koncem. A tak na řadu přišli samostatné nájezdy, ve kterých si vedli lépe hosté, kteří proměnili hned 2 nájezdy a domácí pouze 1.