HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Benátky - HC Krkonoše 3:10

Mladší dorost veze vysokou výhru z Benátek nad Jizerou

19.12.2012
V Benátkách mladší dorostenci sehráli další utkání s tamním mužstvem, které je na předposledním místě tabulky. Celkové skóre - 3:10. Dva góly vsítil Exner.
19., neděle 16.12.2012,
HC Benátky
3:10
Stavař, Šuhájek, Tišev, Ludvíček, Zejda, Vaněček, Slatinský, Gebelc, Erben, Faltýn, Hošek, Hrubant, Novotný, Hrubant, Král, Mocek, Závora, Vaněček, Voťoupal, Fiala, Růžička
Vomáčka, Sobotka, Exner, Tatar, Věříš, Kynčl, Lamač, Jirásek F., Sedláček, Moník F., Jiřička, Špetla, Chlouda, Blažej, Pelcl, Mazač
Třetiny: 1:1, 2:5, 0:4  Branky: Exner 2, Chlouda, Tatar, Jirásek, Moník F., Věříš, Jiřička, Lamač, Kynčl
Další utkání hráči z Krkonoš odehráli na půdě předposledního týmu Benátek. V začátku utkání nebylo vidět že se na ledě nachází družstva z opačných stran tabulky. Domácí dobře bránili a po rychlých protiútocích vedli. Ale do konce 1 třetiny se hostům povedlo vyrovnat. Druhá a třetí třetina se už odvíjela podle režie hráčů z Krkonoš. Ti zamkli domácí v útočné třetině a jen vyjímečně se domácí dostali ke střelbě. Utkání se vydařilo až na pár chyb. Krkonoše si odváží zaslouženou výhru za 3 body a konečný výsledek 3:10.