HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - Tábor 1:6

Juniorka podobně jako mladší dorost vysoko prohrála s Táborem

24.09.2013
Junioři svoje první utkání v sezoně jasně nezvládli, když na vlastním ledě podlehli týmu Tábora, jenž si z Krkonoš odvezl i tři body za vysokou výhru v zápase mladšího dorostu. Jediný čestný úspěch v zápase zaznamenal Tatar.
1.kolo, pátek 20.9.2013, 19:30
1:6
Tábor
Abrahám, Čáp- Havel, Kadavý, Junek, Dufek, Kozák, Janoušek, Srnský, Vacek, Tatar, Smékal, Vencl, Marks, Augustín
Drachovský-Rejthar, Šimák, Zayml, Hošek, Šašek, Bílek, Roubíček, Pejša, Žilinčík, Hájek, Kutlak, Michel, Pastyřík, Novotný, Mikš, Koutský, Pospíchal, Hlaváč, Hlaveš, Dudák
Třetiny: 0:2, 0:1, 1:3  Branky a nahrávky: Hošek(Zajml, Šašek), Pastyřík, Šimák, Roubíček, Bílek(Michel), Tatar(Smékal, Vacek), Kutlak(Rejthar).
První gól padl již v 6. minutě po vyloučení domácího hráče Vencla. Přesilovou hru využil Hošek a poslal svůj tým do vedení. Další gól na sebe nenechal dlouho čekat a již v 10. minutě Pastýř vyjel zpoza brány a vsítil druhý gól. Ve 14. minutě jsme bohužel nevyužili přesilovou hru a skóre zůstalo stejné. Do druhé třetiny opět nastoupili lépe hostí a již ve 23. minutě projel Šimák přes celé střední pásmo a vsítil pod víko třetí gól pro svůj tým. Domácí sice nějaké šance během této třetiny měli, ale žádnou z nich neproměnili. Ve třetí třetině opět soupeř překonal našeho gólmana a to ve 45. minutě Roubíček. Domácím se jednoznačně nedařilo v této třetině jsme se nechali 5krát vyloučit a to jistě neprospělo ke snížení skóre. V 51. minutě zasadil pátý gól Bílek. Čestný gól domácího mužstva vstřelil v 52. minutě kapitán Honza Tatar. Hosté potvrdili svojí výhru na 6:1 v 53 minutě zásluhou Kotláka, který nastřelil rameno Abraháma, puk se odrazil přímo do branky.