HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše - SK Černošice 4:3

Dorost v prvním kvalifikačním zápase dokázal porazit Černošice

19.03.2013
Krkonošský dorost sehrál první utkání kvalifikace na domácím ledě. Zápas rozhodl Stanev, brankou za 59. minuty.
6587, pátek 15.3.2013,
4:3
SK Černošice
Hlubuček (Vomáčka) - Mikulík, Junek, Chleborád, Erban, Kynčl, Moník J., Janata - Háze, Sedláček, Baudyš - Patzelt, Stanev, Kerekanič - Tatar, Exner, Moník F. - Lamač, Hlaváč
Zadák (Froňha) - Vyštajn J., Vyštajn P., Kutílek, Svoboda, Šuma, Malecký, Knoll, Cahák, Smutný, Baštař, Špringl, Mazanec, Michalec
Třetiny: 2:2, 1:1, 1:0  Branky a nahrávky: 15. Tatar (Moník F.), 18. Háze (Baudyš), 34. Janata (Moník F.), 59. Stanev (Háze, Junek) - 16. Svoboda (Vyštajn P.), 18. Špringl (Baštař), 33. Mazanec (Baštař). Vyloučení: 1:3. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 135.
V prvním kvalifikačním utkání o Ligu staršího dorostu jsme na ledě v Trutnově přivítali zástupce Středočeského kraje, tým SK Černošice. Začátek byl z obou stran opatrnější, a tak se na první branku čekalo do 15. minuty, kdy za domácí skóroval Tatar. Hostům však vyrovnání netrvalo ani minutu, během 45 vteřin se prosadil Svoboda. Krkonoše šly znovu do vedení v čase 17:27, kdy v přesilové hře prostřelil hostujícího gólmana Háze. Černošicím tentokrát trvala odpověď pouhých 23 vteřin, a vyrovnával Špringl. Ve druhé třetině se poprvé ujali vedení hosté, kdy jejich branku vstřelil Mazanec. Za minutu a šest vteřin bylo opět srovnáno, Janata zavezl puk do útočného pásma a prostřelil hostujícího brankáře. Na rozhodující gól se čekalo do 59. minuty, v čase 58:13 vystřelil dva body do kvalifikační tabulky pro Krkonoše Stanev.