HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: HC Krkonoše II - Cipísci HC Nová Paka/Jičín 10:9

Zase divoký zápas, zase výhra

17.10.2012
Nejmladší hokejisté týmu HC Krkonoše - přípravka, doma přivítali složený tým Nové Paky/Jičína a v utkání s hodně brankami na obou stranách byli o kousek lepší, takže body zůstávají v Krkonoších.
1.kolo, sobota 13.10.2012, 09:00
HC Krkonoše II
10:9
Cipísci HC Nová Paka/Jičín
Brádler - Grof, Fiala, Nič, Novotný, Perička, Vedral, Zábranský, Pochop, Rychlovský
Kundrík - Mach, Fišar, Trejba, Oborník, Kotlář, Lejdar, Otevřel, Holman, Rajm, Rakouský
Třetiny: 2:5, 4:1, 4:3  Branky: Grof 3, Perička 3, Rychlovský 2, Novotný, Zábranský
Po prvním náročném utkání jsme nezachytili nástup odpočatého soupeře a brzy jsme prohrávali 0:2. Povedenou druhou třetinou jsme otočili stav utkání a vedení udrželi až do konce, když soupeř dotáhl dvěma góly v závěru stav na konečných 10:9.