HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Třebechovice - HC Krkonoše 1:11

Z Třebechovic se dorost vrací taktéž s vysokou výhrou

22.01.2013
Ani Třebechovice pod Orebem nedokázaly zastavit Krkonoše v honbě za postupem. Domácí vstřelili pouze jedinou branku, naproti tomu se hosté prosadili jedenáctkrát vezou vysokou výhru 1:11.
19.kolo, neděle 20.1.2013,
Třebechovice
1:11
Petrů (33. Vyleta) - Dostál, Hašek, Kopecký, Lochman, Merka, Sajdl, Studnička, Svoboda, Vaniš D., Vaniš P., Kroulík, Budínský
Vomáčka - Erban, Chleborád, Mikulík, Špetla, Junek, Mazač - Hlaváč, Stanev, Kerekanič - Tatar, Exner, Patzelt - Rychlovský, Černý
Třetiny: 1:4, 0:1, 1:6  Branky a nahrávky: 18. Kroulík - 8. Patzelt (Tatar), 12. Erban, 17. Hlaváč (Stanev, Kerekanič), 20. Stanev (Kerekanič), 40. Erban, 41. Erban (Kerekanič), 42. Tatar (Junek), 43. Rychlovský (Exner), 52. Černý (Rychlovský, Patzelt), 58. Kerekanič (Chleborád), 58. Patzelt (Junek). Vyloučení: 1:0. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 30.
Po třetinách 1:4, 0:1 a 0:6 si připisujeme na konto další dva body. Za zmínku stojí snad jen dvoustý gól vstřelený našim soupeřům v této sezóně, kdy "šťastným" střelcem se stal Jirka Erban.