HC Stadion Vrchlabí – Reportáž ze zápasu: Popovice - HC Krkonoše 3:2

Z Popovic bez bodu

16.12.2014
Jana Poskerová
Pouze rozdílem jedné branky skončil zápas s Popovicemi. Soupeř rozhodl již v první třetině, kdy se dostal do vedení a to udržel až do konce zápasu.
1, neděle 14.12.2014, 15:30
Popovice
HC Krkonoše
Ramajzlová, Honc, Tabášek, Krch, Morava, Maňas, Široký, Teršíp, Čajenský, Rubair, Kukačka, Žáček, Beran, Janáš, Busík, Prokopec, Muzika
Kořínek, Kadavý, Erban, Junek, Kozák, Klust, Zákravský, Souček, Janata, Kerekanič, Marks, Stanev, Smékal, Tatar, Vacek, Baudyš, Langpaul, Háze, Janoušek, Chleborád, Mikulík
Třetiny: 2:1,1:1,0:0  Branky a nahrávky: 3.Kukačka, 6.Muzika, 35.Tabášek(Teršíp) - 10.Janoušek(Stanev), 34.Baudyš(Langpaul) .
Vyrovnané utkání, ale k naší smůle, jsme hned v úvodu dostali dva laciné goly a na ně jsme museli reagovat. Udělali jsme menší změny v sestavě, ale srovnat se nám už nepodařilo, i přesto, že jsme měli spoustu šancí. V 59.minutě Smékal nedal po krásné samostatmé akci gól, pouze zazvonila levá tyč soupeřovy brány. Remízu by si kluci zasloužili za bojovnost a nasazení.